Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2008 Lapkritis 12, 16:35 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Pas tautiecius is to godumo jau su sveika logika bedu yra: "Pats ekologiškų produktų neperku. Tai sveiki produktai" - sako tulas Arunas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 19:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lapkritis 23, 19:30
Pranešimai: 3
Per savo trumpą gyvenimą netekau daug žmonių.. dauguma žmonių mirties priežastis buvo aiški... bet 5 brangiausių žmonių ne..kodėl? šio klausimo atsakymo niekada nežinosiu... nemokėjimas prisitaikyti ar negavimas iš gyvenimo to ko jie nori.. sunku šnekėti.. nes patyriau tai pati nes prieš save ranka pakele mano krikšto tėtis, draugas kuris buvo man kaip brolis, geriausios drauges vaikinas ir senas geras draugas.. ir nei vienas darydamas nepasakė KODĖL? gal jie to nenorėjo.... tai paguoda žmonių kurie kenčia praradimą... gyvenu kiekvieną diena ir meldžiu Dievą, kad tai neatsitiktų daugiau per daug skaudu net pačiai man.. bet tai nepavyksta.. prieš savaite tai padarė dar vienas draugas.. palikdamas dar viena didelį klaustuką.. gal mes kažką blogai darome? bet ką? nepasišnekam? nebūnam petys ant kurio jie gali išsilieti? o jei būnam... Kodėl žmonės žudosi? į šį klausima aš atsakyti negaliu nes pati atsakymo ieškau jau 4 metai ir.... nieko...žmonės būkit protingi ir nekelkit didelio skausmo tėvams, kitiems artimiems, draugams, karais kenčia net priešai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 20:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Gan jautriai persiskaite man sis Tavo postas..
Pries pusmeti savanoriskai is gyvenimo pasitrauke mano tetis.Nesuvokiau tada ir dabar nesuvokiu jo pasitraukimo priezasciu.Net laidotuvese nedalyvavau.Jauciu,kad vis dar neatleidau.Taigi,vis dar neatsisveikinau.Taciau link to judu..Todel prasau sioje vietoje manes nekritikuoti.Mazu,dar siek tiek laiko truksta,kad isgryninti visa ka savo viduj.
Suprantu Tave,jin.Uzjauciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 24, 09:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
jinai rašė:
Per savo trumpą gyvenimą netekau daug žmonių.. nepasakė KODĖL?


Lietuvoje siaučia mafija, savo aukas pateikia kaip auto avarijas ir savižudybes, policijoje dirba "dobiliukai"...

:!:

_________________
---
(C)Herkus Mantas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 15, 18:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lapkritis 23, 19:30
Pranešimai: 3
žmonių teisti negalima..aš pati nesugebu atsisveikinti su žmonėmis kurie mane paliko savu noru.. ir daug kas manęs nesupranta... bet man to supratimo ir nereikia.. aš žinau kad atsisveikinti nėra lengva net po ilgo laiko... ir žinau, kad be galo skauda širdele.. bet visada remiuosi vienu pasakymu, kuriuos skatinu ir kitus..."jis išėjo, o mes likome ir mūsų reikia šiam pasauliui." netekus artimo žmogaus didžiausia paguoda atsiminimai ir pačio savęs guodimas(stiprybė)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 15, 18:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Lapkritis 23, 19:30
Pranešimai: 3
" Lietuvoje siaučia mafija, savo aukas pateikia kaip auto avarijas ir savižudybes, policijoje dirba "dobiliukai"..."

niekada netikėsiu tokiais dalykais... kaip mano draugas nusižudė.. (jis nebuvo "angelėlis"greičiau velniukas) kažkas man pasakė, kad kriminalistai įtaria nužudymą (jis nusižudė darbe, būdamas vienas) nes durys buvo neužrakintos..bet mano širdis tai atmetė nebūčiau patikėjusi,kad kažkas galėtų nužudyti tokį žmogų... bet vėliau visa tai buvo paneigtą ir patikrino, kad tai savižudybė.. tai mūsų nešokiravo.bet gal butu lengviau žinoti, kad ne jis pats nutraukė savo gyvybe, o kažkas kitas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 21, 19:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 21, 18:48
Pranešimai: 3
Kodėl žmonės žudosi? Nžn. Tiesiog noriu pasidalint savo mintim, jei neįdomu ištrinkit, dažniausiai tik taip ir būna... Api savižudybę pagalvoju vos ne kiekvieną dieną. Dėl ko? Dėl ko kažkas rašė, nepamenu tiksliai kas. Neturiu draugų. Nuo pat mažumės buvau labai drovus vaikas, prilipus prie radiatoriaus mėmė (kaip mano draugai vadino). taip baigiau septynias klases. niekas su manim nenorejo turet reikalų.. aš nuoboda, galbūt todėl. nors turiu prisipažint aš nemoku bendraut, nemoku linksmintis , atsipalaiduot, esu užsidarius kiaute.. matyt dėl to nikas manes ir nemėgsta. Nors turėjau vieną draugę.. su manim ištvėrė penkis metus, po to pasakė kad nenori su manim bengraut ( tiksliau tiesiai šviesiai nepasakė, koki mėnesį į žinutes neatrašė, o po to tik trumpa sms "nenoriu su tavim draugaut"), niekad neradau draugo, kuris mane suprastų visad vienišas vilkas.. psichologė man pasakė kad esu intravertė, tokiem žmonėm visad sunku. bet man taip viskas atsibodo. as netgi savės nemyliu, kažkokia bjaurybė. sakoma mylėk save kaip ir savo artimą. bet aš nagaliu savęs pamilt, niekas manęs nemyli. kartą bandžiau pasitrauk iš gyvenimo neišėjo. bandžiau kovot neišėjo. gal ir dar kartą bandyčiau, bet... labai myliu savo mamą, nors kiekvieną vakarą verkiu, tai mano kasdienybė, bet labai myliu savo mamą. tik dėl jos gyvenu, negalėčiau jos įskaudyt ji nuostabus žmogus. gaila kad ji susilaukė tokios nevykėlės. p.s. ir svajot neturiu apie ką, tiek vajota, daryta, bet kai viskas žlunga nelieka kitos išeities.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl žmonės žudosi
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 26, 14:24 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
A kiek tau metu, monster? [uzbegu uz akiu iskart - taip, tai turi reiksme ir svarbu :mrgreen: ]. 13 - 14?

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin