Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 9, 17:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Vasaris 7, 20:17
Pranešimai: 4
achaka, ir aš vertinu žmogų taip, kaip jis vertina kitus. Todėl tikrų draugų tik pora, su kuriais ir gimtadienį ir bent kokią šventę pažymėti smagu. Bet aš norėjau pasakyti, kad atėjo neeilinis gimtadienis ir nori ar nenori teks primti sveikinimus iš kolegų (tai ne tas pats, kas draugai), kurie iš esmės žmonės nėra blogi, bet man sunku su tokias būti, kai į akis šypsosi ir "narsto kitus po kaulelį", juos tedomina koks tavo sijonas... tas pats krepšys..., maistas ant stalo... ir t.t.. Manęs tokie dalykai nei domina, nei jaudina. Visų mūsų aplinkoje tokių žmonelių pilna, aš neturiu nieko prieš, lai jie šneka..., bet kodėl aš su jais turiu švęsti :?: TODĖL IR PRADĖJAU TEMĄ: KAIP IŠTVERTI GIMTADIENĮ.
Dabar jaučiuosi geriau: žinau, kad aties ir praeis..., žinau, kad čia yra nuoširdžių žmonių :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 9, 18:22 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
mi_ai_mi: atėjo neeilinis gimtadienis ir nori ar nenori teks primti sveikinimus iš kolegų (tai ne tas pats, kas draugai), kurie iš esmės žmonės nėra blogi, bet man sunku su tokias būti...
Supratau, kad tai yra kolektyvinis susitarimas- sveikinti su penketu ar nuliu gale , ar taip?
Na, jei pačiai nemalonu, galima save išeliminuoti iš tos tradicijos, bet ar tai išeitis?Kitas dalykas- jei pati esi vadovas. Čia jau niekur nenušoksi, bendradarbiai nepaleis.. :wink:
Juk darbe žmonės tave mato kasdien, ir ydos, jei tokia kolektyve yra, apkalbinėti aprėdus ir papuošalus, tiesiog neįmanoma išvengti. Tai jau kolektyvo kultūra-bobiška liga, kuri paprastai kaip ir nepakeičiama, nebent jis[kolektyvas] kardinaliai pasikeistų savo struktūra .Santykių kolektyve reguliavimas nekažinkiek malonus ir lengvai pasiduodantis dalykas. Tikiuosi, kad jis visas apkalbinėjantis nėra, o nuotaika gali gadinti keletas žmonių.. Tavo vietoj būčiau lygiai maloni visiems,vistik tai tam tikra ceremonija, daugumai tu esi brangi, o jei kalbės viena- kita , tegu..Lojančių visada atsiras- ne tuo atveju- kitą progą ras. :)
P.S. Ale ot, susiuosto tie apkalbinėtojai, kaip pijokai, kurie vienas kitą svetimam mieste per 5 min. susiranda! :P
P.S.S. Kažkodėl man toptelėjo mintis apie Džeinę Eir ir jos kuklius papuošalus -pilką suknelę ir metalinę sagę. O kaip heroję pamilom visi skaitytojai už daug ką..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 9, 18:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 12, 22:43
Pranešimai: 1935
Miestas: Hannover
tai ką darome rezultate ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 9, 18:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Aš sakau, kad švęsti, kad ir kukliai, nes negalima būtų nuvilti žmonių, kurie mi_ai_mi myli ir laukia gimtadienio ..
Vat taip.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 10, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Vasaris 7, 20:17
Pranešimai: 4
ashaka teisi. Negaliu nuvilti žmonių, o ir pareiga turiu atlikti, negaliu pabėgti - tokios tradicijos. Kad ir be noro, bet ruošiuosi ir jaučiu teks švesti 3 kartus: su giminėm, su kolegomis ir tikrais draugais. Kitaip neišeis. O kaip viskas praeis - papasakosiu. Ačiū, už supratimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: kaip ištverti gimtadienį
StandartinėParašytas: 2009 Vasaris 13, 09:02 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
mi_ai_mi rašė:
teks švesti 3 kartus: su giminėm, su kolegomis ir tikrais draugais.


Tris kartus čia kaip pasakyme "jei švesti, tai švesti". Trumpai tariant viskas OK, palaikymas yra, poreikis (sveikintojai) yra, jei poreikis yra - reikia duot ir džiaugtis "galiu duot". Niurzgliai - paplepės 10 minuciu ir patys pamirš ką sakė (susiras naują objektą). Ar verta dėl tokios smulkmenos gadint sau nuotaiką? Daugiau pasitikėjimo savim ir viskas bus tvarkoje.

P.s. Į pavadinimą atsakymas - džiaugsmingai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin