Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 23:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 10:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Bet_kas>interpretuojat kaip jums geriau :P aš gi nesakiau kiek jis tiksliai uždirba, čia tik traktoriaus spėjimai dėl 10k Lt, o tuos sunkvežimius ir autobusėlius paminėjau, tik tam, kad nupiešti relią situaciją:)
O dėl BMW, man jie irgi patinka, gal kada prasigyvensiu ir pats nusipirksiu:) bet ne tam, kad pavaidinti kietu, jie man patinka ir tiek :) ir dujų nedėsiu :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 10:32 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Tractor minejo tavo uzdarbio paskirstyma, o ne vadovo/darbdavio atlygi.

BMW pirkta del elementariu priezasciu - saugumo (nauji saugesni uz senus), sutaupyto laiko ir islaidu servisui (nauja automobili reikia gerokai reciau tvarkyti, eksploatacijos islaidos -rimtas argumentas) bei patikimumo rezervo (nauju mazgai maziau visumoje susideveje -> patikimesni). Tiesiog TCO (total cost of ownership - galutine turejimo kaina) geras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 11:42 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
bet_kas rašė:
Tractor minejo tavo uzdarbio paskirstyma, o ne vadovo/darbdavio atlygi.



tractor rašė:
Jo bendros pajamos nesiekia net 10k litų per mėnesį, gal net mažiau - todėl ir važinėja keliolikos metų senumo trantu. Nors jisai yra įmonės savininkas ir t.t..


Bet_kas>komentuoti :?: :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 12:17 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Nenoreciau atsakinet uz tractor... bet pabandysiu.

Cia turbut kalba apie laisvas lesas, o ne apie atlygi. Kaip pvz kas is to, jei tavo pajamos 20000, kai realios islaidos 18000 ir tenka suktis su 2000, tame tarpe ir automobiliui, o bandymas mazinti islaidas kerta per pajamas.

P.s. Susiveržt diržus yra pats paskutinis darbas, kurį mes su jumis turime padaryti (C) A.Brazauskas

P.P.S. sia gija reiktu atkirtst nuo mokesciu pakeitimu, nes tai mazia susije.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 14:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
samot rašė:
bet_kas rašė:
Tractor minejo tavo uzdarbio paskirstyma, o ne vadovo/darbdavio atlygi.



tractor rašė:
Jo bendros pajamos nesiekia net 10k litų per mėnesį, gal net mažiau - todėl ir važinėja keliolikos metų senumo trantu. Nors jisai yra įmonės savininkas ir t.t..


Bet_kas>komentuoti :?: :)


Samot, taip čia būtent apie tavo uždarbio paskirstymą, o ne apie vadovo/darbdavio atlygį, kaipo tokį. Mažas faktinis tavo darbdavio atlygis yra puikiausia demonstracija, kad jis iš kiekvieno žmogaus uždirba pakankamai nedaug. Kiek sakei, yra darbuotojų? 20? Ir dar papildomi kažkokie verslai? :-)

Pasikartosiu (taip pat - ir Irmai): mašina Lietuvos sąlygomis yra geras realaus uždarbio rodiklis. Versle norom nenorom reikia turėti pakankamai naują, gerą, prabangią mašiną, vien tam, kad verslo partneriai gerbtų. Jau nekalbant apie darbdavio žmoną, kaimynus, etc. :-) Taigi, galiu palyginti su kai kuriomis įmonėmis, kur vadovai, teturintys kelioliką pavaldinių, kaip priedą prie atlyginimo gauna naują Honda džipą, naują 95 klasės SAAB ar netgi kažkokį (irgi naują) Lexus :-)

Supranti, jei tu matai tas firmos realias pajamas ir išlaidas, tai gali gan neblogai paskaičiuoti realius pinigų srautus. Ir įvertinti tai :-)

Pastebiu ir dar vieną, gal net kardinalesnę problemą (gal reikėjo atkreipti dėmesį į tai anksčiau) - firmos pajamas tu tapatini su savininko pajamomis. To nereiktų daryti - savininko pajamos tesudaro tiek, kiek atlieka nuo firmos veiklos. Pati firmos veikla gi paprastai būna gan artima nulinei (t.y., įmonė išleidžia maždaug tiek, kiek ir atneša pelno, tuo tarpu nauja įranga, tie patys tavo minėti autobusiukai ir pan. perkami skolon - lizingu, verslo nuoma ar pan.).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 15:10 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Tractor>aš jau kalbu apie realų jo uždarbį, visus mokesčius atskaičius ir kitas išlaidas. Ten kiti jo verslas ar investicijos man nėmotais. Kalba ėjo apie vokelius ir ji nukrypo apie mano šefo pajamas (buvau priverstas). Aš dar karta kartoju jam lieka plius minus 20 kartų daugiau, negu aš gaunu (iš mūsų firmos veiklos), jis savininkas aš jam ir nepavydžiu tegu uždirba, aš kolkas nesiskundžiu savo alga, bet kai jis pasako, kad nieko neuždirba, tai tikrai pyktis ima.
P.S. o dėl mašinos, jis pinigus investuoja, kad jie darytu pinigus, jo teisė rinktis, todėl ir važinėjasi su A6 preeinamu modeliu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 15:33 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Samot, sakykim, tu pradedi verslą.
Kokie būtų pirmi žingsniai?
Kaip paskirstytum pinigus ir kada galėtum tikėtis to momento , kada verslas ima maitinti tave? 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mokesciu pakeitimai nuo 2009 sausio 1 d.
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 24, 15:46 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
asha>šiaip laukiau šio klausimo, bet į jį neatsakinėsiu, nes reikia verslo plano ir t.t., jei kada ir sugalvosiu savo verslą steigti butinai pasidalinsiu, o šį kartą sorry :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin