Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 26, 07:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 22, 10:22 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
asha, tu operuoji, kaip ir mes visi, tik turima informacija. Ta informacija kurią žino visas pasaulis ir nieko daugiau. Visa kita tai tik interpretacijos. Jau seniai bandau perprasti visą šitą procesą ir kai atrodo juoj, tuoj viską suvoksi trūksta vienos grandies, be kurios neina suformuoti vientisos minties. Tai, kaip priėjus tarpęklį kurio plotis vos dvidešimt metrų, bet norin pasiekt kitą pusę reik eiti aplinkeliais. Šiuo atveju, trūkstama grandis yra KAŽKAS.
Drs, mintis tai tok ryšio kanalas kuriuo ne kiekvienas sugeba naudotis. Galvodamas apie, na tarkim apie metafiziką , tu nevien sprendi kažkokį uždavinį, bet ir minties forma pateikinėji klausimus; -o kodėl taip, dodėl anaip? Suprantama kad ankščiau ar vėliau gausi atsakymą. Bet jai tu būsi dailininkas užduodantis klausimus apie metafizika, tai net gavęs atsakyma sapne ar nesapne tu jo nesuprasi ir nesuvoksi.
Taigi atsakymus gaunam pagal savo suvokimo galimybes.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 22, 13:18 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
stebetojas rašė:
asha, tu operuoji, kaip ir mes visi, tik turima informacija. Ta informacija kurią žino visas pasaulis ir nieko daugiau. Visa kita tai tik interpretacijos.

Nelabai norėčiau sutikti.
Jei kiekvienas esam unikalus ir nepakartojamas , tai kiekvienas turim daug ką savito: savaip interpretuojam, savaip darom išvadas, savaip mąstome, lygiavos čia nėra ir negali būti. Mendelejeviškos idėjos gal ir nebumptels obuoliu į galvą, bet gal mano rauginti agurkai skanesni, nei tavo ar priešingai, gal tu sukursi gudrią virtuvės įrangą, bet neužpatentuosi, ir tavo idėją nusineš kiti, susipratę tai padaryti.
stebetojas rašė:
Jau seniai bandau perprasti visą šitą procesą ir kai atrodo juoj, tuoj viską suvoksi trūksta vienos grandies, be kurios neina suformuoti vientisos minties. Tai, kaip priėjus tarpęklį kurio plotis vos dvidešimt metrų, bet norin pasiekt kitą pusę reik eiti aplinkeliais. Šiuo atveju, trūkstama grandis yra KAŽKAS.

Ir tas kažkas būna toks paprastas kartais ,jog, kai atsidaro "liuchtas" ar nukrinta tarsi maišas nuo galvos, pagalvoji- na ir kodėl važiavau į Telšius per Kanadą, kai sprendimas visai šalia ? [mano matematikos mokyt. mėgiamas posakis].Aplink griovį apeit visų paprasčiausia, lengviausias būdas, ką gali sugalvoti pirmu kartu, nors ir sunkesnis. Jei remtumėmės rytų filosofija, turėtume reikalą su čakrų išlaisvinimu ir blokavimu, o tai vėl kalba būtų apie betarpišką ryšį su Visatos teikiama energija [tingiu labai gilintis.. :lol: ]

stebetojas rašė:
Galvodamas apie, na tarkim apie metafiziką , tu nevien sprendi kažkokį uždavinį, bet ir minties forma pateikinėji klausimus; -o kodėl taip, dodėl anaip? Suprantama kad ankščiau ar vėliau gausi atsakymą. Bet jai tu būsi dailininkas užduodantis klausimus apie metafizika, tai net gavęs atsakyma sapne ar nesapne tu jo nesuprasi ir nesuvoksi.
Taigi atsakymus gaunam pagal savo suvokimo galimybes.

Ne visai taip. Daugybė žmonių puikiai derina ar derino poeziją ir matematiką ar politiką, karvedybą su krosnininkyste ir oratoriniu menu, kulinariją su muzika, t.t. Minėjau Leonardą da Vinčį. Jis sugebėjo gauti atsakymus ir paveikslų kūrimui , ir išradimams, na, kad ir dviračio.
Vadinas, prie tų pačių sąlygų galimybės nevienodos, o tai vadinčiau talentu, talentingumu, gebėjimu. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 22, 13:57 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Vertimo nebus. Cituoju KAŽKA ( Реч-это атражение мысли, мысль-это камбинация полей, также устроена и память, и эта система во всей вселенной одинакова.) Pamėgink suvokti, ką norima tuo pasakyti.
ps. tai buvo pasakyta ne man, aš tik susidomėjau ir nusprendžiau suprasti ir suvokti :)

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Paskutinį kartą redagavo stebetojas 2009 Rugpjūtis 22, 16:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 22, 15:43 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Vadinas, prie tų pačių sąlygų galimybės nevienodos, o tai vadinčiau talentu, talentingumu, gebėjimu. :roll:


"Tų pačių sąlygų", na nežinau, man tai neskamba kaip realus dalykas... Be to mes tiksliai nežinom ką žmogus su savim atsineša/ar atsineša kažką išvis gimdamas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 22, 16:36 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Drs, drysčiau manyt, kad mes negimstam o ateinam į šį pasaulį. Gimsta kūnas (kaip kad dauginasi lastelės). Vadinasi kažką atsinešame, ateinam turėdami kažkokį tikslą. Po dvidešimties metų pasaulio pažinimo, pradedi įgivendinti tai dėl ko čia atėjai ir jokia svajonė tapti kosmonautu ar dar kuo nors nepadės jai atėjai kovot už žmogaus teises. Gal ateidami čia visi turi išanksto sukurtą programą, todėl kaikurie sugebantys ją perskaityti numato ateitį. Na su ateities matymu gali būt ir kitų veiksnių, nesu tikras.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 23, 10:33 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
visishkas kosmosas :D:D man tik viena shviechiasi, kad tiesa ir melas yra reliatyvus dalykai ir tamtikrose situacijose persipina tarpusavy... mano suvokimu jei ta kazhkokai isivaizduojama tiesa ar dalykas sudarytas ish dvieju ar daugiau demenu ar atomu... ji galima suvokti ntuoju laipsniu kitaip ir ivairiai ir kiekvienu atveju gali buti tiesa... nes tiesos ishgrynint man rodos neimanoma.... gal chia nusishnekejau bet vakar skani zhemaitishka buvo :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 23, 17:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Vikingas rašė:
visishkas kosmosas :D:D man tik viena shviechiasi, kad tiesa ir melas yra reliatyvus dalykai ir tamtikrose situacijose persipina tarpusavy... mano suvokimu jei ta kazhkokai isivaizduojama tiesa ar dalykas sudarytas ish dvieju ar daugiau demenu ar atomu... ji galima suvokti ntuoju laipsniu kitaip ir ivairiai ir kiekvienu atveju gali buti tiesa... nes tiesos ishgrynint man rodos neimanoma.... gal chia nusishnekejau bet vakar skani zhemaitishka buvo :)


Bandykim pademonstruoti kaip persipina.
Tau žemaitiška buvo skani ir tai tiesa, jai taip sakai. Kitas, nemėgėjas, pasakys kad neskani ir tai bus tiesa. Iš to galima daryti išvadą, kad meluojate vienas kitam. Dar kuris nors(kad ir aš), pasakys kad alkoholis skirtas liaudžiai nugirdyti ir tai tiesa. Tarkim kitas diedukas sakys kad jis tinka žaizdom dezinfekuoti, tai irgi tiesa. Ojai teigtumėm kad tai visiškai nenaudingas produktas, tai jau būtu melas.
Taip kad, tu pataikei kaip į dešimtuką :lol:

ps.ar tikrai skani :difus_alcoholic :difus_acute

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 24, 09:55 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
nu skani ir galva neskauda :D beje mistishkai pataikei su palyginimu nes ash norejau butent ta pati ka ir tu pasakyti ::D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin