Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 11:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 19:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Tikėti likimu, bet netikėti sutartim su likimu kažkoks prieštaravimas :lol: :D


Pasikapstysime po likimą? :D
Taip, aš tikiu likimu ir tuo, kad yra nulemta kiek gyvensi, kaip seksis vienas ar kitas dalykas..Ne aklai, bet pridedant ir savo pastangų...Bet aukščiau bambos neiššoksi, nors tu ką. ..Ir šiaip, kad ir nelaimei išvengti vienam sekundės pritrūksta, o kitam būna perdaug (čia apie avarijas)..
Vieniems per giminę ištisa linija nueina toks dalykas- kaip pavyzdys- visos moterys pasmerktos likti našlėmis per kelias kartas, kitur gi to nėra..Labai įdomus dalykas, mano nuomone.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 19:29 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Keista, paskaiciau ir tik dabar prisiminiau, kad man labai artimas zmogus nevaldo vienos rankos..galima sakyt jos neturi. Niekada net nedrysciau pavadinti jo neigaliu...nes vyrukas tiek visko padaro, kad kitas ir turedamas dvi rankas tiek nenudirbtu...batu raistelius uzsiristi su dantimis ir seip visokius paprastus darbus atranda padaryt savaip...ir tai net neatrodo keista, labiau man net genealu.
Kartais sveikieji..buna daug didesni neigalieji, kuriems reikia visokiu kvailu uzuojautu...va jiems reiketu pabendrauti, su tais zmonemis, kurie gyvenima gyvena savaip, be kazkokios dalies, bet su juo puikiai tvarkosi ir viska vertina visiskai per kita prizme.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Na, dalis neįgaliųjų nevisai matomi... Pas mus kontoroje bent keli dirba turintys invalidumo grupes, ale stengiasi niekam nesiskelbti, ypač vadovams, nes ką gali žinot, kaip sakant. Diskriminacija Lietuvoje yra. Nors... Prieš kiek laiko priėmė vieną merginą, kur ir matosi problemos, ale reik pasakyti, jinai - tai tikrai nuostabus žmogus, viena iš pačių šauniausių darbuotojų, taigi, ir vadovai supranta, kas ir kaip :-) O šiaip, manau, kad visokie neįgalumai atrodo problematiškais būtent tiems, kas su neįgaliais mažiausiai reikalų turi, nes gi žmonės kaip žmonės, nematau skirtumo :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 24, 06:35
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas
asha rašė:
Turiu keletą draugų neįgalių žmonių..Tai kad jie tokie pat kaip mes, sveikieji..vidumi, o ir dar didesnių dvasios turtų turi nei sveikieji. Kai žmogus artimas ir geras draugas, fizinių ar ligos padarinių nematai..
Mane visada žavi ir žavės mano draugų mokėjimas susigyventi su negalia ir džiaugtis gyvenimu..Man neįgalūs žmonės- tai savotiška mokyklėlė man pačiai..Nė vienas nesam sudarę sutarties su likimu.. :)


As turiu sutarti likimo :P

_________________
Bandau mest rukyt!


http://www.laikas.lt <--- naujas pamėgtas forumas.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:30 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Mantukas rašė:
As turiu sutarti likimo :P


Mantukas, tu aplenkei , bet tai juk netrukdo būti geru žmogumi ir turėti draugų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 24, 06:35
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas
tractor rašė:
Na, dalis neįgaliųjų nevisai matomi... Pas mus kontoroje bent keli dirba turintys invalidumo grupes, ale stengiasi niekam nesiskelbti, ypač vadovams, nes ką gali žinot, kaip sakant. Diskriminacija Lietuvoje yra. Nors... Prieš kiek laiko priėmė vieną merginą, kur ir matosi problemos, ale reik pasakyti, jinai - tai tikrai nuostabus žmogus, viena iš pačių šauniausių darbuotojų, taigi, ir vadovai supranta, kas ir kaip :-) O šiaip, manau, kad visokie neįgalumai atrodo problematiškais būtent tiems, kas su neįgaliais mažiausiai reikalų turi, nes gi žmonės kaip žmonės, nematau skirtumo :-)

Diskriminacija buvo yra ir bus..
Kekvienas sveikas žmogus šaiposi is neigaliųjų ir aš ta patyriau, bet dabar viskas grįžo į senes vėžes ir nieks nieko man nebesako.. Gyvenu vel laimingas... Ir dabar kai tik susipažystu su nauju žmogumi ir matau, kad jis nuosirdus žmogus pasakau jam apie savo negalia, kad nesužinotu iš kitų.. Ir kiek kam esu pasakęs visi priėmė ramiai ir tas mane labai pamalonino :difus_6

_________________
Bandau mest rukyt!


http://www.laikas.lt <--- naujas pamėgtas forumas.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 24, 06:35
Pranešimai: 82
Miestas: Kaunas
asha visai ne... As per tas kelias skaudžias gyvenimo akimirkas supratau kurį žmogu vertint kurį ne.. Ir išmokau perprast žmogaus būdą ir charakteri ... :)

_________________
Bandau mest rukyt!


http://www.laikas.lt <--- naujas pamėgtas forumas.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 24, 20:42 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tai, kad moki vertinti žmogų, nera blogai, netgi pliusas..O vertindamas negi būni prastas?Paprasčiausiai, vienus priimi, kitų ne.
Dėl šaipymosi...Mantai, nenoriu sutikt, kad protingas žmogus šaiposi iš kieno negalios..Tai gali daryt mažas, kvailas vaikas, o ne kažkiek mąstantis žmogus..Beje, man niekada neteko matyt, kad kas šaipytųsi..Dėl darbo santykių, taip, tractor čia teisus, būna diskriminacijos, bet jokiu būdu ne įžeidimo kaip neįgalaus asmens..Tu pats pagalvok, kad tai kvaila..
Kartais neįgalūs žmonės būna labai jautrūs ir jiems atrodo, kad kalba tik apie juos, o jei šysosi, tai būtinai aptarinėja juos..
Tikrai negali taip būti..Šitoj vietoj lietuviaidar nėra visiški kiaulės.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin