Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2020 Liepa 6, 04:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 10, 16:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 1, 10:23
Pranešimai: 42
Prasidėjo LR Seimo rudens sesija. Pirmas svarbus klausimas ir išbandymas bus dėl Seimo pirmininko atleidimo iš pareigų. Šis klausimas svarbus politinei bendruomenei, nes Seimo pirmininkas kaltinamas ryšiais su nusikalstamomis grupuotėmis. Labai blogai, kad politinės- finansinės grupuotės pasitelkia tarpusavio kovose nusikalstamo pasaulio grupuotes, tačiau džiugina, kad vis dėlto daugelis politikų griežtai nepritaria kriminalinių struktūrų dalyvavimui tarpusavio kovose. Tai yra džiuginantis reiškinys, nes kitu atveju tokio reiškinio toleravimas virs į labai pavojingą valstybei reiškinį, kada susilieja į galingus klanus politinės, verslo ir kriminalinės struktūros. Teisėsaugos struktūrų ar privatizuotų valstybės institucijų naudojimas jau tapo tradicija ir neišvengiamybė sėkmingai politinės- finansinės grupuotės veiklai. Tačiau, kai greta teisėsaugos pareigūnų, kovojančių vienoje politinės- finansinės grupuotės pusėje, atsiduria jų gaudomi nusikaltėliai, tampa visiškai nenormalu. Politikų principingumas nuteikia optimistiškai, nes toleruojant šio reiškinio įsigalėjimą taps būtina naudotis ir kitoms konkuruojančioms politinėms grupuotėms kriminalinių struktūrų paslaugomis. Kita vertus, matosi, kad Seimo pirmininkas nėra blogiausias šioje istorijoje. Dar daigiau - jis jaučiasi teisus. Tokioje situacijoje geriausia išeitis -balsavimas Seime.
Kitas dabar svarbus klausimas yra „Leo Lt”. Šio klausimo sprendime įžvelgiu daugiau neigiamų dalykų negu teigiamų. Pasirinktas AB „Leo Lt” likvidavimo kelias yra daugiau šou kūrimas ir vaidyba, negu rimtas ir skaidrus likvidavimas bei viešojo intereso gynimas. Juk „Leo Lt” yra akcinė bendrovė, todėl jai taikomos Akcinių bendrovių įstatymo nuostatos, kuriuose sakoma, kad bendrovės likvidavimo, reorganizavimo klausimai sprendžiami kvalifikuota balsų dauguma, tai yra ne mažesne negu 2/3 visų susirinkime dalyvaujančių akcininkų akcijų suteikiamų balsų. Valstybė turi AB „Leo Lt” mažiau negu 2/3 balsų, todėl be privataus investuotojo pritarimo ji šio darinio negalės likviduoti! Tiesa, 2009 m. liepos 21 d. priimtose Atominės elektrinės įstatymo pataisose yra numatytas naujas turto ir įnašų įvertinimas. Tačiau šio įstatymo dvasioje jau galime pastebėti, kad šis vertinimas bus tik naujas pasipinigavimas ir likvidacija bus daroma valstybės sąskaita, nes šio įstatymo 11 dalyje rašoma, kad „tuo atveju, jei šio straipsnio 10 dalies nuostata nebūtų įvykdyta ir Kauno hidroelektrinė bei Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė liktų nacionalinio investuotojo nuosavybe, tai jų turtine verte būtų didinamas nacionalinio investuotojo įstatinis kapitalas.” Taigi šio darinio ardymas pranašauja naujus nuostolius valstybei. Prezidentės pareiškimai ir darbai dėl šio darinio greito išardimo yra tik vaidyba ir siekis populiarumo, nors jau galima įžvelgti ir neskaidrių dalykų, kadangi likvidacija stumiama labai neskaidriu keliu.
Deja dabar viešųjų finansų ir paprastų žmonių klausimai yra antraeiliai ir jie bus sprendžiami šiek tiek vėliau…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 10, 16:24 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Apsiraminkit, ta LEO likvidacija stumiama tik zodziais. Veiksmais ten net arti likvidavimo nestovi.
O Valinsko susikirtimas su Ziemeliu idomus, sakyciau net labai idomus. Kaip baigsis pamatysim, Valinskas kol kas 0:1 prakisineja, finalinio svilpuko dar nebuvo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 16, 01:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Vasaris 5, 02:45
Pranešimai: 544
kai aš kartais paskaitau kuo tauta gyvena man taip nuoširdžiai nuobodu pasidaro - leo.lt, Valinskas.... negi nėra opesnių temų? visai atbukti galima.

kvailystė yra ant Valinsko ''užsisėsti'' ir skaldyti valdančiąją koaliciją. Kaip ten Mazuronis išsireiškė - Valinsko asmenybė nesugretinama su Seimo Pirmininko darbu? :) juokai, ir tiek, tokie pareiškimai... atspindi mūsų tautoje išsikerojusį individualaus egoizmo lygį. Argi sunku suvokti, kad tam, kad pyragą supjaustyt, reikia visų pirma kažką tai uždirbti. Sunkiai serga mūsų Lietuva - su dvylikos milijardų ''minusu'' šiais metais yra apie ką pamastyti _visiems_. Ir ne vien ekonomiškai - visų pirma savo vertybėse. Vis kažkam kažko neužtenka, reikia vieną kitą intrigėlę suregzti.. tikri niekšeliai. Parodykit man nors vieną, kuris už Valinską daugiau nudirbo šioje kadencijoje? Valstybė tiesiog prašosi, kad ateitų civilizuotesni svetimšaliai (kad ir iš Barclays) ir mus valdytų.

_________________
Vėl mokausi rašyti lietuviškai, nes žiūū - po šešerių metų lietuviškų simbolių nenaudojimo degraduoti pradėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 16, 09:22 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Na va, svilpukas nuskambejo, rezultatas uzfiksuotas beigi uzprotokoluotas.

P.s. Lietuvos politine aplinka man labai primena situacija krepsinio rinktineje. Po viena visi zaidejai "šustri", o kaip komanda - pralaimejimas po pralaimejimo. Simptomatiska. Dar galima prisimint Garasto zodzius pries Olimpiada: "po viena plauksit, visi nuskesit".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 17, 13:20 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
O tai sakykit negi iš tikrūjų tikit apie Valinsko sąsajas su nusikalstamu pasauliu??? Čia tik būdas nuversti buvo nereikalingą žmogų.
Kad Valinskui ten ne vieta nesiginčiju ir aš, tik kartais juokina tas žmonių naivumas tikėti visom nesamonėm ir politiniais žaidimais


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 17, 13:26 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
nu faktas kad su tuo daktariniu draugauja ir jis ir zhmonos ... gal ten kokiu valstybes paslapchiu ir neishdave kas dar nera aishku bet kad bendrauja tai faktas,.,,, yra ir foito ir parodymai ...

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 17, 15:38 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Apie klouną išsakysiu savo nuomonę Irmai, nu ir kitiems žinoma :)
Įsivaizduok kokį amerikona senatorį, kuris dalyvauja bankete kur yra pakviestas ir Bin Laden'as, ar jo žmoną, laisvai bendrauja su visokiais "autoritetais", t.t. Kaput būtų tam politikui. Einame toliau, jis ne tik parlamentaras, bet ir parlamento pirmininkas. Ir koks čia seimo pirmininkas, kuris dalyvauja renginiuose ir linksmina publiką kaip klounas? Visą tą klounų partija, kuri pakliuvo į šiltą vietą, turėjo pasitraukti iš klounų verslo, o jie dar ožiuojuosi, bandė dengtis, kad pagal autorinę sutarti gali dirbti. Gal ir gali, bet žiūrint ką. Vienas dalykas paskaita universitete, ar kokioje konferencijoje ir visiškai kitas dalykas dainuoti, šokti, postringauti, t.t. Trumpiau tariant koks čia politikas, kurį tiesioginė tą žodžio prasme galima nupirkti už pinigus ir paversti pajacų?

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Leo Lt ir A.Valinsko atleidimas
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 17, 17:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Tos visos nuotraukos, video ir t.t. tai seniau buvo. Kas buvo seniau, buvo seniau. Jo profesija tokia buvo, kas užsisako pas tą koncertuoja, veda vakarėlius. Jei prakalbom apie Ameriką tai berods Ronaldas Reiganas irgi buvo aktorium 9artistu kaip madinga sakyti) ir nieko atprezidentavo, o liaudis iki dabar jį labai myli. Kas iš to, kad kaubojus Bushas ten kietas politikas buvo, o batais pabaigoj apmėtė. Neginu Valinsko, bet ir nesmerkiu, nesakau, kad ne vieta jam ten (seime). O kam vieta??? Tiem visokiem Kubiliam, kur įpratę vogt ir kitaip gyvent jau nemoka, Prunskienėm, kur su KGB bendradarbiavo? apie šituos kažkaip nutylima. reikia kažko naujo, kad išmėžtų pagaliau iš seimo tą visą brudą, kuris per eilę metų užsisėdėjęs ir nieko nesugeba, neturi kitų kelių išbristi iš krizės kaip tik atimti paskutinį kasnį iš pensininko, iš nėščios nedirbančios mamos, ar šiaip vargingo žmogelio. Lietuvos seimui reikia permainų.
Jei tik kažkas pabando nepagroti pagal tą senają dūdelę, tuoj būna apkaltintas nebūtais dalykais, visai įmanomais būdais stengiamasi jo atsikratyti. Prisiminkime Paksių. Nu ką jau jis ten blogo tokio padarė, ogi tai, kad prieš lansbergių pavarė, nesutiko pasirašyti po mažeikių naftos pardavimo protokolų, konservai labai supyko ir jau tada aišku buvo, kad Paksas kaip politikas miręs.
Taip, tai didžioji politika ir išgyvena stipriausi ir turintys ryšius. Jei taip nuodugniai pasikapščius tai būtų galima rasti tokių nuotraukų ir apie Kubilių ir apie kitus garsius politikos šulus.
Sakau aš neginu Valinsko, bet ta medžiaga ten su nuotraukom, su video tai tiesiog juokinga. Jei jau toks mafijos draugas tai reikia į cypę uždaryti...
Dabar turėsim moterų valdžią. Prezidentė, Seimo pirmininkė, Finansų ministrė, ir kas juokingiausia Krašto apsaugos ministrė.
Saugokis Kubiliau, tuoj kokia Vėsaitė ateis į tavo vietą!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin