Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 09:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 10:47 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Kad nekiltų šalutinių diskusijų, grįžkim prie temos pradžios. Ideos tema:

"Sveiki,
Kartais pasidairau po pažinčių puslapius, nors to ir daryti nebūtina, nes aplink esa daug vienišų žmonių, ypatingai moterų. Tvarkingų, simpatiškų ir protingų. Bet jos, deja, vienišos. Priežasčių čia negvildensiu, bet viena iš jų - net ir statistika skelbia, kad vienam vyrui tenka ??? kažkiek moterų. O vienišo žmogaus gyvenimas, sutikite nėra pilnavertis, o bent kokio tinginio, apsileidėlio, degradavusio vyro tikrai nereikia niekam. Gal reikėtų importuoti vyrų, kurie verstų pasitemti ir mūsų lietuvius vyrukus, kad jie nebūtų tokie "pasikėlę" , atseit "lietuviai vyrai nykstanti rūšis", gerbkite ir mylėkite mus bent kokius."

O dabar klausimai tau, Idea - kokie tie statistikos skaičiai? kokių amžiaus grupių vyrų ir moterų skaičiai? Kodėl iškart pereini prie "tinginio, apsileidėlio, degradavusio vyro", ignoruodama tingines, apsileidėles, degradavusias moteris? Ar vyrų nėra tvarkingų, simpatiškų ir protingų? Gal reikėtų importuoti moterų, kurios verstų pasitemti ir mūsų lietuves moteris, kad jos nebūtų tokios "pasikėlusios"?

Ir svarbiausi klausimai: kodėl graži, tvarkinga ir protinga moteris jaučiasi vieniša? Vienuma dar nereiškia vienišumo, vienišumą sukelia proto stoka. Ar gali graži, protinga ir tvarkinga moteris iškelti tokią diskusiją? Tai kelia šiek tiek abejonių, nes ir teiginiai temos pradžioje gan spekuliatyvūs ir sunkiau patikrinami. Kaip Drs, sakė, geriau drąsiai sakyk, kad tu esi vieniša, jauti dėl to nepatogumą ir nori išsikalbėti "primityvioje internetinėje erdvėje" (jos primityvumas mažai kuo skiriasi nuo bendro mūsų primityvumo, tai man gan keistas toks jūsų teismas internetinei erdvei - kalta juk ne "erdvė", o protų kiekybė ir kokybė).

Galbut, atmetus pradinį stereotipinį nusistatymą ir pakeitus "vyrą" ir "moterį" į 'žmogų", gautume padoresnę diskusiją?

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 10:59 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 21:37
Pranešimai: 1469
Nu va, kol aš dirbau ir ruošiausi parašyt, tai Torinas spėjo sugrįžt į temos pradžią..Aš gal pirma norėjau :( :lol:
O jei rimtai, tai aš pati pirmoji įlindau į šitą temą, nes visi tik žiūrėjo ir neskubėjo rašyti, kad net išsigandau, kad ji "nenumirtų" net neprasidėjus :) ir nuomones kitų sužinoti norėjau :lol:
Idea, bet aš taip ir likau nesupratus..daug vienišų moterų (tavo nomone) todėl, kad per mažai vyrų ar todėl, kad jie niekam netikę?..Jei gali- taip trumpai ir aiškiai, be išvedžiojimų :wink:

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis BC Žalgiris


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 11:11 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 21, 23:25
Pranešimai: 389
Miestas: Lietuvos centras
As jamu Torina :mrgreen: matau protingas dedule.. tai del manes jau galit nieko neimportuot :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 11:25 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 21:37
Pranešimai: 1469
orka rašė:
As jamu Torina :mrgreen: matau protingas dedule.. tai del manes jau galit nieko neimportuot :mrgreen:


Va tai tau..o kažkur šitoj temoj nuskambejo žodžiai "bet jie, kažkodėl, vienas kito nesuranda" ar kažkaip panašiai..Cha! Kas ieško, tas randa :wink:
Tai lygaus Jums kelio ir, kaip sakant..
Nuo šiol per pusę duonos riekę,
Per pusę džiaugsmą, nerimą pusiau..

:D

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis BC Žalgiris


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 11:49 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
lolka rašė:
orka rašė:
As jamu Torina :mrgreen: matau protingas dedule.. tai del manes jau galit nieko neimportuot :mrgreen:


Va tai tau..o kažkur šitoj temoj nuskambejo žodžiai "bet jie, kažkodėl, vienas kito nesuranda" ar kažkaip panašiai..Cha! Kas ieško, tas randa :wink:
Tai lygaus Jums kelio ir, kaip sakant..
Nuo šiol per pusę duonos riekę,
Per pusę džiaugsmą, nerimą pusiau..

:D


Nuo šiol per pusę duonos riekę,
Per pusę džiaugsmą, nerimą pusiau.
Ir saulės ieškantį pingviną,
Suėskit dviese pagaliau :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 13:43 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
O štai ir besiveržiančio pavasario pirmieji požymiai, tuoj žiema bus žiauriai ir negailestingai sutriuškinta :D .

Idea rašė:
Bet gal aš dalinuosi savo pamąstymais, o vyrai tuoj imasi „kažką“ spręsti, patarinėti, daryti netikusias išvadas: „princesė ant žirnio“, „princesė nesi“ Iš kur, tamstai, žinoti, kokia esu.


Dėl to "princesė neesi", tai turėjau galvoje tą pačią princesę ant žirnio, arba nepatraukliai "išsikėlusią" moterį - išsidirbinėtoją, gal supratai tą "neesi princesė", taip kaip "norėjos" (vyrai - žemiausia, kiauliška padermė) kaip kad "pati neesi kažko verta" ar pan., tai tikrai mintis buvo ne tokia :wink: . Taip neteisingai supratus vieną sakinį, galima sugadint ir visą pokalbį (ypač nusiteikus, kad viskas būna galiausiai blogai), bet nieko nesakau čia jau bus ir mano kaltės žongliruojant žodžiais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 14:38 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Pasidalinom duonos riekę
Ir džiaugsmą, nerimą pusiau.
Ir saulės ieškantį pingviną,
Suėdėm dviese pagaliau :difus_drinks

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: vyrų importas
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 22, 17:34 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Torinas;) rašė:
Pasidalinom duonos riekę
Ir džiaugsmą, nerimą pusiau.
Ir saulės ieškantį pingviną,
Suėdėm dviese pagaliau :difus_drinks


:difus_laugh :difus_laugh :difus_laugh :difus_laugh

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin