Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 01:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Nemėgstamiausia savybė
pesimizmas 3%  3%  [ 1 ]
sarkazmas 0%  0%  [ 0 ]
cinizmas 0%  0%  [ 0 ]
dviveidiškumas 40%  40%  [ 11 ]
melagis 29%  29%  [ 8 ]
arogancija 7%  7%  [ 2 ]
visas savybes toleruoju 18%  18%  [ 5 ]
Viso balsų : 27
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 01:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 16, 18:23
Pranešimai: 115
Miestas: Netoli Ferrario Fabriko :D
Labai nemegstu melo... Vientik sy zody isgirdes pradedu nervintis... Beto melas tai beveik vienas ir tas pats kaip ir dviveidyste... Bet kartais reikia meluoti norint gero o ne blogo kitam :wink: Turbut nera nej vieno kuris nera melaves, pradedant nuo penkiameciu ir baigiant... (nzn) :D

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Nori taikos - ruoskis karui


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 07:27 
skaitant si foruma ilgai dvejojau, tiesiog siektiek zinant, pazystant cia zmones, susidare nuomone kad jie netoleruoja kitu, bet sekmingai patys ta daro. Na sustokim ir pasakykym ar mes niekad nemelavom, nesisaipem is kito ir t.t.
Jei taip tai kokia moraline teise mes turim teisti kitus..???
Tiesiog mano nuomone galetu buti tokia, neatitiko poziuriai apejai zmogu ir eini i skirtingas puses, lai gyvena...
Zinau kad yra draugas kuris man uz nugaros man kai kada kakoja bet mes bendraujam nes jo toks budas ir as ta toleruoju, kitaip prisitaikiau, o kai jau taps nepakenciama eisim i skirtingas puses tiesiog, tai bus nuomoniu nesutapimas... :roll:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 07:30 
Anonymous rašė:
skaitant si foruma ilgai dvejojau, tiesiog siektiek zinant, pazystant cia zmones, susidare nuomone kad jie netoleruoja kitu, bet sekmingai patys ta daro. Na sustokim ir pasakykym ar mes niekad nemelavom, nesisaipem is kito ir t.t.
Jei taip tai kokia moraline teise mes turim teisti kitus..???
Tiesiog mano nuomone galetu buti tokia, neatitiko poziuriai apejai zmogu ir eini i skirtingas puses, lai gyvena...
Zinau kad yra draugas kuris man uz nugaros man kai kada kakoja bet mes bendraujam nes jo toks budas ir as ta toleruoju, kitaip prisitaikiau, o kai jau taps nepakenciama eisim i skirtingas puses tiesiog, tai bus nuomoniu nesutapimas... :roll:

buvau prisiregistraves bet nezinau kodel atsijunge berasant...

tiesiog -smegis-


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 07:44 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Smegi, aš taip pat seku šitą temą ir nepastebėjau, kad asmuo netoleruotų asmens.
Būdas, charakterio savybė- taip, čia narstome.
Kalbame kiekvienas už save, apeidami sąvoką "mes" :wink: Kiekvienas savo "buhalterijoje" turi, kaip kas ko ir kiek buvo.
Smegi, per patyrimą į pažinimą ir pripažinimą.

P.S vakar čate buvai karūnuojamas už nikų keitaliojimą, tą patį pasakau ir čia- esi prisiregistravęs- ateik su savo niku. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 07:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
asha rašė:
Smegi, aš taip pat seku šitą temą ir nepastebėjau, kad asmuo netoleruotų asmens.
Būdas, charakterio savybė- taip, čia narstome.
Kalbame kiekvienas už save, apeidami sąvoką "mes" :wink: Kiekvienas savo "buhalterijoje" turi, kaip kas ko ir kiek buvo.
Smegi, per patyrimą į pažinimą ir pripažinimą.

P.S vakar čate buvai karūnuojamas už nikų keitaliojimą, tą patį pasakau ir čia- esi prisiregistravęs- ateik su savo niku. :)


nereiksminkim manau to ko nereikia, na juk snekam tai daznai kad pirmoj vietoj zmogus o tik veliau kokiu jis rubu apsirenges, na man jokio skirtumo kaip tu save vadinsi kaip kitas, beja vakar bediskutuojant buvo pritarta mano mintim, nes bent i chata daznai uzeinu tik tam kad su vienu zmogum pasneket, na kita kart jokio noro bendraut su visais, ir t.t..
bet cia problema o ne mano gyvenkit kaip norit, bet as gerai pries metus issakyta fraze pamenu, todel siandien nereik cia varyt, nusileiskim ant zemes, vieniem pagonu reik tam kad galetu reikstis kitiem va kaip man jie dar trukdytu, gyvenime nekarta tai supratau, todel as geriau paprastai ir....
na istrink jei nori sita tavo reikalas bet i chata eisiu kai nusiraminsiu ir tik kitu niku...ismesit bus ismesta nera pasaulio pabaiga

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 08:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Anonymous rašė:
skaitant si foruma ilgai dvejojau, tiesiog siektiek zinant, pazystant cia zmones, susidare nuomone kad jie netoleruoja kitu, bet sekmingai patys ta daro. Na sustokim ir pasakykym ar mes niekad nemelavom, nesisaipem is kito ir t.t.


Blogai apie kitus, skausmingai ir užsigavusiai apie save.

Anonymous rašė:
daznai kad pirmoj vietoj zmogus o tik veliau kokiu jis rubu apsirenges, na man jokio skirtumo kaip tu save vadinsi kaip kitas, beja vakar bediskutuojant buvo pritarta mano mintim


Argi???

Ir visgi sveikinu- labai gražiai atrodai su savo niku ir avataru.

:D

Kitką , ką rašei, supratau, tai irgi žmogaus savybių pažinimas. :P
Sėkmės.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 08:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
asha rašė:
Anonymous rašė:
skaitant si foruma ilgai dvejojau, tiesiog siektiek zinant, pazystant cia zmones, susidare nuomone kad jie netoleruoja kitu, bet sekmingai patys ta daro. Na sustokim ir pasakykym ar mes niekad nemelavom, nesisaipem is kito ir t.t.


Blogai apie kitus, skausmingai ir užsigavusiai apie save.

Anonymous rašė:
daznai kad pirmoj vietoj zmogus o tik veliau kokiu jis rubu apsirenges, na man jokio skirtumo kaip tu save vadinsi kaip kitas, beja vakar bediskutuojant buvo pritarta mano mintim


Argi???


dziugu, kad supratai nes valgant rasiau praleisdamas netycia kaikuriuos zodzius, nors labai abejoju....

Ir visgi sveikinu- labai gražiai atrodai su savo niku ir avataru.

:D

Kitką , ką rašei, supratau, tai irgi žmogaus savybių pažinimas. :P
Sėkmės.

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 09:01 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
As pris dviediskuma, nes jis atstoja visas kitas blogybes. Jei zmogus pvz tik melagis tai meluoja, bet ji gali buti nuosirdus ir pades tau bedoje, bet dviveidiskas zmogus, tai gali prizadeti visokio beso, ............ ie neivykdyti. :( :( :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin