Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 16:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 26, 13:01 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Skuba laikrodžiai, ir kiauliškai išeina
Senieji metai pamaži...
Šlama lapai paskutiniai,
Daug kas liko praeity..
Daug sudužusių svajonių,
Daug atradimų ir džiaugsmų,
Stabtelkim ..ir pagalvokim-
Ką į Naujuosius gabenu?
Ką atrasti tu tikiesi
Už metų sandūros šitos?
Naujas viltis? Ramybę, meilę?
Gal siautulį jaunos dienos?
O gal, gerumo nepametęs,
Tu tapsi dideliu žmogum?
..Bet išlinguoja seni metai,
Nauji čia pat, ir man, ir jums.. :wink:

/ asha/


Tai čia toks Naujametinis interviu. :)

Kviečiu pasisakyti visus, adminus, visų rūšių moderatorius-globaliuosius ir teminius, lankytojus, dalyvius, svečius..
Jūsų viltys ir svajonės, sėkmės ir nesėkmės, būdai ir metodai siekiams..Kas labiausiai įsiminė , būnant "Laikas.lt", kokie pokštai linksmybės, darbai, draugų parama, ect.. lydejo ištisus metus..? Ko tikitės iš Laiko.lt , ko linkite jam ..?.. :) Jūs tokie kūrybingi...



Prikabinti failai:
Laikas.lt.gif
Laikas.lt.gif [ 205.29 KB | Peržiūrėta 6059 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 27, 11:14 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Pokštavimams, rimtiems pokalbiams ir kokiom nors suvestinėms laiko dar turime.. :wink: Skaitinėju dažnai Laikas .lt diskusijų medžiagą, labai daug naudingų dalykų randu, visgi kokių išmintingų ir gabių žmonių turime! Gerbiu ir didžiuojuosi..Galima išmokti, apsišviesti, daug sužinoti.
Atsipalaidavimo minutėmis ir pajuokaujama..Vat ties jomis šiuo momentu ir apsistojau.. :D Paviešinsiu išrinktus unikaliausius pokštus, išsireiškimus, prašau, priimkite irgi su jumoru :!: , kai aptiksite, rasite, įdėkite ir jūs..
Drauge dar kartą nusišypsosime.., palydėdami senuosius..Gal prisiminsit, kur girdėjot, matėt šiuos žodžius.. ??? :D :wink:


****

* ..herbe buvo arklys, bet pabėgo, lenkams okupavus kraštą..
* ...chi, vienam prieteliui padovanojom šuolį nuo TV bokšto- po to anas ilgai šypsojosi ir aiškino, kad žinąs, iš kur išsiskiria adrenalinas. o dar galima ežius kelnėse nešiotis arba, kaip Petka su Čiapajevu- voverę įsigrūsti..
.
****
*...Jūs ir vėl su savo žolėm...
*...zaizą nuimk, zaizą!...


*****

*Galėsiu pabūt Laikas.lt marškinėlių reklaminiu veidu..

****

*..arba aš durnas, arba yra dar kokių variantų.. :D
*...po metų, pakeitus puslapį, ateina ir sako: "Aš persigalvojau, balsuoju už pirmą variantą.."

*****

*...hmm, na tai kur tas bebras?Nes man kažko bebrai nat mano babosų nilabai tiks..

*****

*...nu senai jau žolės berūkiau..man tai skamba kaip lakudra..

*****

*...na, o dabar , atleiskit, einu į tualetą ir manau, kad ten bus daug geros medžiagos mano naujam dokumentiniam filmui, kuris bus pavadintas "Prisimenant praeities avangardinį meną", šis filmas bus iš dviejų dalių, o gal trijų..... :D

*****

*Tai kad Britnė ir anksčiau nei į taktą, nei į natas nepataikydavo...o šįkart jai kiaulę pakišo, fonogramos nedavė...O triusikai su blizgučiais- tai geras... :D Duokit foto... :D

*****

* px
tractor, kur radai tuos pikselius?
kuku kuku :D :D :D

*va, naujas video..
sekančiam poste:
ai, neveikia.. :D

*****
* nu jūs ir priskaldot, aš tai pabėgčiau, ta merga kažkokia adaptuota būtybė , sau ramiai klūpi ir viskas..



*****
* Irma, asha, padūkus...aš jums kas? Petras Cvirka? kiek galiu, tiek įdedu...
* jezau, jėzau...-tik nepasižiūrėk, vėl turgų sukėlė tos dvi plepės..
* o kam užsienietiškai?
PDT_Love_07

Tikiuosi, kad tęsinys bus.. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 27, 14:30 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Asha, iš tiesų smagūs perliukai - atrodo, kad tobulėjame retorikoje:):)
Čia siūlau dar keletą rinktinių raštų:
http://popo.puslapiai.lt/dokai/popoBROW.pdf


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 29, 15:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Dėkui, Populiste.. :) bet smagiausia turbūt , kad dar mokame ir gebame pajuokauti šiame rūsčiame pasaulyje.. :) Tad kuo daugiau...tokių perliukų! :D

Kol dar visi mindžiukuoja, nesiryžta parašyt savo minčių, pasidairiau po Aktualijų skyrių (po visus dar ne). Radau, kad šiai dienai ir valandai žmonės čia gali bendrauti esamomis 942 temomis. Dabartinės forumo galimybės leidžia tai padaryti(suskaičiuoti).. Tai išties didelis pasirinkimas jiems. Ir didelis triūsas tų žmonių, kurie jas sugalvojo, prižiūrėjo, palaikė pokalbį su temos lankytojais :) Džiaugiamės jais.. :)
Įvairenybių pasaulyje- 160;
Filosofijos- 172;
Pokštų- 277;
Gandų- 148;
Paslapčių- 45;
Meno- 150.

Neseniai žiūrėjau filmą "Naujieji Bremeno muzikantai". Ten buvo dainuojama graži daina apie laiką.Perkeliu jums, gal ir jums patiks žodžiai, susije su laiku? :roll:

Keistuolių teatras - Laiko laivelis

Laiko laiveli, nenešk manęs pro šalį,
Juodais vandenim, tarp juodų bangų į tolį.
Nelėk pasroviui nesustodamas pro šalį
Nenešk mano meilės tyros.

Gal dar rasiu svajonių salelę,
Gal plauksiu, iš plauksiu, nerasdamas jos.
Nes upės tekmės sustabdyt nieks negali
Ir nieks nepasuks atgalios.

O upe gili, upe vingiuota,
Gyvenimo mano sraunaus.
Lauk, palauk, neskubėk, netekėk dar,
Kol mano laivelis išplauks.

Laiko laiveli, nenešk manęs pro šalį,
Nenešk mano meilės tyros.

O upe gili, upe vingiuota,
Gyvenimo mano sraunaus.
Lauk, palauk, neskubėk, netekėk dar,
Kol mano laivelis išplauks.

Gal dar rasiu svajonių salelę,
Gal plauksiu, iš plauksiu, nerasdamas jos.
Nes laiko laivelis nuneš mane pro šalį
Ir niekad negrįš atgalios.
Niekad negriš atgalios...
Niekad negrįš atgalios!
...
O čia ir daina.. :) Ne Keistuolių atliekama, bet graži..



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 29, 17:25 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Viena labiausiai nuspalvinta paveiksliukais ir šypsenom ,o ir nuotaikinga tema, iškeliavusi į blevyzgas. Tai čia man, jūs galite pasirinkti kitas temas.. :D :D :D Prisijuokiau, peržiūrėdama... :)

viewtopic.php?f=15&t=3144&st=0&sk=t&sd=a

Topinė viso interneto tema "prašau padėkite!!!!", surinkusi bemaž 60 tūkst.dalyvių ir skaitytojų.. :D :D :D Paminklas naivumui ir jumorui :D :D :D

viewtopic.php?f=15&t=2905&start=0

Kas dar?


Prikabinti failai:
apie-eglute.gif
apie-eglute.gif [ 6.08 KB | Peržiūrėta 5463 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 30, 17:22 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tęsiu toliau.., chaotiškai..ir neplaningai.
Kompiuteris- pagrindinė mūsų bendravimo čate, forume priemonė. Ne be reikalo šis skyrius atsirado forume šiais metais. Galbūt tai ir iniciavo temos, susijusios su mūsų PC reikaliukais,jos buvo vienos iš reikalingiausių ir gana populiarių. "Q daryt?", "Kompiuterio bėdos", Paskutiniu metu neišsiverčiame be temos:"Migracija į phpBB-3.."(be bilieto atgal :!: ) :D Na, čia tai buvo ...ir supratimų, ir nesupratimų.. :D Neprieštarausit juk , jei parašysiu, kad dėkingi esam auksinems galvelėms ir rankelėms -
Tractoriui,
difui,
Kumpiui
už daugybę patarimų - taip pat ir niekshui, Irmai ?

Kantrybės, vyrukai,Irma, su mūsų aristoteliškais klausimais!Ruoškitės naujų klausimų antplūdžiui ir kitais metais :D


Prikabinti failai:
Ziurkiu-metai.gif
Ziurkiu-metai.gif [ 236.57 KB | Peržiūrėta 21950 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 30, 19:35 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
2008-ieji- forumo jubiliejiniai metai!!!


2006-08-14 Laukinė užvedė temą http://www.laikas.lt su klausimu- Kaip atsirado mūsiškis http://www.laikas.lt?

viewtopic.php?f=21&t=822&st=0&sk=t&sd=a

Čia rasite Tractor pasakojimą apie www. laikas.lt kūrimąsi, žmonių mintis apie tai, kaip atrado portalą, koks jis buvo, kokie pirmieji žmonės stovėjo prie jo ištakų, kokios buvo mūsų fantazijos.Temą galima pildyti ir dabar.. :)
O juk panašiai jau ir turime! Rudenį skenda lapai, žiemą- snaigės, galima klausytis muzikos. O temų -daugybė, imant visus skyrius apskritai, daugybę jų inicijavus Padūkėlė, Tractor, Laukinė, kiti žmonės.
Į forumą kaskart ateina nauji veidai, naujos mintys ir idėjos.
http://www.laikas.lt- viena didžiausių bendravimo interneto firmų-forumų - puiki priemonė laisvalaikio užsiėmimams. :D
Na, ne viskas būna kaip sviestu patepta: kartais kertasi nuomonės, kartais nesusikalbame, klystame, susibarame, šlifuojame charakterius, mokomės lankstumo, lygiai taip, kaip būna darbe, namuose, šeimoje. Tik kolektyvas čia didesnis, tad tai visai nekeista, kad būna ir nesklandumų :D .Iš esmės- tai kompetetingas, draugiškas, bičiuliškas kolektyvas.
***
Pridėsiu dar nuo savęs asmeniškai- niekada nepamiršiu telefono skambučių, virtualių mandarinų ir gėlių , dėmesio ir linkėjimų, kai tai man buvo svarbiau, nei vaistas, gimtadienio gėles, sveikinimus..Dėkinga už akimirkas, valandas praleistas kartu; kur kitur, jei ne čia, pirmiausia skubu po savo darbų..Dėkinga ir už kritiką- geras ežys esu.. :P Visada prisiminsiu ir Naujus metus, pernykščius, sutiktus http://www.laikas.lt čate. Buvo toks dalykas, pamenat, draugiukai, kurie buvom kartu? :D Ačiū, bičiuliai!.. Su Naujais metais Jus! Šilumos ir jaukumo jūsų namams!!! /skubu truputį, o jei ko nesutiksiu?/




Prikabinti failai:
Su artėjančiais!.gif
Su artėjančiais!.gif [ 177.21 KB | Peržiūrėta 5458 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Su kuo sutiksi Tu Naujus metus , su kuo ...palydėsi senus..?
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 31, 13:35 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Asha ir Tau ačiū, va daugiau tokių žmonių su tiek idėjų, su tiek laiko laisvo ir su tokiu charakteriu, netingėti, surasti kažką naujo ir tuo pasidalinti. Energijos Tau, entuziazmo ir toliau taip ashule!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin