Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 00:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Neigalieji...
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 16:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 24, 06:35
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas
Ką jūs kekvienas apie juos pagalvojate dabar?
Ir kai pro juos praeinate?

_________________
Bandau mest rukyt!


http://www.laikas.lt <--- naujas pamėgtas forumas.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 17:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 24, 06:35
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas
Neįgalusis žmogus tai dar nereiškia, kad jau jis atsilikes yra. Daugelis mano, kad jau jei neįgalus žmogus tai jau jis neprotauja. Yra visokiu neįgalumo ligu...
Taip kaip praeinu pro žmogu koki vežimėlyje tai gaila pasidaro.

O tai man buvo vieną kartą toks įvykis.. Stoviu as prie gatvės ir senukas su vežimėliu rieda ir prie mano akių jis išvirto tai taip gaila pasidarė iškart padėjau pasikelt jam....



Už ka tokius padare DIEVAS? :(

_________________
Bandau mest rukyt!


http://www.laikas.lt <--- naujas pamėgtas forumas.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:05 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
pažįstu porą neigalių žmonių:
vienas be rankos, kitas kojų nevaldo, tačiau jie džiaugiasi visom dienom ir mane tai tiesiog stulbina, kai pagalvoji, kad ne kiekvienas sveikas žmogus sugeba taip..!
praeidamas visada pajaučiu gailestį, suprantu, kad taip gali kiekvienam atsitikti ir, žinoma, padedu, jei kas blogo atsitinka.
manau, tokią pačią temą galima sukūrti ir apie įvaikintus vaikus.. nesuprantu, kaip kai kurie žmonės sugeba tyčiotis iš tokių. kažkada turėjau klasiokę iš namų vaikų, ji buvo lyg ir klasės atstumtoji, bet aš niekad nesityčiojau, kaip tai kartais padarydavo kiti, man tai tiesiog šlykštu, atseit "įvaikintas(arba iš vaikų namų) žmogus- nenormalus"

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:10 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš taip pat nesuprantu, kaip galima tyčiotis, bet manau ir tie kurie tyčiojas turi kažkokių psichologinių problemų, nes vistiek normalus žmogus nesityčios :roll: . Neseniai per TV rodė apie dvi mergaies, kurios gimė suaugę, praktiškai vienas kūnas (nors nevisai), tik dvi galvos ir kaip sakė kiekviena mergaitė jaučia tik savo pusę, bet jos netgi sportuoja puikiai suderindamos savo veiksmus ir net teises išsilaikė :roll: . Apskritai puikiai pritapę ir turi daug draugų, tačiau nemėgsta važiuot į svetimas vietas, nes ten tuoj durneliai žiopso ir bado pirštais :roll: . Man atrodo mūsų, žmonių bėda yra smalsumas, o kai ilgiau su tokiais žmonėm gyventum ar susidurtum tai "nepastebėtum" to skirtumo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:28 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Turiu keletą draugų neįgalių žmonių..Tai kad jie tokie pat kaip mes, sveikieji..vidumi, o ir dar didesnių dvasios turtų turi nei sveikieji. Kai žmogus artimas ir geras draugas, fizinių ar ligos padarinių nematai..
Mane visada žavi ir žavės mano draugų mokėjimas susigyventi su negalia ir džiaugtis gyvenimu..Man neįgalūs žmonės- tai savotiška mokyklėlė man pačiai..Nė vienas nesam sudarę sutarties su likimu.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:38 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Nė vienas nesam sudarę sutarties su likimu.. :)


Manai :wink: , o kas jei tik nežinojom ant ko pasirašom, arba pamiršom kokį kontraktą pasirašėm :D . Šiaip negalia kai kam gali padėti susitvarkyti gyvenimą, nors ir skamba keistai :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Taip, aš manau :P Ka tu žinai, kur tėkšies su mašina ar išsiversi iš balkono?.. :D :D
Negalia yra rimtas pavyzdys žmogui..daug kame.Apsaugant save, daug ko pasimokant..Teko pastebėt, kad materialumas tokiems žmonėms kaip ir neturi reikšmės šiame materialiame pasaulyje..
Na ir ne gailesčio reikia tokiems žmonėms, o paprastumo ir normalaus bendravimo..Jie jau yra prisigailėję patys.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 18:53 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tikėti likimu, bet netikėti sutartim su likimu kažkoks prieštaravimas :lol: . Man čia kažkas ne taip :wink: . Ne visos sutarties sąlygos būna tik privalumai, kitaip nebūtų reikalo dviem pusėm tos sutarties sudaryt :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin