Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ar sakyt sau ką malonaus?
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 29, 21:06 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
asha rašė:
Šiandien kaip sykis mane pasiekė įdomus ir labai vertingas pasakojimas
Nusprendžiau jį publikuoti čia , nes tema kaip ir tinkama..:)

KAS TU IŠ TIKRŲJŲ ESI..

Yra viena sena istorija. Besilaukianti liūtė, nekreipdama dėmesio į savo padėtį, laigė kalvomis ir taip vieno staigaus šuolio metu pagimdė. Naujagimis nukrito į avių kaimenę. Avys jį priėmė ir užaugino. Suprantama, kad jaunas liūtukas save sutapatino su avimis. Žinoma, buvo truputį keista, kad jis toks didelis ir toks nepanašus į likusias avis. Na, bet gal jis - tiesiog išsigimėlis... Taip liūtukas buvo išauklėtas vegetaru.
Vieną kartą senas liūtas, ieškodamas grobio, prisiartino prie avių kaimenės. Jis negalėjo patikėti tuo, ką išvydo - tarp avių vaikštinėjo puikus jaunas liūtas, o avys jo visiškai nebijojo. Seną liūtą apėmė smalsumas, ir jis leidosi persekioti kaimenę. Jaunasis liūtas ėmė bėgti kartu su kitomis avimis. Galiausiai senasis plėšrūnas pagavo jaunąjį liūtą. Tasai pravirko ir ėmė maldauti:
-Nežudyk manęs ir leisk man sugrįžti pas savo gentainius.
Senasis liūtas, nieko netaręs, nusivedė jaunėlį prie artimiausio ežero, kurio paviršius buvo lygus kaip stiklas, ir privertė jį pažvegti į judviejų atspindį vandenyje. Jaunajam liūtui tai buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Tą akimirką, kai jaunasis liūtas pamatė ir staiga suprato, kas jis iš tiesų yra, jis griausmingai suriaumojo. Ir šis garsas aidu nusirito per visą slėnį. Jis niekada anksčiau nebuvo riaumojęs – todėl, kad visuomet laikė save avimi ir dėl to nė akimirkai niekada nebuvo sudvejojęs.
Senasis liūtas tuomet tarė:
-Mano misija atlikta. Dabar viskas priklauso tik nuo tavęs paties.
Jaunasis liūtas atsakė jam:
-Atleisk man. Buvau visiškai pamiršęs, kas iš tikrųjų esu. Aš tau nepaprastai dėkingas, kad tu man padėjai tai prisiminti.

Senieji rytų išminčiai sakydavo:
-Tikroji meistro paskirtis - padėti prisiminti, kas tu esi iš tikrųjų. Tu tiesiog pamiršti, kokia prigimtinė jėga slypi tavo viduje. Nes esi įpratęs dažniau žvelgti į išorę nei į vidų/lokada /
.


Neturiu ką bepridurti.. :wink:


Aš irgi


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar sakyt sau ką malonaus?
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 2, 19:34 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Šis moralas gali duoti dvi tiesas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar sakyt sau ką malonaus?
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 3, 10:23 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
oberon rašė:
asha rašė:
Šiandien kaip sykis mane pasiekė įdomus ir labai vertingas pasakojimas
Nusprendžiau jį publikuoti čia , nes tema kaip ir tinkama..:)

KAS TU IŠ TIKRŲJŲ ESI..

Yra viena sena istorija. Besilaukianti liūtė, nekreipdama dėmesio į savo padėtį, laigė kalvomis ir taip vieno staigaus šuolio metu pagimdė. Naujagimis nukrito į avių kaimenę. Avys jį priėmė ir užaugino. Suprantama, kad jaunas liūtukas save sutapatino su avimis. Žinoma, buvo truputį keista, kad jis toks didelis ir toks nepanašus į likusias avis. Na, bet gal jis - tiesiog išsigimėlis... Taip liūtukas buvo išauklėtas vegetaru.
Vieną kartą senas liūtas, ieškodamas grobio, prisiartino prie avių kaimenės. Jis negalėjo patikėti tuo, ką išvydo - tarp avių vaikštinėjo puikus jaunas liūtas, o avys jo visiškai nebijojo. Seną liūtą apėmė smalsumas, ir jis leidosi persekioti kaimenę. Jaunasis liūtas ėmė bėgti kartu su kitomis avimis. Galiausiai senasis plėšrūnas pagavo jaunąjį liūtą. Tasai pravirko ir ėmė maldauti:
-Nežudyk manęs ir leisk man sugrįžti pas savo gentainius.
Senasis liūtas, nieko netaręs, nusivedė jaunėlį prie artimiausio ežero, kurio paviršius buvo lygus kaip stiklas, ir privertė jį pažvegti į judviejų atspindį vandenyje. Jaunajam liūtui tai buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Tą akimirką, kai jaunasis liūtas pamatė ir staiga suprato, kas jis iš tiesų yra, jis griausmingai suriaumojo. Ir šis garsas aidu nusirito per visą slėnį. Jis niekada anksčiau nebuvo riaumojęs – todėl, kad visuomet laikė save avimi ir dėl to nė akimirkai niekada nebuvo sudvejojęs.
Senasis liūtas tuomet tarė:
-Mano misija atlikta. Dabar viskas priklauso tik nuo tavęs paties.
Jaunasis liūtas atsakė jam:
-Atleisk man. Buvau visiškai pamiršęs, kas iš tikrųjų esu. Aš tau nepaprastai dėkingas, kad tu man padėjai tai prisiminti.

Senieji rytų išminčiai sakydavo:
-Tikroji meistro paskirtis - padėti prisiminti, kas tu esi iš tikrųjų. Tu tiesiog pamiršti, kokia prigimtinė jėga slypi tavo viduje. Nes esi įpratęs dažniau žvelgti į išorę nei į vidų/lokada /
.


Neturiu ką bepridurti.. :wink:


Aš irgi

o jums aveliu negaila ??? :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar sakyt sau ką malonaus?
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 3, 10:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Viki: o tau sieno aviu edamo negaila?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar sakyt sau ką malonaus?
StandartinėParašytas: 2009 Liepa 4, 09:28 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
ash ne vegetaras tai man negaila shieno :D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin