Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 18:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 15, 11:51 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Nežinau kaip, Jūs, o aš žiniasklaida nepasitikiu.
Pamėginkim panarplioti vieną epizodą. Visi prisimenat riaušes prie seimo ir kaip žiniasklaida viską pateikė. O jug galėjo būti ir taip- vienas (betkuris) iš seimo narių skambina savo "kolegom" ne seime, atvažiuoja vyrukai ir sukelia riaušes. Automatiškai, išvaikomi visi protesto dalyviai, nebereikia atsakinėti į jų klausimus ir jai jau akiratin pakliuvo Murzininkai, tai ir bėdą yra kam suversi. Ir iš viso to išplaukia dar daug visokių galimybių.
Tas pat ir reklama. Kuo prastesnė prekė, tuo dažniau ją reklamuoja.

ps. štai dar viena tiesa. Kai prisijungiu prie laikas.lt sulėtėja intr., pakimba puslapiai ir neranda nuotolinio servo. :D

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 31, 17:41 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Štai jūsų teismui dar vienas įdomus ir gan protingas pamąstymas apie tiesas ir gyvenimą. http://laimiszmuida.blogas.lt/pats-pirm ... ys-45.html. Malonaus skaitymo.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 2, 14:47 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
stebetojas rašė:
Štai jūsų teismui dar vienas įdomus ir gan protingas pamąstymas apie tiesas ir gyvenimą. http://laimiszmuida.blogas.lt/pats-pirm ... ys-45.html. Malonaus skaitymo.


Mintis lyg ir teisinga, kad žmonės bebandydami užsidirbti išsvajotai tinginystei (poilsiui), taip ir numiršta bedirbdami nė dienos nepatinginiavę, kaip kad tie du atsipūtę afrikiečiai istorijoje. Na tik autoriaus minčių "skaitymas" kiek erzina, perskaičiau pavadinimą "Pats pirmasis tinginys" ir iškart atsakymas galvoje - Dievas (po to antrinės mintys, 7 dieną ilsėjos, kam Dievui ilsėtis jei jis visagalis? Nebent kažkokiu būdu būtų prijaučiantis "tinginystei" :)). Ir neabejoju, kad dauguma pagalvojo taip pat. O skaitai tekstą ir matai - NE JŪS NEATSPĖJOTE, NE JŪS VĖL NEATSPĖJOTE, NEATSPĖJOTE TAI DIEVAS/NIEKAS :) . Be šios smulkmenos pati idėja gera, nors nieko nauja ir nėra, ko kiekvienas nežinotų. Visgi nereikėtų pamiršt ir to, kad žmogus be kokio nors užsiėmimo-tikslo, vien poilsiaudamas savo ramybėje po medžiu (pagal straipsnį net supraskime "išties gyvendamas") irgi laimingas vargu ar bus, gal tiesiog reikėtų gyvenimą "paaukot" tam tikslui, kurio pats siekimas teikia malonumą, o ne vien žiūrėt į pinigus ir sukandus dantis siekti įsivaizduojamos pasakiškos tinginystės ir žinoma nepamiršt dienos skirti poilsiui. Tiesa, manau, kad 6 dienų darbo visame gyvenime principas nėra suprastas teisingai, aš galvoju, kad tiesiog šį procesą reikia kartoti, nepamirštant, kad vis reikia ir dienos pailsėt, viską įvertint, mėgautis savo darbo vaisiais ir t.t. Visgi gyvenant vien septinta diena, ji irgi nebus tokia maloni ir vertinga, kaip kad turėjus prieš tai anas šešias darbo dienas. Be to didžiojoje legendoje sakoma, kad Dievas septintą dieną ilsėjos, o ne visą likusią amžinybę. O ir begalybės simbolis ne veltui "apverstas aštuonetas", skaičius einantis po septyneto ir savo forma simbolizuojantis amžinąją spiralę ir ciklų pasikartojimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 2, 16:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, va, mes ėmėme ir iškreipėme senąją legendą.5 dirbam, 6,7 švenčiam.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 3, 15:26 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Drs, į viską galima žiūrėti iš daugiau pozicijų. Šiaip aš tinginystę suprantu kiek kitaip. Užsiimant savo reikalais ar savo tikslo siekimas, nedalyvaujant visuomeninėje veikloje, taipogi gali traktuotis kaip tinginystė. Manau kad žmogus turėtų pats spresti, kiek dienų dirbti ir kiek ilsėtis. Tarkim uždirbi 200 lt per dieną, tai gal kitam užtektų ir poros savaičių per mėn. darbo. Jug ne piniguose laimė.
Asha, pamiršai kasmetines atostogas ir daugybę kitų švenčių :D

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 4, 19:01 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tiesa, apie tai neužsiminiau.. :)
Grįžtu prie minties apie tiesos iškraipymą.
Sakoma, rašoma, kad savaitgalyje Dievas kūręs pirmąją moterį- Ievą .Tai konstatuojama visuose šaltiniuose. Ir tai tapo tiesa.
Tačiau galima rast kituose šaltiniuose, buvau aptikus, jog labai senuose raštuose teigiama , kad Ieva buvus antroji moteris, po diena anksčiau sukurtos moters Lilit. Tiesa, ana buvus susidėjus su demonais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 4, 19:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Tiesa, ana buvus susidėjus su demonais.


Kaip ir Ieva, veda moterys iš kelio vyrus :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 4, 23:21 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tai turbūt paveldėta iš pro pro proo..Ievos ir Lilit.. Vedmos, vistik.. :mrgreen:
Vat nebūtų to šonkaulio išėmę, gal ir vyrai atsparesni būtų?..Visgi trūkumas šioks toks.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin