Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 07:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 21:14 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tokiu atveju tai tik patvirtina, kad žmogas yra tik radio imtuvas ir kad jumi su Irma pasijungę "ant" tų pačių bangų :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 22:36 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs, aš kažką panašaus galvojau, tik palyginimo tokio neradau..Tokiu būdu mintys kaip ir mūsų, bet ne mūsų? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 22:47 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Klausimas kitoks, kas tas AŠ ištikrųjų :wink: .

O dėl ne "mūsų" minčių nežinau, bet esu nekartą pagavęs būsenoj beužmingant kai pro šoną rodos plaukia visai netavo mintys, bent jau tu mąstai, o tai tos kitos tik plaukia pro šoną :) . Imkim, kad ir sapnus vyksta dialogas su "kitu" sapno veikėju, kurio tu nejauti kaip savęs, o jis žiūrėk kartais dar ir ką prasmingo pasako ko tu bent jau sąmoningai pats nebuvai sugalvojęs :) . Mūsų ar nemūsų, bet esu beveik tikras, kad minties pirminė šaknis slypi ne viršutiniam - sąmoningam mąstyme t.y. ne ten kur dauguma paviršutiniškai visi save ir laikome tikruoju AŠ :wink: . Tiesiog nesigilinant galima įvardint žinomu (bet nelabai suprantamu arba tiksliau nelabai išsamiu) terminu ir sakyti, kad iš pasąmonės, kurios mes sąmoningai nesuprantam.

O jei norėsi legendinio (mitinio) varianto, rytoj paieškosiu, kažkokią legendą esu skaitęs panašia tema :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 23:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kažkada buvo išfilosofuota, kad AŠ- tai statistinis vienetas ir t.t. Mechaniškai tai taip. Bet čia manau , turėtų būti susije su tuo vidiniu AŠ, kurį laikyčiau kaip žmogaus TUO, kas glūdi giliai giliai viduje - MANO SIELA ar kaip pavadint? AŠ sugniužęs, AŠ pakylėtas, MAN kyla džiugios mintys, ...t.t. Manyčiau, kad kažkur iš ten ir ateina mintys. jei remtis sapnu ir tuo, kad mintis valdo kalbą- tai pavyzdys toks- sapne labai gerai kalbi kalba, kurią žinai menkai, su pašnekovu. Suvoki, kad viską moki ir žinai, nes pokalbis vyksta sklandžiai, apsikeiti informacija.Atsibundi- ir viskas dingsta. :wink: Paslaptinga tai ir nežinoma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 23:12 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
O..neišlaukiau 10 min.. :lol:
Drs, paieškok, paieškok, bus rimtai įdomu.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 23, 23:17 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Asha, o kaip manai kaip ir kur giliai tas dalykas gali būti, kūno viduriuose :wink: ?

O mitas būtų toks, turbūt teko girdėti tokį Rytų religijų terminą Šambala? Tai va čia kaip tik dar ir internete atradau (visi straipsniai apie Šambalą ir Tibetą http://209.85.135.104/search?q=cache:J0 ... cd=2&gl=lt ) :

Tai religijų, filosofijų, geriausių minčių, mokslinių atradimų šaltinis. Šambalos Valdovai yra Kosminės galios, beribio proto, apie kurį mes net nežinome, valdytojai. Ir Gamtos jėgos jiems paklūsta. Jie Meilės ir Užuojautos Valdovai. Jie atiduoda visas savo jėgas ir neaprėpiamas aukas žmonijos Gerovei ir Bendram Labui.

Šambala – gigantiška minčių labaratorija, ne pagal užimamą plotą, bet pagal Mąstytojų galią. Tai visiškai gali suvokti tik tie, kas įsitikino minties poveikiu, perduotu per atstumą. Mintis gyva, kaip ir žmogaus sąmonė, sukūrusi mintį. Ji skrieja žaibo greitumu ir vykdo siuntėjo valią. Todėl Šambalą galima prilyginti galingiausiai radijo stočiai (pasirodo ne mes vieni tokią versiją sugalvojom :) ), skirtumas tik toks, kad nėra būdingų paprastam radijui trukdymų, o pasiųstos mintys dauguma atveju pripažįstamos ne kaip kažkas iš aplinkos, bet kaip savo nuosavos.

O knygoje, kurioje skaičiau minima legenda apie didžiausią Šambalos brangenybę - Čintamanio akmenį, kuris Žemėj atsirado iš kosmoso ir kuris veikia gyvūnus, žmones ir jų psichiką na ir t.t., bet perkeltine prasme kažkokia panaši mintis :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 07:06 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na daugeliui ir kashpirovskis yra minchiu ir beribio proto galiunas .... kazhkokias pasakas jus chia paistos :D chia juk kaip zhmogu itikinsi ... jei patikes kad esi toks tai gerai jei patikes kad esi galiunas tarkim koks 10 tukstanchiu zhmoniu ... reishkias toks ir esi...

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 07:25 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Asha, o kaip manai kaip ir kur giliai tas dalykas gali būti, kūno viduriuose :wink: ?


Drs, čia visai nesunku nusiskiesti į lankas. :wink: Svarbiausia, kad nepažiūrėsi nei į anatomijos vadovėlį, nei paskaitysi kokį aprašymą. Tik tai, ką jauti. Pavyzdžiui aš savo AŠ jaučiu.Ir kiti jaučia, tik gal nevienodai mes jaučiame. :P Ir jis tūno ne rankose ar kojose, o kažkur krūtinės ląstoje..Juk , tarkim, kai reikia įrodyti kokią teoriją ar atlikti kūrybinį darbą.., pavargsti, o kai baigi, fuuuuu, imi ir atsiputi..AŠ baigiau.Nuo minčių srauto "palengvėja ant širdies". Ne galvą norisi kišt į šaldytuvą, kaip mąstymo centrą, bet kažkas ten torse, arčiau širdies vyksta. :difus_dntknw

Drs, šitų mano minčių aišku negalima imt kaip už tiesą, AŠ nežinau, mano radijo imtuvas negavo tokios info, čia tik taip samprotauju apie dalyką, kuris yra įdomus ir kurį iki galo vargu ar pavyks suprasti. :D
Pasakojimas apie Šambalą geras. Labai seniai buvau kažkada susidūrusi, bet kaip nesidomiu giliau rytų filosofija, taip ir pasiliko..mintyse kaip gražus apibrėžimas.... :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin