Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 01:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:39 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
nepagavau kampo. kokie mano veiksmai?
jei teisingai supratau, taip, aš tai padaryčiau, bet dėl žmonių gerovės, dėl Lietuvos ateities. :!: Pavlikas tikrai gerai ir gražiai pasielgė įskųsdamas savo tėvą, kuris stengėsi padėti ,,teisingai nuteistiems" žmonėms. jeigu aš tada gyvenčiau tokiu metu ir mano tėvas padėtų tokiems žmonėms, aš visom išgaliom stengčiausi padėti savo tėvui :!:
žodžiu, pasakysiu, tavo palyginimas nelabai geras.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:45 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanai, gaunas taip, kad tu kaip Pavlikas taip šventai tiki savo idealais ir jų nepaneigiamu teisingumu, kad už juos kovotum visais būdais... kaip Pavlikas :roll:

Balvonai, negražu taip elgtis, tu smulkinies į smulkmenas (Paviliko "gyvenimą") ir apeini tikrąją problemą, bandai prigaut už smulkmenos tam, kad įrodyt jog juoda yra balta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:51 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
fanai, gaunas taip, kad tu kaip Pavlikas šventai tiki savo idealais ir už juos kovotum visais būdais... kaip Pavlikas :roll:

sakykim, tikiu kaip jis, tačiau nedaryčiau kaip Pavlikas- daryčiau priešingai. Pavliko vietoje būčiau padėjęs jo tėvui, o, matyt, Pavlikas ,,mano vietoje" būtų padėjęs mano tėvui :? :? jei imtumėm posakį ,,tikėti kaip Pavlikas", atrodo, visi partizanai taip elgėsi, ar ne? ;) taigi tikėjimas čia niekuo dėtas, o tik veiksmai.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:53 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Žiūriu, labiau linkę nagrinėt Pavliką kaip pionierių, o ne kaip motinos įrankiu tapusį tėvo išdaviką.
Fanui norėčiau pasakyti- neduokdie tau būti Pavliko kailyje- tu teisi jį šioje sistemoje, nematęs ir neįsigilinęs, kokia klastinga ir pavergianti savo tikslams buvo anoji .
Galingas variklis,sugalvotas netgi Stalino iniciatyva ideologijai pajungti vaikus. Didvyriams daryti(didvyriai turi mirti!) , jų pavyzdžiu bauginti ir versti didžiuotis kitus. Ir duodu daug, kertu lažybų,kad tu toje sistemoje būtum buvęs toks pat Pavlikas. Tau nebūtų buvę pasirinkimo. Šiandien mes visi mandri teisti, kai sėdim savo valstybėje. Nepriklausomoje Lietuvoje. Juk visai neseniai buvo dar tas sovietmetis pas mus. Vyresnieji gal pamena. Švelnesnis, bet tas pats mechanizmas. Į jį įsukta mokykla, visos instancijos, susijusios su ideologiniu auklėjimu, net kolonijos, pataisos namai. Kai šiandien pagalvoji- košmaras, ką reikėjo dirbti.
Pavlikas čia kaip simbolis. Mes visi kažkokia prasme buvom tokie, kaip tas sukurtasis Pavlikas, ne tas, kuris nebuvo nei pionierium, nei turėjo tėtį, o sunkiai dirbo namie be jo- vežė mėšlus, šėrė gyvulius ir abu su motina keikė išdaviką tėvą, kuris paliko šeimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:55 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanai, tu kovotum save (savo šeimą, Tėvynę ir t.t.), prieš kažką. Visi taip daro, net ir Pavlikas. Biblija sako - neteisk ir pats nebūsi teisiamas :wink:

Asha, tu sugebi vienu postu pasakyt tai ką aš bandau visą laiką :lol:


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Rugsėjis 29, 19:58. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 19:57 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
asha rašė:
Fanui norėčiau pasakyti- neduokdie tau būti Pavliko kailyje- tu teisi jį šioje sistemoje, nematęs ir neįsigilinęs, kokia klastinga ir pavergianti savo tikslams buvo anoji .

taip, aš tai suprantu, kad tada santvarka ir sistema buvo kitokia, smegenų plovimas ir t.t.t., bet aš vertinų tai iš savo pozicijos ir suvokimo šiuo metu. be to, kodėl jo tėvas netapo toks, koks Pavlika-- nors ir pats toje sistemoje buvo? juk galima buvo ir priešintis, nemanai? tiesiog Pavlikas bukas buvo ir tiek.

Drs, jeigu tuo metu būčiau Pavlikas, nemanau, kad kovočiau už sovietų sąjungą. manau, ypač jeigu mano tėvai būtų patyrę nepriklausomybės kovas. kažkodėl visgi manau, kad jai priešinčiausi, tai santvarkai ;)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanai, o jei po daug daug metų fanas3000 sakys - matai kokie anie mūsų protėviai kvailiai buvo džiaugės ir kovojo visais būdais, net už savo korupcijos pilną tėvynę su 4,8 korupcijos balo :lol: Va mes dabar sau gyvenam jau visai kitokioj tėvynėj ir sistemoj, kurioje korupcija neįmanoma, kaip žmonės, na gal jie ir nekalti, kad negali visko vertint iš mūsų teisingesniųjų pozicijų... :)

Fanai, nežinia koks būtum ar nebūtum, aplinka suformuoja mąstymą ir niekas kitas, geriau galvokim taip, kad gimėm nei per anksti, nei per vėlai, o pačiu laiku :wink:


Paskutinį kartą redagavo Drs 2007 Rugsėjis 29, 20:06. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 29, 20:04 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
fanas rašė:
asha rašė:
Fanui norėčiau pasakyti- neduokdie tau būti Pavliko kailyje- tu teisi jį šioje sistemoje, nematęs ir neįsigilinęs, kokia klastinga ir pavergianti savo tikslams buvo anoji .

taip, aš tai suprantu, kad tada santvarka ir sistema buvo kitokia, smegenų plovimas ir t.t.t., bet aš vertinų tai iš savo pozicijos ir suvokimo šiuo metu. be to, kodėl jo tėvas netapo toks, koks Pavlika-- nors ir pats toje sistemoje buvo? juk galima buvo ir priešintis, nemanai? tiesiog Pavlikas bukas buvo ir tiek.

Išsiaiškink, ką reiškia žodis "bukas". Nemanau.Jis pagal savo 14 metų (žiūrėk dokumenta-priedą) nuotraukoje atrodo mažytis, čiuplutis vaikiukas, bet apie bukumą negaliu pasakyti. Tame rusiškame dokumente rašo, kad pirmūnu jis buvo padarytas, o kaip mokėsi iš tikrųjų- neaišku. Vien poelgis rodo, kad ne toks jau ir bukas(pagal mitologiją čia), tiesa čiort znajet kur, patys baltarusiai matot, vargsta, atstatinedami tiesą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin