Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 19:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 6, 21:13 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Man reikia daug daug pinigų, ačiū už dėmesį, aš užvedžiau temą, nes man tai rūpi, o Jūs dabar spręskit kaip man jų surinksit, aš savo darbą padariau :D . O rimtai kalbant, deja, bet svarbus tas faktas, kad nieko gero net ir nepasakęs pradingo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 6, 21:25 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Ale ot cinikas :) .
Sitas nepasake,gal kiti pasakys.Tuoj mane Bravo uzsipuls,kad ir vel savo varau,na bet kaip kitaip,jei kai kurie vis dar negirdi:VISUR VISOKIU ZMONIU PASITAIKO.Baikit stereotipinti tautas,zvelkite vienas i kita individualiai.Kaip sako patarle:kaip sauksi,taip ir atsilieps.Man atrodo,kaip pradziai,tik tiek ir tereikia.Gal tuomet ir cigonas ne kumscius rodys,o ranka isties.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 6, 21:39 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Kažkur esu girdėjęs:-Jai pats sau padėsi, tai ir dievas tau padės. Gal labiausiai romus skriaudžia patys romai, nenorėdami integruotis į visuomenę. O gal jie niekada ir neketino?

ps. romai-klajokliai laisvi žmonės, romai-lietuviai integruoti į visuomenę tampa pilkaja mase.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 7, 19:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Idomus pamastymas,stebetojau.Visai gali buti,jog Tavo zodziuose yra tiesos.Pati panasiai rasiau svarstydama cigonu integravimosi i lietuviu visuomene padarinius.Ale mano naivia galva mastant,nebutina tarpusavyje saistytis,galima tiesiog gyventi salia/drauge pagarbiai zvelgiant i vienas kita.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 7, 19:51 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Laukine rašė:
Idomus pamastymas,stebetojau.Visai gali buti,jog Tavo zodziuose yra tiesos.Pati panasiai rasiau,svarstydama cigonu integravimosi i lietuviu visuomene padarinius.Ale mano naivia galva mastant,nebutina tarpusavyje saistytis,galima tiesiog gyventi salia/drauge pagarbiai zvelgiant i vienas kita.


Trumpai tariant, sumesti skudurus be įsipareigojimų :D Nemanau kad tai tenkintų viriausybę. Jiem juk reikia nuo konors mokesčius lupti. Gal todėl romai gyvena sau valstybėje, o į visuomenę, neintegruojasi. Ta prasme kad mokesčius mokėti nenori, bet nori soc.garantijų. Daro akcentą į tai kad gyvena lietuvos valstybėje ir jiems jau priklauso, o visuomenė juos ignoruoja.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 7, 21:28 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
stebetojas rašė:
romai mokesčiu mokėti nenori,o visuomenė juos ignoruoja.


Tai kad ne tiek ignoruoja,kiek kritikuoja.Paziurek kokios nuomones net cia forume sklando cigonu link.
Man tokia mintis toptelejo:mazu taip vadinamasis,kai kuriu zmoniu minimas,lietuviskas pavydas(to pasekoje pyktis) sioje situacijoje suveikia-jie nemoka mokesciu,o mums moket?!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 7, 23:44 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Laukine, jei gerai supratau stebėtoją (jai ką jis mane pataisys), tai jis sako, kad romai nė už ką nenori nieko duot/investuot, bet labai nori imt ir to reikalauja, nes jie romai ir jie turi teises ir teisę į savo "išskirtinumą" (pareigas pamirškim, nes jos "kertasi" su "išskirtinumo" išlaikymu). Aš vis dar nesuprantu ko konkrečiai tu nori iš lietuvių čigonų atžvilgiu? Jei gali atsakyk konkrečiau nei tolerancija, pagarba, šansas ar pan., nes tie, bent pirmi dalykai, "už/iš oro" yra vistiek beprasmiai, o jei yra už ką - prašom rėžk, būtų įdomu išgirst :) . Neprarandu vilties ir bet kada galiu ištiest ranką romui, kuris parodys kažkokią kompromisinę iniciatyvą, neginu "penkiom" savo susidaryto steriotipo ir net labai norėčiau ir laukiu, kad kas nors iš romų tarpo panorėtų jį sugriauti. Dalinai, net tuo savo, kaip tu pavadinai "cinizmu" (nors aš turbūt visada toks?), siekiu tai išprovokuoti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kodėl valdžia ir visuomenė skriaudžia ROMUS?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 8, 00:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Matai,Drs,Tu vis dar lauki,kad Tavyje tie stereotipai butu sugriauti.Manyje gi,tie stereotipai jau seniai sugriauti.Tiksliau,ju niekada ir nebuvo.Per savo gyvenima sutikau ne viena cigona,kuris paliko pedsaka mano viduje.Man patinka ju kultura,poziuris i seimynines vertybes,apskritai,i visa ka.Gal todel taip jautriai reaguoju,kai regiu etikeciu kabinima,nes,mano nuomone,jos nera tiesa.Ai,mazu,dar ir pacios kraujas savo daro :) .Ai da dai..
Sakai,tolerancija,pagarba,sansas is oro tai?Man atrodo,tatai is sirdies randasi,ar ne taip?
Gaila man,kad tauta zusta.Taip,cigonu tauta.Todel ir kvieciu brolius lietuvius:padekit zustantiems,a?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 107 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin