Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 3, 21:47 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Nu, nu. Mokėkit. Greit įves mokęstį už tai kad nesate gėjai ir ką, tada irgi mokėsit ar užpakalį atsuksit. Ir taip mokam už visus biudžetininkus, tai tai jiem dar neužtenka :evil:

ps. pip.... pip...., pip... pip.... Štai ką as manau apie tokius mokęsčius.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 3, 23:43 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Vasaris 5, 02:45
Pranešimai: 544
Taip, ir as girdejau apie privalomojo socialinio draudimo isterija, nuvilnijusia praejusia savaite. Vis masciau, kokia gi nauda is to butu valdantiesiems, ir niekaip negalejau suprasti. Bet ant dienu, man regis, atsakyma radau siame straipsnyje:

''Pastaroji Valstybinės mokesčių inspekcijos diversija, paleista be Finansų ministerijos ir Prezidentės žinios, o premjerui esant užsienyje, yra geriausias politinio kenkimo pavyzdys. Naujausioje Lietuvos istorijoje – ne pirmas. Vis dėlto kada nors turi rastis atsakomybė.''

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... kova/42902

Jeigu tai, kad parasyta yra tiesa, visiems reiketu rimtai susimastyti, kokia Lietuva mes norime kurti (ar isterikuojancia, ar patriotine ir statyti pamazu).. Is tiesu labai tiketina, kad vykdoma diversija pries dabartine valdzia ir Prezidente - yra labai daug uzpelkejusiu vietu teisineje sistemoje, kurias pradeta is tiesu judinti - vienas is pvz ant dienu paskirtas naujas VSD vadovas....

blogiausia - kad per ziniasklaida bandoma sukirshinti tauta.

_________________
Vėl mokausi rašyti lietuviškai, nes žiūū - po šešerių metų lietuviškų simbolių nenaudojimo degraduoti pradėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 5, 09:15 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Spalis 11, 19:50
Pranešimai: 3081
Ir kuo moderatoriam taip neįtinku, perkeliant temą būtinai mano paskutinį pasisakymą reikėjo ištrint ( kaip visada). Linkiu, kad juos penkiagubais mokesčiais apkrautų, kur jie begyventų, penkiom kartom į priekį, tfu, tfu, tfu.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 5, 11:25 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Ir man moderatoriai neįtiko. Aš naujos temos nekūriau, o jeigu ir sukurčiau, tai tikrai tokio pavadinimo nesuteikčiau. Kaip senais laikais, kažkam netiko, pist ir naują tema mano vardu. Norit, kad būtų tokia tema, prašom, bet neriekia manęs painioti. :evil:

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 5, 13:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
gamintojau,tema prasideda nuo tavo posto,todel ji kaip ir tavo

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokestis uz ora
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 6, 11:53 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Kas tema pradėjo, tas tegul ir pavadina, ir rašo ir t.t. Aš nepradėjau, ir tik aš galiu spręsti dėl naujos temos, ne kas kitas. Aš nepavadinau tai mokesčiu už orą, nes tai nėra mokestis už orą. Bliamba, kaip paprasta sugadinti žmogui nuotaiką.

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bla bla bla ha ha ha :D
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 8, 11:06 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Nesinervuokite kolegos, viskas bus gerai :) temos pavadinimas aisku kvailokas, ir sveiku protu nesuvokiama kaip galejo buti toks parinktas, bet mano primityvios smegenis gal but tiesiog turi per mazai vingiu :)
O dabar apie tema. Mokestis yra absurdiškas, visų pirma todėl, kad einant pas gydytojus visus praeitus metus jei nesi draustas turėjai mokėtis pats. Puikiai atsimenu, kai nuėjas pas daktare buvau iš pradžių pasodintas ant kėdutės kol ji paskambino į administraciją (ar kažką tokio) ir susitikrino ar tikrai esu draustas.
O iš to kyla kiti klausimai, kas atsakys už programinės įrangos diegimus, kūrimus ir pan, kur buvo išleisti milijonai, kad būtų galima greitai ir "neskausmingai" išsiaiškinti ar žmogus draustas. O pasirodo visi drausti :) tik dauguma to nežino, nežino net medikai, net gydimo įstaigų vadovai... niekas nežino. Žino tik finansų ministerija, bet niekam nieko nesako...

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Bla bla bla ha ha ha :D
StandartinėParašytas: 2010 Balandis 8, 13:54 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
niekshas, jug iš esmės tai pofig koks temos pavadinimas :roll: svarbiau kokioje valstybeje gyveni. Kadangi Lietuva skelbiasi demokratine valstybe, tai ir žmogus turi teisę rinktis, moket ta sušiktą PSD mokęstį, ar eiti į privačią kliniką ir susimokėti grynais už tas pačias paslaugas, kurios privačiai atliekamos daug kokybiškiau.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin