Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 09:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 31, 22:54 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Vikingas rašė:
pazhiurekit kaimyninej bltarusijoj dar vis kolektyvinis ukis :D:D:D ir kas gero ??

oi Viki, nuvaziuok paziureti kokie laukai ten grazus, pas mus seniai tokiu nebera. Ten laukai nedervonuoja, bet derliu duoda.
bet_kas, apie demokratija. Man demokratija yra toks neaiskus dalykas. O tau itariu demokratija yra tuose valstybese, kur JAV prezidentas parodo??? tractor bande mane mokinti apie demokratija, net apibrezima parase, bet dar niekas nesake itikinamai, kas yra demokratija. Man atrodo net patys demokratai susipjaus tarpusavy del tos savokos aiskinimosi :D . Tai kas yra demokratija, bei kur ji yra???????????? Ar ten kur JAV parodo???????? Ar gali buti demokratine valstybe, kuri yra priesiska JAV?????????


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 31, 23:37 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Balvonai, man rodos tu tikrai jau čia smarkiai perdedi su Baltarusijos grožybėm, pritariu Vikingo nuomonei, kad Lansbergis su kolūkiais padarė teisingą darbą ir ką reikėjo.

O kas dėl demokratijos tai aš manau, kad jos realiai nelabai ir yra, tai kas yra čia tik jos imitavimas. Visų pirma todėl, kad tikrai tebėra "teisieji" ir kas ne su jais tas prieš juos t.y. "neteisieji" :) . Seniau ne ką kitokia "demokratija" irgi buvo. Čia tipo demokratija, vien dėl to kad kelios 'autokratinės' grupės gali peštis už įtaką :) ? Kokie ten Socialdemokratai, Liberalai demokratai, ar Krikščionys demokratai ar kiti realiai 'autokratijos' siekiantys, bent jau neužsirašę demorkatų pavadinimo, kai ėdas tarpusavyje dėl kiekvieni savo įtakos plėtimo valdžioje, sąlyginai nepripažįstys (net smerkiantys) kitokios, alternatyvios nuomonės, pažiūrų ir jų būtinybės demokratinėje valstybėje ir visuomenėje :evil: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 31, 23:55 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Nenoriu gincytis del Belorusijos, bet jos zemes ukis ogogo. Dabar jau mums toli iki Belorusijos. Tiesa, pas mus traktoriai nauji, amerikoniski, blizga, bet juos turi vienetai, tie kas supirko ar pajunge kitu zemes. Smulkus ukininkas yra vargsas. Viskas eina stambiu ukiu link. Klausymas, kam reikejo griauti jau buvusius stambius ukius, kad po to kurti per nauja???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 1, 09:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, o kas buvo kolūkių savininkai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 2, 11:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Balvonas - blogai itari, man demokratija yra demokratu diktatura. :)
O jei rimciau, is tiesu sunku butu paaiskint savais (ne vadoveliniais) zodziais, nors mokiausi ta tema daug. Nes jei vienoje vietoje viskas skambai aiskiai ir graziai, as zinau daugybe tasku, kur tas grazus skambejimas tik ir lieka skambesiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 3, 02:01 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Vat, gal truputį nuokrypis nuo temos, bet vertas paskaitymo: http://www.historia.ru/2004/01/sokolov.htm


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 3, 22:48 
Balvonai,nesusilaikysiu nesikises i tema,nes stumi komunistine propoganda,nuo kurios man rugstu dar nuo tarybiniu laiku.Nesusilaikysiu todel,kad kaip priimta tarp raudonuju uteliu(tu aisku ne toks,tikiu ,kad tau gavosi tas per nezinojima) tu stumi tik puse tiesos,pati "grazumeli" prilaikydamas(vel gi,tikiu is nezinojimo ir tekartodamas ,ka tau prisvilpe lukasenkine TV ar ja kartojantys).Jo,Baltarusijoje laukai uzseti,visi pavalge makaronu ir rytoj ju nelaukia jokiu rupesciu del makaronu.Bet...noredamas susiklijuoti ,kazka daugiau turi ka daryti?Teisingai,vogti.Atsiprasau ,"nesti".Na kas ka nesa?Kas prieina,tas ir nesda.Traktoristas kolchoze kura,dyzelini ar I-76,mesines darbuotuojas atsipjauna kiek reikia ir kam reikia.Negi tau tevai nepasakojo kaip tas daroma tarybu Lietuvoje buvo?O kas nenesa?Tas nemoka gyventi.Geras gyvenimas Bielarusijoje;)


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin