Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 6, 02:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 11:49 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Drs.:)) kodel...neileis..Jei visus ileidzia ir tave ileis.: ) O popiereliai..cia kam?:)) del vizu?:) ir jas imanoma gauti kaip ir viska... Juk laisvas... saziningas..kas tau apribos specialiai tavo laisves? nebent..kokis velnias :lol: :lol: :lol: [juokauju]

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 11:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Padukele rašė:
Drs.:)) kodel...neileis..Jei visus ileidzia ir tave ileis.: ) O popiereliai..cia kam?:)) del vizu?:) ir jas imanoma gauti kaip ir viska... Juk laisvas... saziningas..kas tau apribos specialiai tavo laisves? nebent..kokis velnias :lol: :lol: :lol: [juokauju]


Aš tau dar kartą sakau, kad tai ir yra laisvas pripažinimas savęs vergu, jei aš norėsiu dabar išeit būsiu sulaikytas, beje visur busiu apieškomas ir panašiai ir tikrai ne visur būsiu priimtas. O aš tiesiog noriu eiti aplink pasaulį :roll: Suprantu, kad tai neišvengiama šiuolaikiniam pasaulį, bet tai vistiek nedaro mūsų laisvais. O tu pabandyk laisvai išbėgti nors į gatvę kaip gimei, vien dėl to kad tu taip laisvai nori tuoj tavo laisvę apsiribos psichiatrinėje ligoninėje, net jei tu niekam nieko ir nedarysi :wink: Nors ką čia psichiatrinė tuoj apsauga galvoj suveiks ir kompleksai grotas užvers greičiau nei pirmą sagą atsisegsi :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 11:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
o kam man begti ... "nuogai" i gatve?:))jei as turiu kuom apsiregnti:))) beje kiekvienas savaip suprantame Laisve..:) as laisva... o jei tave kazkas varzo.. Daryk pats sau isvadas :lol: :lol: :lol:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 13:37 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Ką manai apie tokią mano psicholosophinę hipotezę :shock: ? Aš, manau, tai nėra visai nelogiška, man asmeniškai daug labiau įtikina nei, kad mūsų mintys atsiranda kaip sakant "iš oro", ar tiesiogiai iš mėsos :lol: .


Man patiko tavo minciu destymas. Ypac apie dainas..Tas pats butu ir su poezija, juk zmogus tuo metu , kai kuria, buna savotiskame transe..Ir veliau mes skaitome, girdime jo vizijas..Sakyk, ar galima tada nepriimt jo kurybos vaisiaus? Ziurek, kiek kritikos prirasyta klasikams, zymiems poetams, rasytojams?..
Na, o apie kelione tuneliu teko skaityti daug kur. Viena is saltiniu..Gyvenimas anapus ar panasiai, senokai skaiciau, net autoriaus nebezinau..Ten ligoniu , grizusiu is komos busenos, prisiminimai..Visi pazymejo, kad jaute palengvejima ir issilaisvinima.., lengva skrydi..Visi, beje, pazymi, kad labai sunku ir skausminga buvo grizti i savo apvalkala- kuna..
Perskaiciau ir tiek, man sunku ka teigti- neigti,..nes visa tai paslaptinga ir nesuvokiama..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 13:37 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Padukele rašė:
o kam man begti ... "nuogai" i gatve?:))jei as turiu kuom apsiregnti:))) beje kiekvienas savaip suprantame Laisve..:) as laisva... o jei tave kazkas varzo.. Daryk pats sau isvadas :lol: :lol: :lol:


Aš tik sakau, kad tu daug ko negalėtum laisvai daryti, ir elgiesi kaip tave įrėmino :wink: Pagal tavo žodžius gaunas, kad kalinys sėdintis kameroj susigalvoja, kad yra laisvas ir woho jis jau laisvas :lol: Nepyk ant manęs, kad aš nemeluoju sau :roll: Na taip laisvė yra viduje, bet tikrai nei tu, nei aš jos neturim ir elgiamės kaip privalom elgtis, o ne kaip norėtume.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 14:37 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Drs.:))baik..tikrai nepykstu:))ir meluoti tikrai ..nereikia..:) bet tada paimk savo namus... tai tavo tvirtive,..nejau juose tu taip esi nelaisvas? Tada kas tave juose... pancioja..a? :roll:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 17:00 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
varge varge.....

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vasaris 4, 17:14 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Vikingas> nieko NAUJO... ir nepasakei :lol: :lol: :lol:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin