Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 2, 02:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 17:40 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
Dzeikas rašė:
Newa ,tavo "aukstuomenes" paveldo supratima isduoda paskutinis apibudinimas - "bajoriska puota" :wink: Turbut imidzas butu ptrabangioje saleje ant ilgo stalo sudeti prabangus patiekalai tipo ikrai su bezdzioniu smegenimis etc.,slamsciantys puotautojai ,vietoj serveteliu naudojantys Versace svarku rankogalius.


Džeikai, jeigu į viską žiūrėti tik iš neigiamos pusės, tai žinoma, visai nesunku prieiti išvados, kad bajoriška puota – tai vien tik lėbavimas, o aš – paviršutiniška ir, tikriausia, net abejotinos moralės moteris. Neturiu nieko prieš asmeninę pasirinkimo laisvę – žmogus laisvas galvoti kaip nori – bet jei pažiūrėsi iš kitos pusės, tai gal ir čia įžvelgsi ką nors gero ( kaip kad įžvelgei toje moteryje autobuse).
,, Bajoriška puota“ - būtent taip vadinasi vienas naujausių kultūrinio turizmo renginių Lietuvoje:

http://www.vilnius-tourism.lt/index.php/lt/38976/

Nebuvau, nemačiau, tik pagooglinau, bet tikiuosi, kad tai ne vien komercinio pobūdžio projektas.

Asha, iš tų pačių sumetimų: gal būtų galima temos pavadinime per sliašą šalia ,, blogo“ pridėti žodį ,,gero“ ? Taip, manau, būtų objektyviau ir tema nebūtų tokia rezonansinė... :difus_6 Tuo labiau, kad tu jau spėjai parašyti ir apie gerus pokyčius atstatinėjant dvarus. Bet, kaip suprantu, tema turėtų būti ne vien tik apie dvarus...

Naujoke, tikrai nežinai tokio sparnuoto posakio ,, Pirma karta nuo žagrės“ ? Negi Lietuvoje jis jau nebevartojamas? Lietuva – anot tautosakos suformuoto mito yra artojų kraštas. Justinas Marcinkevičius save ( o tuo pačiu ir savo kartos žmones) išėjusius iš kaimo į miestą pavadino pirma karta nuo žagrės...Tos kartos vaikai – jau antra karta nuo žagrės būtų ir t.t. Jei jau taip nebeskaičiuojama, vadinas, išties...pasikeitė lietuviai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 18:03 
Newa, as suprantu, kad tractor tavo posta atskyre nuo kazkokios temos, bet vistiek sunku suprasti ka tu nori pasakyti....

Jei teisingai suprantu tu nekenti savo tevo ir nekenti visu lietuviu, nes jie parketa isheme is kazkokio dvaro, o tavo brolis visa tai mate.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 18:08 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Newa, pataisau.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 18:19 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
Mielas svety,
aš- net jeigu pas mane, ar su manim ir ne viskas tvarkoje - leidžiu sau retkarčiais ironiškai pajuokauti... :oops: Ačiū, viskas pas mane santykinai gerai :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 18:23 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
asha rašė:
Newa, pataisau.. :)


Asha, ačiū! Aš labai tikiuosi, kad taip bus geriau :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 11, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 20, 05:46
Pranešimai: 20
Newa rašė:
Mielas svety,
aš- net jeigu pas mane, ar su manim ir ne viskas tvarkoje - leidžiu sau retkarčiais ironiškai pajuokauti... :oops: Ačiū, viskas pas mane santykinai gerai :wink:


Svecias -tai ash...

Tai ,mieloji, paaishkink apie ka kalbama shioje temoje.
Ar kokie lietuviai ishgamos, ar Lietuvos valdzia stengiasi istorines vertybes sulyginti su zheme?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 12, 13:03 
Kalbama apier tai,kad Lietuvoje nera aukstuomenes tikraja to zodzio prasme.O yra "aukstuomene" tipo "turiu pinigu kaip sieno ir dejau ant istatymo" :lol: Pagal si pozymi Lietuva uzsitikrino sau tvirta vieta greta afrikos valstybeliu,kai kuriu Lotynu amerikos saliu(centrines amerikos).Nors pagalmaterialine gerove ir pranoksta daugeli.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 12, 13:03 
Kalbama apier tai,kad Lietuvoje nera aukstuomenes tikraja to zodzio prasme.O yra "aukstuomene" tipo "turiu pinigu kaip sieno ir dejau ant istatymo" :lol: Pagal si pozymi Lietuva uzsitikrino sau tvirta vieta greta afrikos valstybeliu,kai kuriu Lotynu amerikos saliu(centrines amerikos).Nors pagalmaterialine gerove ir pranoksta daugeli.


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin