Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 7, 09:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 15, 17:50 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 12, 07:23
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas - Varėna
Drs >>> :lol: neturiu atmetimo reakcijos knygoms; nesu aktyviai praktikuojanti krikščionė. Dėkui už knygos anotaciją - dabar žinosiu, ko iš jos tikėtis.
Ko taip ...karštai reaguoji į Laiko .org ,,įsakinėjimą tikėti kitiems taip kaip jis? " Jeigu aš būčiau tokia brandi asmenybė, turėčiau tokį filosofinį požiūrį į gyvenimą, kaip tu - manau, jausčiausi rami. Nors, antra vertus, ta ramybė irgi, tur būt, būtų sąlyginė, nes niekada nežinai, ką tau gali iškrėsti kita tavo asmenybės pusė - pasąmonė 8) - nieko apie ją irgi nieko nežinau, bet žinau, kad ji yra :lol:

P.s.Viskas...dingstu iš šios temos, o tai ,žiūrėk, ims ir neatlaikys ...geležinė tractor kantrybė :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 15, 18:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš esu karštakošis ir nemoku patylėt jei nesutinku, užtai ir ginčinuos :lol: Ir toli gražu nebrandi asmenybė :D, brandi asmenybė neišsiprovokuos ir neprovokuos ir nenusiris iki mažiau brandžios lygio (apskritai tokių "labai brandžių" žmonių yra mažai). Mes su laiku vienodai "brandūs" :lol: . Bet kai supranti savo trūkumus ir juos pripažįsti tai pirmas žingsnis jų atsikratyti, kaip ir alkoholizme :lol:

Ta tema prisiminiau vieną budistų pamokantį pasakojimą. Jie teigia, kad nepriimta dovana, dovanotojui sugrįšta (elementaru, bet ar pagaunam prasmę mes). Taigi trumpai, nes gerai nepamenu:

Kažkoks nelabasis bandė ramųjį Budą supykdyt, erzino jį visaip, provokavo, bet Buda tik sėdėjo sau ramus, nekreipdamas dėmesio. Galiausiai pats nelabasis susinervino, kad nesigauna Budos išprovokuot ir paliko ramybėj. Taigi ir mum reikia pasimokyt šito iš Budos :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 20, 10:17 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 8, 15:54
Pranešimai: 508
Manai, kad Saudharta Gautama buvo brandi asmenybė? Įdomu, ar jis pats apie save taip galvojo, ar kiti sumąstė?

_________________
Iš nieko niekas neatsiranda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 20, 10:48 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš nežinau ar tokios asmenybės, kaip Gautama ir Kristus apskritai buvo, ar kiti juos sumastė (nei vienas to nežinom, galim tik tikėt). Gal net jei ir buvo, iki mūsų dienų jų įvaizdžiai labai pasikeitė, vien jau dėl jų mokymų vertimų, galbūt net redagavimų ir koregavimų. Man atrodo jie abu jei buvo tai būtent ir mokė vieno dalyko abu - viską (Dievą) atrasti (suprasti) per save (ta prasme tiesiogiai save), o ne amžinai ieškoti nesuprantant pačiam, per tam tikras priemones ir šiaip manau tos priemonės turėtų tik tarnaut žmogui, o ne žmogus jom (kaip ir valstybė turėtų tarnauti žmogui, deja dabar jos idėja tarsi tapus kitokia, tai žmogus turi tarnauti valstybei). Vėlgi aš negaliu žinoti (tik tikėti) kaip yra ištikrųjų, todėl matyt neturiu teisės smerkt kito pasirinkimo, nes juk mes kiekvienas ir ieškom per save ir net per savo padarytas klaidas (pagalvok pats ar be savo klaidų, būtum dabar toks koks esi?). Kitoj temoj pamatęs, kad tu suvoki kur kas plačiau, nei kad yra mėsa+siela, pakilai mano akyse tai visai tikiu, kad tau tavasis būdas padeda mokytis to ko galbūt ir mokė Kristus :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin