Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:08 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
fanai, aciu kad atsakei, nesitikejau. Neduok Dieve, kad tokia situacija istykro atsitiktu. As specialiai situacija suvedziau iki absurdo, tada geriau matosi visos teigiamos ir neigiamos puses. Vienas is teiseju irgi taip daro priimdamas sprendymus bylose.
Dar karta sakau, siauriname diskusijos remus.
Pavlikas kaip asmuo - nekaltas, vienareiksmiskai!
Politine sistema - kalta, nes pasinaudojo nepilnameciu (nezinau ar tai buvo mitas ar ne) poelgiu, kuris negali buti niekaip vertinamas, nes Pavlikas kaip subjektas yra neveiksnus!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:09 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
po šimts, kodėl jūs mane dabar užsipuolėt? :lol: :lol: suprantu, kad tada viskas buvo kitaip, tačiau viską pats interpretuoju ir žiūriu savaip būtent iš šio momento. Drs, nepatikėsi, bet aš taip pat mąstau panašiai, gimėm tikrai laiku. bent jau aš. tačiau visgi pasvajoju, kad būtų, jeigu būčiau gimęs kokiais kitais laikais. beje, kątik šovė idėja- o kas nors pagalvojo apie Kalantą? kaip jis iškilo toks? kaip tokių žmonių visgi buvo? disidentų, partizanų ir panašiai?

asha, aš rusiškai nesuprantu, nieko ten neperskaičiau, kiek supratau iš paveiksliukų, tiek supratau, dar iš kitų kalbų ir tiek. aš vėl kalbu apie jo bukumą iš šių laikų, kadangi jis tikėjo sistema ir paskundė savo geraširdį tėvą. tai nėra proto pasižymėjimo reiškinys.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:11 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Balvonas rašė:
Pavlikas kaip asmuo - nekaltas, vienareiksmiskai!
Politine sistema - kalta, nes pasinaudojo nepilnameciu (nezinau ar tai buvo mitas ar ne) poelgiu, kuris negali buti niekaip vertinamas, nes Pavlikas kaip subjektas yra neveiksnus!

na, taip, nebūtų tokios sistemos, nebūtų tokio Pavliko, jei ypač jam praplauta smegeninė. taigi labai gera priežastis nekęsti komunistinio rėžimo, ar ne? ;) kaip suprantu, dabar sutinki su tuo (iki galo nepagavau, kieno tu pusėje, kai kažkada diskutavom apie komunizmą ar kažką panašaus)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:21 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
fanas rašė:
asha, aš rusiškai nesuprantu, nieko ten neperskaičiau, kiek supratau iš paveiksliukų, tiek supratau, dar iš kitų kalbų ir tiek. .


A va. dabar tau pasakysiu :D
Dar tebėra gyvi postai, kur pareiškei, kad nekenti rusų kalbos ir gal pačių rusų?
Kažkada man sakė- priešo kalbą reikia mokėti.. :P
Tai viena.
O kita- viską ieškau rusiškoje paieškoje. Ne visi žmonės, kurie ten rašo, yra tie rusai, kurių reikia nekęsti, yra ir pozityviai mąstančių žmonių.

O dėl Pavliko, jei nebūtų mūsų sistemos, neturėtume iš viso ką kalbėti.
Iki 1986 tai tikrai Pavliko portretas kabėjo mokyklose auksiniuose rėmeliuose ir jo vardu buvo vadinami pionierių būriai.Čia, Lietuvoje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:23 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
fanai, argi svarbu buti kieno nors pusej??? As savo puse turiu :D .
Komunizmas (pagal mane) yra viena is visuomeniniu santvarku, ir netgi labai tobula. Idealia valstybe ne Leninas ir ne Marksas su Engelsu sugalvojo. Apie idealia valstybe zmones svajoja nuo seno (prisimink XV amziu T. Moras "Utopija"). Kiekviena visuomene stengiasi tobuleti. Filisofai marksas ir Engelsas mate tobulybe komunizme. Tiesiog bolsevikai pasinaudojo komunizmo idejomis, bet iki komunizmo jiems buvo labai toli.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
asha rašė:
Dar tebėra gyvi postai, kur pareiškei, kad nekenti rusų kalbos ir gal pačių rusų?
Kažkada man sakė- priešo kalbą reikia mokėti.. :P
Tai viena.
O kita- viską ieškau rusiškoje paieškoje. Ne visi žmonės, kurie ten rašo, yra tie rusai, kurių reikia nekęsti, yra ir pozityviai mąstančių žmonių.

O dėl Pavliko, jei nebūtų mūsų sistemos, neturėtume iš viso ką kalbėti.
Iki 1986 tai tikrai Pavliko portretas kabėjo mokyklose auksiniuose rėmeliuose ir jo vardu buvo vadinami pionierių būriai.Čia, Lietuvoje.

aišku, priešą pažink, bet ir aš mąstau pozityviai- kam man mokėti tą kalbą, kad tokius tekstus galėčiau perskaityti ir nervuotis, ir piktintis dar labiau, negu tai darau dabar-- nes ir taip man tų nervų užtenka ir tai sistemai-- o šiaip internete, gyvenime ir visomis kitomis pusėmis puikiai išsiverčiu ir be rusu kalbos. nemaloni ji man, aišku, nesmerkiu žmonių, kurie ja kalba ir vartoja, tačiau man tiesiog ji nepatina. ne-pa-tin-ka :) :)
suprantu, kad ir Lietuvoje buvo tokie dalykai garbinami kaip ,,didvyriai" ir pan, žinoma, Lietuva buvo ssrs sudėtyje. bet ką gali žinoti, gal aš nebūčiau užverbuotas, kaip daugelis buvo, o būčiau kaip tas truputėlis žmonių, kuris kažkaip kovojo vis dėl to prieš tai.. negali nieko sakyt, todėl aš žiūriu į viską savom akim ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:29 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Stengiuos nebūti radikaliai kairia ar radikaliai dešiniąja, kad galėčiau matyti abi puses ir daryt išvadas.Perdaug nutolus dešinėn, nebesimato kairės ir priešingai. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:30 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Va čia, Balvonai, pastarąjame poste, aš tau pritariu. O, fanai, visitek man rodos nenori suprasti, kad ir Pavlikas tave lygiai taip kaip tu jį laikytų kvailiu, įdavusiu savo tėvą, kovojusį už "teisingus" idealus :) . Vėlgi čia ne Pavlikas kaltas, jo teisti tikrai negalima, šiuo atveju tikrai kalta aplinka :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin