Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 18:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 14:01 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš apskritai nesuprantu, kam ieškot čia kažkokio blogio ar gėrio ar filosofijos. Gyveni kaip nori, nesvarbu vienas ar su kažkuo, vienišo žmogaus gyvenimas gali būt blogas, lygiai taip bet kurios šeimos, kad ir beistengiančios iš paskutiniųjų, tas pats ir su geru gyvenimu, manau, viskas priklauso nuo paties žmogaus? Gal galima kalbėt apie vienišą žmogų šeimoje, arba šeimynišką vienatvėje, kad diskutuot kažką iš filosofinės pusės apie blogybes ir karčius pliusus, kai ieškoma gėrybių blogybėje :roll: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 14:15 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Aš apskritai nesuprantu, kam ieškot čia kažkokio blogio ar gėrio ar filosofijos. Gyveni kaip nori, nesvarbu vienas ar su kažkuo, vienišo žmogaus gyvenimas gali būt blogas, lygiai taip bet kurios šeimos, kad ir beistengiančios iš paskutiniųjų, tas pats ir su geru gyvenimu, manau, viskas priklauso nuo paties žmogaus? Gal galima kalbėt apie vienišą žmogų šeimoje, arba šeimynišką vienatvėje, kad diskutuot kažką iš filosofinės pusės apie blogybes ir karčius pliusus, kai ieškoma gėrybių blogybėje :roll: ?

Kodėl gi ne? Prašom...o gal tilps ir viena, ir kita? :wink:
Tik abejoju, ar visada nuo žmogaus priklauso. Kartais gyvenimas susiklosto taip, kad nieko kita nelieka sakyti, kaip- man gerai ir taip. Dar griebiamasi pažinčių, skelbimų, kol galų gale nurimstama, gyvenama toliau, užsiima mezgimu,.knygų skaitymu, t.t...ar kaip Populistas sako- "žmogus vis geria vienišyn"/pagal Erlicką/..Išeitų, kad vienas tampa ir vienišu?
Vienišas žmogus šeimoje..Yra ir taip- nesuprastas, neišgirstas, užsisklendęs. Tu suįronizavai, sakydamas,..20 vaikų.., tai nebūsi jau vienišas..Ar iš tiesų taip ir yra?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 14:59 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šiaip, aš matau (t.y. mano nuomone :) ), tai, kad tu esi šeimyniškas žmogus ir idealizuoji asmeninę padėtį ir stengies pasakyt, kad vienišam žmogui visi pliusai yra nenatūralūs, o jo paties išsigalvojami, tuo tarpu šeimoje tie pliusai daugmaž jau natūralūs ir tikri. Man taip rodos, lygiai taip kaip kad moterys vyrus laiko (bent jau kandžiai) kvailesniais ir daug ko nesuvokiančiais, ir atvirkščiai, tikintieji tokiais laiko netikinčiuosius, ir atvirkščiai ir t.t. Jei nori kažką suprast turi bandyt į situaciją pažvelgt kiek įmanoma būtent to žmogaus, o ne savo akimis.

O šeimoj tai gal nebūtinai gali būt vienišas, atvirkščiai tau gali žudančiai pritrūkt (jei esi toks žmogus) tos vienatvės pliusų joje. Ir čia gali tekt imti įtikinėt save tais pliusais, kurie tave menkai guodžia, juolabiau, kad ir neturi tokios laisvės net svarstyti apie tai. Vėlgi pasikartosiu, kad kiekvienam savo ir kol kas bent manęs neįtikina kiti argumentai :) . Jei gali, asha, parašyk trumpai, kaip suvoki vienišą žmogų ir žmogų šeimoje, bet taip, kad nereikėtų kurti, o tai kas "ant liežuvio galo" imk ir tiesiog parašyk tą mintį kuri pirma šaus į galvą, o ne tą kuri ateis antrinė ir pakeis ją :) . Taip pamatysi ir savo pačios 'psichologiją' šia tema :D . Gali pasirašyt tik sau :)


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Spalis 3, 15:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kitoks požiūris į vienatvę
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 15:02 
asha rašė:
Kartą gyveno vienas princas.
Ir jis paklausė nuostabiosios princesės: "Ar tekėsi už manęs?"
Ir ji atsakė:"NEEE!"


Jinai mokėsi, daug skaitė..


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: ne
nesutiko.gif
nesutiko.gif [ 129.33 KB | Peržiūrėta 28288 kartus(ų) ]
Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Šiaip, aš matau (t.y. mano nuomone :) ), tai, kad tu esi šeimyniškas žmogus ir idealizuoji asmeninę padėtį ir stengies pasakyt, kad vienišam žmogui visi pliusai yra nenatūralūs, o jo paties išsigalvojami, tuo tarpu šeimoje tie pliusai daugmaž jau natūralūs ir tikri. Man taip rodos, lygiai taip kaip kad moterys vyrus laiko (bent jau kandžiai) kvailesniais ir daug ko nesuvokiančiais, ir atvirkščiai, tikintieji tokiais laiko netikinčiuosius, ir atvirkščiai ir t.t. Jei nori kažką suprast turi bandyt į situaciją pažvelgt kiek įmanoma būtent to žmogaus, o ne savo akimis.


Labai klysti. Nesupratai.. :?
Tu pats toliau sakai, kad moterys pašiepia vyrus. Tokio pasisakymo nebuvo. Kodėl jos turėtų pašiepti? :roll:


Drs rašė:
Jei gali, asha, parašyk trumpai, kaip suvoki vienišą žmogų ir žmogų šeimoje, bet taip, kad nereikėtų kurti, o tai kas "ant liežuvio galo" imk ir tiesiog parašyk tą mintį kuri pirma šaus į galvą, o ne tą kuri ateis antrinė ir pakeis ją :) . Taip pamatysi ir savo pačios 'psichologiją' šia tema :D . Gali pasirašyt tik sau :)

Manai, kad nežinau savo psichologijos?
O manoji ar tavoji ar turi sutapti ir ar sutampa su visuomenės nuomone?
Savo nuomonę pasakiau, manau , truputį anksčiau.
:wink:
Tik, stumdami kamuolį-klausimą nuo savęs, vargu ar rasim kompromisą.
nematau tavo pozicijos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kitoks požiūris į vienatvę
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:25 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Anonymous rašė:
asha rašė:
Kartą gyveno vienas princas.
Ir jis paklausė nuostabiosios princesės: "Ar tekėsi už manęs?"
Ir ji atsakė:"NEEE!"


Jinai mokėsi, daug skaitė..


Kol galutinai sukūdo ir liko kauliukai ir skūra, Herkau. :D :D :D
Ir liko viena vieniša, ir vis per tuos mokslus.Pijokai su buteliais ir anorektikės. Keistai tu matai pasaulį :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:

Labai klysti. Nesupratai.. :?
Tu pats toliau sakai, kad moterys pašiepia vyrus. Tokio pasisakymo nebuvo. Kodėl jos turėtų pašiepti? :roll:


Čia tik pavyzdys kai, mes nesuprantam skirtingų stovyklų, nes žvelgiam į jas savo akimis, beje sakiau ir atvirkščiai :wink: . Vyrai irgi dažnai moteris taip apt nuvertina :) .

asha rašė:
Manai, kad nežinau savo psichologijos?
O manoji ar tavoji ar turi sutapti ir ar sutampa su visuomenės nuomone?
Savo nuomonę pasakiau, manau , truputį anksčiau.
:wink:
Tik, stumdami kamuolį-klausimą nuo savęs, vargu ar rasim kompromisą.
nematau tavo pozicijos.


Nelabai žinau ką tu žinai :) , aš irgi pasakiau savo nuomonę anksčiau, kad nuo kiekvieno žmogaus priklauso, kas jam viduje akmuo po kaklu ar vienatvė, ar šeima, mano nuomone nėra vieno teisingo verdikto visiems. Ką dar turiu pasakyti? Gal dažnai vieniši žmonės rodos "neigiamiau" , nes daug jų tokiais būna likę dėl kažkokios priežasties nors vienišais būti ir nenori, aš asmeniškai daugiau kalbu apie tuos, kurių toks pasirinkimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 16:39 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ką dar turiu pasakyti?

Nieko neprivalai, sėskis, du!

:difus_grin


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin