Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 153 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 17, 20:32 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Panthera, nu neesu aš super turtinga, ir nebuvau jau tokią stadiją pasiekusi, kad reikėtų iš šiūkšliadėžių valgyti. Tiesiog tada buvo sunkiau, dabar lengviau, koks čia galimas paaiškinimas, tiesiog nevertinu visko turtais, yra pasaulyje turto ir didesnio už pinigus. Ai ką aš čia garsiom frazėm kalbėsiu. Tiesiog stengiuosi išlikti kokia buvau. Visada pagalvoju, kad labai greitai gali vėl prie geldos nusiristi, ir jei pradėsi į viską iš viršaus žiūrėti, o kažkada prireiks kitų pagalbos - aš jau nesugebėsiu pakelt akis į juos. Štai ir visas receptas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 18, 07:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Kovas 28, 18:12
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius
Irma, tada tu dar negyvenai nei vienoje is tu stovyklu. Tu paprasciausiai buvai atsidurusi tarpineje situacijoje, kai pinigu sumazejo, bet ne tiek, kad ju neuztektu, o veliau vel ju padaugejo. Tavo atvejis - tai paprasciausias trumpalaikis asmeninio biudzeto pokytis, kuri tu ivardini: "Tiesiog tada buvo sunkiau, dabar lengviau", todel ir skambiom frazem, jog buvai abiejose stovyklose zarstytis nereiketu...

_________________
Gyvenu kasdien vis geriau ir geriau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 18, 11:58 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Nu nereikia tai nereikia - nežarstysiu ( padedu kastuvą). Tik juokingai nuskambėjo tas sumažėjo. :lol: :lol: :lol: Jų nebuvo. Buvo biudžetas 4 žmonėm 10 litų dienai. Vat ir sukomės. Ir išgyvenom, ne degradavom. Buvo visko, bet tiek to čia ne ašarų liejimo serijalas :lol: :lol: :lol: Buvo kaip buvo.... :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 4, 17:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Man visai suprantama jaunatviska idealistine pinigu niekinimo pasauleziura.Taciau pinigai,kol egzistuoja musu dabartines visuomenes forma,be savo aklos ir piktos galios pasizymi ir dar kai kuo:tai koncentruotos darbo,nepritekliaus,taupymo ir istikimybes tam tikrai gyvensenai pajamos.
..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 5, 01:23 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Dabar labai madoje tas posakis, kad aš nevertinu pinigų, jie laimės neneša, ne juose laimė, bet iš kitos pusės kur nepasisuksi jų visur reikia. Tad koks tu bebūsi turtingas dvasiškai, visada atsiremsi į jų problemą ir kalbėti galima kiek nori, bet jų reikia. Žinoma kartais žmogus įsimyli juos labiau už gyvenimą, ui tada ir jam sunku ir su juo. Bet jų mums labai reikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 5, 18:17 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
reike... reikia...ir visada ju reikes.... :wink:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 6, 09:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
Padukele rašė:
reikia... reikia... ir visada jų reikės.... :wink:


1. Nieks netvirtina, kad nereikia..
(kalba buvo apie tai, kad pinigai negali būti gyvenimo tikslu)

2. Labai blogos tendencijos kaltinti vargšus už tai kad jie vargšai,
o reikėtų garantuoti pragyvenimo minimumą,
kad ir 10lt dienai 4-ių asmenų šeimai.

p.s.
Kristus sakė:
"..kas pagelbėjote silpniausiam savo broliui - pagelbėjote man"

_________________
---
(C)Herkus Mantas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 10, 01:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 2, 00:26
Pranešimai: 184
Miestas: mm...kaip ir...na kaip te..te prie upes ilgos tokios:))
Padukele rašė:
cia.. imetu..:)itariu tiks..:))))

Tu ir pinigai
Kiekvienas mūsų skirtingai leidžia uždirbtus pinigus.Kad jų nepritrūktų , stenkis tinkamai pasinaudoti likimo suteikiamomis galimybėmis.



AVINAS.
Esi toks žmogus , kuris visada sugeba gauti pinigų.Tik gaila , kad greitai juos išleidi.Geriau santaupas investuok.

JAUTIS.
Sugebi parduoti bet kokią prekę.Toli nueisi pigiau pirkdama , brangiau parduodama.

DVYNIAI.
Negaišk laiko bandydama greitai ir lengvai uždirbti pinigus.Pradėk taupyti - tai duos pelną.

VĖŽYS.
Per daug laiko skiri nepelningam verslui. Jei nori užsidirbti , būk dalykiškesnė.

LIŪTAS.
Visada atsiranda naujas žaisliukas , kurį norisi turėti ! Jei pageidauji didelių turtų , pamiršk brangiai kainuojančius įnorius !

MERGELĖ.
Toks taupumas gali atsisukti prieš tave pačią.Siekdama geros tarnybos , negailėk pinigų naujam kostiumėliui.

SVARSTYKLĖS.
Nemėgsti turtingų žmonių ir visai nenori tapti viena iš jų.

SKORPIONAS.
Tavo raktas nuo lobių skrynios yra darbas su žmonėmis.Verta pamąstyti apie savo firmą.

ŠAULYS.
Esi linkusi ant kortos statyti visą savo turtą.Kad pakaktų pragyvenimo lėšų , venk stambių kreditų bei azartinių žaidimų.

OŽIARAGIS.
Taip tvarkai šeimos biudžetą , kad visiškai nereikia jo didinti.Nebijok leisti pinigus , žvaigždės pasirūpins , kad jų netrūktų.

VANDENIS.
Tik būdama pati sau viršininkė gali kitus stebinti profesine sėkme ir didelėmis pajamomis.

ŽUVYS.
Darbui atiduodi visą savo širdį ir sielą.Todėl nėra ko stebėtis , kai viršininkai gerai atsilygina ir vis didina atlyginimą , kai tik pasakai , jog žadi išeiti iš darbo.




nu va cia tai negeras mano horoskopas ,nesu as jau tokia blogiete:))) .....darbui atsiduodawau wisiskai tas tiesa, bet niekad nezadejau iseit kad man atlyginimas pakiltu ne mano valiai taip pasakyt sefui kad gauciau pinigu daugiau......
aisku gerai kai ju yra ir pakankamai yra, bet gerai kai ir nera:))
nesu materialiste todel pinigai man neidomus del manes ju galetu ir nebut...... bet kai atejo tokie laikai kai be pinigu tu nieko neturesi......tai reik stengtis juos uzdirbt.....
iswada: mes priklausomi nuo pinigu.... :? bet newisi ir newisada bunam laimingi ju turedami,nes uz juos nenusipirksi sweikatos ,laimes meiles...... ir kitu neikainojamu dalyku..... :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 153 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin