Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 03:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Lietuviškoji televizija. Tavo požiūris.
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 20:22 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
PaveikslėlisGrįžtate iš darbo, paimate pultelį ir įsijungiate televizorių, šeimos draugą. Renkatės savo mėgiamus kanalus.Vienus prikausto serialai, kiti pasineria į informacijos srautus, krepšinį.... Daug kas sako, kad nėra ko žiūrėti mūsų televizijoje, laidos neįdomios, kopijuotos nuo užsienio televizijų. Dar kiti, labiau žingeidūs, turi kabelines , palydovines televizijas.
Kaip jus, kaip vartotojus, tenkina lietuviškoji televizija?
Ką žiūrite?
Kokius kanalus renkatės?
Kokia ta mūsų televizija, užimanti laisvalaikį, tenkinanti/netenkinanti žingeidumą, formuojanti pasaulėžiūrą ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 20:52 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 12, 22:43
Pranešimai: 1935
Miestas: Hannover
gera tema asha. :D

griztu namo ir isijungiu kompa :D
veliau tv

turiu kabeline
turiu super palydovine

man patinka lietuviskos programos, ypac autorines
Ziurau LTV,LNK,TV3
nemegstu serialu. Tai mano manymu yra eterio laiko uzmusinejimas , bet ....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 21:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Man tai labai patinka atsipalaidavimui vakare pažiūrėti kokį filmą per TV3 ar LNK... šeštą kartą, o ypač neįsivaizduoju žiemos švenčių, be Macaulay Culkin "Vieno namuose", Policijos akademijų ir kitų siurprizų, laukiu švenčių, neabejotinai rodys 11 kartą, bus šaunu. Ypač vertinu aktyviai reklamuojamas naujoves, kurios rodomos tik 3 kartą, kai dar mintinai neišmokai kas kam nutiks. O meksikietiški serialai išviso nerealus siurprizas, siužetas identiškas, bet tie patys aktoriai atlieka vis kitus vaidmenis.

Jei rimtai tai iš bėdos įdomu Snobo kinas, nes nors ir retkarčiais, bet parodomi nerodyti, bet įdomūs filmai. Daugiau nesugalvoju. Įdomios LRT laidos [Ne]Gali būti, Popietė su Čekuoliu (kam nuodobu, vadinas nežiūrėjo pačios laidos :difus_aggressive ). Bet pastarąsias per TV dažniausiai pražioplinu tai tenka peržiūrėti internete :roll: . Dar Žinios jei anonse ką nors įdomesnio parodo, sportas, o jei prisėdai aklai prie TV, tai dažniausiai be kabelinės neišsiversi, kurioje jei iš kelių dešimčių kanalų dėmesio verti net 5 tai yra nebloga. Šiaip tiesa gal ir gerai, nes jei esi aptingęs ir įsijungsi kokį Animal Planet tai prasėdėsi visą dieną, dar įdomu National Geographic, Discovery, Eurosport žodžiu kaip ir visiem :roll: . Aišku tenka pažiūrėt ir tų žmogaus bukinimo laidų, kur gėda pačiam už jų dalyvius :D

Asha, o pati tai nepapasakojai kas įdomu :evil:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 21:41 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vat kompiuteris kažkiek konkuruoja su televizija, difau :P Aš jo beveik neišjungiu, jei ir nesu, jis dirba kas užduota..

Televizorius užima svarbią vietą, ne tik įsijungti ar išsijungti dėl fono. Mėgstu publicistines laidas, žinių laidas, tačiau per kelis kanalus, kad galėčiau sulygint. Kiekvienas kanalas turi savo interpretaciją. O daugiau, matyt, būsiu prie tos kategorijos žmonių, kurie žiūri palydovinę TV. Kodėl? Man nelabai įdomios laidos, nei serialai, nei visokie kvaili šou. Nebent geri filmai.
:wink:
Man tai kyla prie to paties klausimas- kiek savarankiška televizija, sudarinėdama programų tinklelį ir kaip reitinguojamos laidos. Niekas manęs, pavyzdžiui nėra klausęs, patinka ar ne kokia laida, o reitingai jos būna aukšti, nors man gal visai nepatinka.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 21:47 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs... : :D :D :D
Rimtai. Su policijos akademija ir Vienas namuose- nerealūs vakarai su mišrainės bliūdeliu( per Kalėdas jos būna) :D :D :D

Drs, megstu kelionių almanachus, rusiškas laidas, ypač senąjį kiną, Vadinamąjį linksmųjų išradingųjų klubą- jis meistriškai vyksta.. :P Daug ką:)
O ant popieriuko turiu susirašius Viasat kanalus:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 22:04 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Drs, megstu kelionių almanachus, rusiškas laidas, ypač senąjį kiną, Vadinamąjį linksmųjų išradingųjų klubą- jis meistriškai vyksta.. :P Daug ką:)


Mėgstu ir aš laidas apie keliones, kas nemėgsta bent pažiūrėt :) . Sekmadienį po Čekuolio, rodoma viena tokia laida, nors pavadinimo ir nepamenu (Keliauk LT ar kažkaip panašiai), bet jei užtaikau tai iš inercijos ir ją paprastai pažiūriu :wink: . O daugiau lietuviškų tokių nežinau :? . Prašom, parekomenduok (tik Atleisk ir nuo... iki... aš tokiom neskaitau :) ) ? O vat rusiškų "linsmųjų" nemėgstu, matyt visgi labiau jau priklausau tai kartai, kuri nesupranta tų pokštų, na nebent kai parodijuoja žinomą atlikėją ar pan., bet specialiai nežiūriu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 22:23 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Aha, galima parekomenduoti Baltąją katino svetainę(LNK) :D Ten nuo vaistų reklamos iki kelionių..Nėra to Lietuvos TV, būtent apie keliones, nebent laida, kurią įgarsinus Valinskienė, bet ir tai daugiau apie gyvūniją. Drs, ieškausi palydovinėje.
Per TV 3 dažnai pasižiūriu Šeštadienio vakarą, būna geros muzikos.
Nebuvau kurį laiką, žiūriu prasidėjus Niania, rusiška komedija, visai nieko, čia per LNK, o popietę su Algimantu Čekuoliu mėgstu ir aš..Tik kartais pamirštu persijungt kanalą.Sekmadieniais, 16:30
Nepatinka Žodis- ne žvirblis(apie kalbos taisyklingumą),multikai.Tada jau susirandu gražius kitur..
Man nesudėtinga žiūrėt rusiškas programas ir įkąst jų jumorą ar posakius, studijavau ir šiaip domėjausi. Niekad nepainioju kalbos su politika. :wink: Būtų vaikiška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 16, 22:41 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
p>s> Dėl kelionių ką žiūriu, neparašiau. Tai tą pačią Dicovery shanell ir dar yra toks kanalas Travel. Paskui naršau po programą. Daug leistis į tolimus užsienius kanalais negaliu, nes nesuprantu..Nebent paveiksliukams pažiūrėt.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin