Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 16:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 21, 19:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
virma> va ..sau meluoti.. yra blogiau nei kitam..:Pasitikejimas savimi labai reikalingas...

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 21, 21:29 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Jeigu zmogus meluoja tik kitiems, tai juo dar galima kazkiek pasitiketi nei tuo, kuris meluoja net sau ir dar jeigu to nepripazista sau.... toks zmogus neturi jokio pagrindo - plaukiojantis gyvenimo vandenyne...

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 22, 00:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
na sau meluoti, tai jau butu kokis tai asmenybes susidvejinimas :D gydyt rajkia...va jeigu tiesiog nenoret kazkuom patiket, bandyt kazko nepastebet...nu tada gal...taciau tai jau absoliuciai nieko bendro su nuosirdumu :roll:

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 22, 08:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Kumpis raso:
Cituoti:
Jeigu mastant apie mano atviruma..... tada as esu absoliuciai neatviras, nedraugiskas spaudalas Nes tikrai niekam nebunu pilnai atviras


hmz..a wo ..o as atvirksciaij..gal reijketu pasimokinti..man is Kumpiaus.? mmm?

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 23, 10:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Isivaizduokit savo esybe tarsi nedideli,bet gilu ezera. :) Pavirsius-tai samone.Ten sviesu,ten vyksta tai,ka mes vadinam mastymu.Taciau sis pavirsius yra tik be galo maza ezero dalis.Gal ji graziausia,idomiausia,nes atsinaujina su oru ir sviesa,vanduo keiciasi ir turteja.Taciau patys tie pavirsiumi esantys vandens sluoksniai be paliovos kaitaliojasi vienas su kitu.Vanduo nuolat tai kyla,tai leidziasi,nuolat susiformuoja sroves,jos tai issilygina,tai pasislenka,kiekvienas sluoksnis stengiasi prasimusti ir i virsu.Ir kai ezera uzpildo vanduo,taip musu As,arba musu siela(ne zodziai cia svarbu :wink: ),sudaro tukstanciai,milijonai daliu,nuolat augantis,nuolat kintantis nuosavybes,atsiminmu,ispudziu lobis.Musu samone aprepia tik maza jo pavirsiu.Neismatuojamai didesnes savo turinio dalies siela nemato:ir,man regis,sveika ir laiminga gali buti tik ta siela,kurioje mazas sviesos nuolat atsinaujina,pasipildo is didziosios tamsos ir pasikeicia su ja turiniu.Dauguma zmoniu saugo savyje tukstancius dalyku,kurie niekad neiskyla i sviesu pavirsiu,kurie apacioje svinksta ir kamuoja.Del to,kad sie dalykai puva ir kankina,samone juos vis atmeta,tie dalykai kelia itarima,ju bijomasi.Sitokia kiekvieno moralo prasme-ka jau pripazystam esant zalinga,to neleidziame i virsu.Tik nera nieko zalinga ir nieko naudinga,viskas yra puiku arba viskas yra nesvarbu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 23, 15:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Xa xa - nera nieko zalinga??? Zinai, kai kurie zmones, susidure su tuo, ka slepia ju pasamone, negali su tuo susitaikyti, gauna trauma ir tai padaro dar didesne zala nei kad nieko nedarymas... Zinoma, cia vel priklauso nuo zmogaus - kiek jis stiprus priimti nemalonius dalykus apie savo asmenybe bei kiek jis nori keistis. Ir tikrai manau, kad tai, kas yra pasamoneje, kaip Laukine sako ezero dugne ir tamsoje, ir yra idomiausia, ka zmogus turi, o tai, ka lengva pamatyti ir ka mato beveik visi aplinkiniai nera taip jau ir idomu....

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 23, 16:45 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
O man atrodo Laukine tu per savo ta begalinia filosofija, paverti savo gyvenime tokiu sudetingu, kad net netikiu, kad tu gyveni grazu gyvenima toki koki aprasineji, o tiesiog matau tavo mintyse bandyma itikinti save kad gyvenimas toks nuostabus, nors tau ir nera taip gerai.
gal reiktu i viska ziureti paprasciau ir racionaliau, zinoma neuzmirstant romantikos, sypsenu ir dziaugsmo.... kaip esu pasakes: as gyvenu taip kad ne gyvenimas nurodo mano kelia juo, o as nurodau savo gyvenimui jo tekme...

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Kovas 23, 18:44 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Erotai :) ,na kodel?...Mano "begalines filosofijos" nekomplikuoja mano gyvenimo.Anaiptol...
Juk tik geris gimdo geruma.O nuo blogio as stengiuos atsiriboti ir zvelgti i ji siek tiek su humoru.
Svarbiausia islikti nuosirdziam paciam sau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin