Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 23, 20:13 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Šiandien A. Valinskas mūsų PREZIDENTĘ pavadino boba. Pagal jį tai yra švelnus, malonybinis žodis. Aš ne lituanistas, bet kai kažkas yra neaiškaus reikia situaciją šiek tiek pakeisti, kad būtų aiškiau. Į PREZIDENTĖS vietą pastatome pvz. Klintonienė, Merkėl ar kitą kokią moteriškę. Į Valinsko vietą pastatome pvz. užsienio reikalų ministrą ar premjerą, kuris apie vieną iš aukščiau įvardytų moteriškių pasako boba. Manau negerai ir jis turėtu atsiprašyti. Bet jeigu pagal Valinską boba yra gražus malonybinis žodis, tai nuo dabar jo žmoną gali visi drąsiai vadinti BOBA.
Arūnai, ar labai myli savo bobą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 24, 15:37 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Kad ir koks tas valiukas būtų žioplys, bet gal ir gerai padarė, nes pasakė tai grynutėlę teisybę. Ta boba atsikelia iš ryto su savo kaprizais ir jaučiasi kaip caras Gal susimąstys truputį. Valinskas aišku chamiškai elgiasi, bet kai kas jo žodžiuose susilaukia aplodismentų. Prezidentė teigia kad nenori skirti jo ministru nes liaudies reitingų lentelėje labai jau žemai arūnėlis stovi, į ką valinskas teisingai atkirto, kad Kubilius iš vis apačioje, tai kodėl jo nemeta lauk. Čia teisingai pastebėta. Žiūrėsim kas bus toliau...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 24, 18:45 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Ai ai ai. Irma, kaip tu gali, ar tau patiktu, jei tave vadintu (o gal vadina) boba? Tegul arūnčikas savo žmoną vadina boba, bet tik ne kitą moteriškę. Vyras, kuris moterį vadina boba, pats yra boba. Čia pas jį įžeistos bobiškos ambicijos. Nematys jis ministro portfelio, kaip savo garbanas :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 24, 23:47 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Vasaris 5, 02:45
Pranešimai: 544
--------------------------------
Mačas: Valinskas vs Grybauskaite
--------------------------------

Arba "Kas kietesnis" :) Į viešumą kylančius ir savaip įvairaus plauko portalų interpretuojamus pokalbius palikim ramybėje (niekam jie neįdomūs). Taškus duodame pagal nuo kadencijų pradžios nudirbtus darbus. Nagi, kas gali sudaryti preliminarią lentelę, kurią vėliau aptarsim/papildysim?

_________________
Vėl mokausi rašyti lietuviškai, nes žiūū - po šešerių metų lietuviškų simbolių nenaudojimo degraduoti pradėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 25, 11:26 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
:roll: kuo pats kvepia, tuo ir kitus tepa. Bobos vaikas, nestas ir pamestas. Galimas daiktas kad ant galvos :evil:

ps. Ne portfelį tam vafliui, o samatyka ir į gėjų paradą :!:


Prikabinti failai:
VK8Z2884.jpg
VK8Z2884.jpg [ 25.05 KB | Peržiūrėta 843 kartus(ų) ]

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 25, 19:15 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Gruodi, man asmeniškai Dalia yra geriausias II Respublikos prezidentas. o Arūnčikas, kaip buvo komiku, taip juo ir liko, tik kai užlipo ant sosto laiptelį pabandė tapti tironų.
Jau Arūnčikas buvo išmestas iš vienos šiltos kėdės (buvo bandos vadas) kaip musė iš barščiu, ir ne "bobos" dėka, bet diedų (pačios bandos) :lol: Tai kad nėra čia ko "bobos" nuotaiką kaltinti, tegul geriau pabando kaltinti veidrodį, kad garbanas nerodo :lol:

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 26, 13:37 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Aš tai nei už vieną nei už kitą. Grybauskaitė tik karksi daug bet jokių patarimų duoti neduoda. Reikia tą daryti, reikia aną o kaip daryti kad pasakytų. Pakritikuoti gali daug kas bet va tiesiogiai nurodyti...deja. Lengviausia aišku pensininkus smaugti, mažinant pensijas, iš dirbančių pensijonų atimt pensijas, va čia tai bizniukas. O kad sumastyt kaip išvystyt kažką, kaip pagelbėt smulkiam verslui pakilti ir po to gaut mokeščius didesnius, čia jau galvos per tuščios.
Kas liečia Valinską, tai taip ten komikas, viską ką daro daro su bajeriu, bet pripažinkim gerbiamieji, galvą tai turi diedas, manau razumnesnis už pusę esamų seimo narių. Man tik patiko tai, kad nelaižė subinės prezidentei ką daro daugumas, o pasakė teisybę. Na jei norit savo teisybę, pasakė tai ką galvoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie A. Valinską ir bobą
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 26, 20:03 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Irma, na gerai. Pabandykim issiaiskinti civilizuotai.
Jei as, tave, pavadinciau " boba bezmozgla"? Manau įsizeistum ir nejuokais :) bet jei tai padaryciau per asmeninę žinutę, gal įsižeistum netaip stipriai ir paieškotum priežasties, ar argumentuotai aš taip pasielgiau. O šiaipjau, galvotas vyras žino kada reik prikast liežuvį :wink:

ps. Irma, cia tik pavyzdys :) tu labai netgi galvota mergaitė :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin