Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 21:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 17, 16:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Tai normaliai ta mokytoja ten dar elgiasi...
Mokinys matosi "sunkus" :roll:

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 17, 16:47 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, gal ir ne visai normaliai žiūrint iš šalies, o kokie atrodytume mes stebimi ?-visgi pamoka- tai tam tikras iš anksto paruoštas scenarijus, kuris gali bet kuriuo momentu sugriūti, gal tai tik tokia pamoka pasitaikė, kas ten žino..Norint tiksliai įvertinti žmogaus darbą, atliekamas tyrimas, nesprendžiama iš vieno vaizdelio - taip galima ir suklysti, nuvertinti žmogų .
bet kad Drs apsuko kepurę snapeliu atgal, -vlastj meniajetsia, chto li?[iš anksčiau pamenu, kad buvo griežtas auklėjimo klausimais] :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 17, 18:17 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
O dar reikėtų pridurti, kad technologijų vystymasis leidžia tikėtis, kad panašių vaizdelių bus ir daugiau, ir gal net visokių kokių, todėl, kad daugėja kamerų, stebinčių aplinką irgi žmones, o pastarieji kartais elgiasi kaip žvėrys or dar kas nors. Taigi, ilgainiui dar gali būti ir taip, kad bus mėginama keršyti operatoriams ir panašios medžiagos platintojams, todėl mąstytina ir apie tai, kas darosi žmonių galvose aplamai...
Čia prisiminkime tokią Leonorą ir amžinas temas apie visuomenės psichinę sveikatą :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 17, 21:07 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tai o ką geriau tokių vaizdelių nematyti, nerodyt, nežiūrėti ir įsivaizduot, kad niekas nevyksta ir nėra pačių vaizdelių :roll: , kas iš to moralaus ignoravimo gausis ar nebus tuoj youtube vaizdeliai kaip mokykose mokiniai vienas kitą ir mokytojus šaudo, prievartauja na ar kažkas panašaus?

Kad mokytoja netinkama, manau faktas, taip ją galėjo prigaut, bet nemanau, kad čia vienas vienintelis kartas, kai pati naudoja žargonus, keiksmus ir nesugeba elgtis kaip subrendęs žmogus (arba elgias kaip nevisai normalus žmogus, joks autoritetas). Tikrai yra mokytojų, kurie nesitaiko prie klasės, nėra iš tų kurie nagus su linijuote daužo ar sodina ant žirnių, bet pas juos net klasės aršiausi, tokių nesąmonių nedaro. Pamenu pas mus buvo viena mokytoja kuri nesugebėdavo susitvarkyt su vaikais, tai ir užlipdavo ant galvos, na ir kas kaltas - vaikai? Na gal, bet kas kaltas kad jie tokie? Aš tiesą sakant tėvų nekaltinčiau, nes mokykloj egzisuoja atskiras gyvenimas prie kurio turi taikytis, net geriausiai išauklėti. O ten sukasi ratu mūsų durnių laivas, man atrodo, kad dėl to nebūtina sakyt, kad dėl to kalti tik kvailiai (vaikai), nes tada kvailiai esam visi (nes puikiai žinom, kad vaikai "dresiruojami", kitaip tariant auklėjami, o "nedresiruojami" ar tą darant netinkamai elgias kaip laukiniai) :roll: . Čia mintis į tai, kad mokytojai nekalti dėl to, kad vaikai nevykę, kad mokytojai nevykę dėl ko vaikai nevykę ir dėl ko jie mokytojus daro nevykusiais ir dėl ko mokytojai... :D . Asha, tikrai nesakau, kad visi mokytojai kalti ar kalti tik mokytojai apskritai, čia ne mokytojai atakuojami, o sakykim tieisog tam tikras kvailių kontingentas kad ir kas jie bebūtų mokytojai, mokinai, švietimo vadovybė ar dar bet kas, tik klausimas ar už kvailius neturėtų būti atsakingi protingesni? Asha, nepriimk asmeniškai, žinau, kad savo toj kolonijoj jau atitarnavai, bet tikrai mano akyse atrodai autoritetas, jei net tik iš forumo pažįstu, bet matau, kaip čia sugebi nuramint liepsnas, manau ir kolonijoj susitvarkydavai ir buvai savo vietoj (ten kur reikia), ar aš klystu :D ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 17, 22:08 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Tai o ką geriau tokių vaizdelių nematyti, nerodyt, nežiūrėti ir įsivaizduot, kad niekas nevyksta ir nėra pačių vaizdelių :roll: , kas iš to moralaus ignoravimo gausis ar nebus tuoj youtube vaizdeliai kaip mokykose mokiniai vienas kitą ir mokytojus šaudo, prievartauja na ar kažkas panašaus?


Baimės akys visada buvo didelės, o ko bijai? realybės ? Ir gal tavo vaikas taip elgsis ar su juo bus pasielgta? Prieš kelis metus mokiniai įkirto sudrausminusiam juos mokytojui į koją , šis nukraujavęs mirė, po to mokiniai su gedulinga išraiška veide ir gėlėmis lydėjo į kapines- cinizmas? :wink:
Manau, kad netramdomas kvanktelėjusių vaikiukų žygis į internetą , pritariu Populistui, taip greitai nepasibaigs-juk tai šauni pasismaginimo priemonė. :mrgreen:

Drs rašė:
.. nėra iš tų kurie nagus su linijuote daužo ar sodina ant žirnių

kokius laikus čia turi galvoje?

Drs rašė:
Na gal, bet kas kaltas kad jie tokie? Aš tiesą sakant tėvų nekaltinčiau..

Tai kad esam kalbėję ta tema dar su tractor- vaiko nuostatos , pagrindinis užtaisas formuojasi iki 5- 6 metų- tai kur gauna tavo nuomone tada pagrindinį užtaisą?
Drs rašė:
Asha, tikrai nesakau, kad visi mokytojai kalti ar kalti tik mokytojai apskritai, čia ne mokytojai atakuojami, o sakykim tieisog tam tikras kvailių kontingentas kad ir kas jie bebūtų mokytojai, mokinai, švietimo vadovybė ar dar bet kas, tik klausimas ar už kvailius neturėtų būti atsakingi protingesni?


kodėl kvailiai turėtų būti išskirtiniai, jei šalia yra norintys dirbti ir mokytis mokiniai? duoti žiniais tam, kad nori ar kimšti jas tam, kas nenori?kvailiams yra specialios mokyklos, net programos- lai dirba, vu-a-lia .
Drs rašė:
Asha, nepriimk asmeniškai, žinau, kad savo toj kolonijoj jau atitarnavai, bet tikrai mano akyse atrodai autoritetas, jei net tik iš forumo pažįstu, bet matau, kaip čia sugebi nuramint liepsnas, manau ir kolonijoj susitvarkydavai ir buvai savo vietoj (ten kur reikia), ar aš klystu :D ?

Jei nuoširdžiai- dėkui, problemų nesu turėjusi.
Labai geras pasakymas- nepriimk asmeniškai, kai reikia priimti asmeniškai :mrgreen: .Ir vilkas sotus, ir avis sveika. Čia irgi tam tikra įžūlumo forma, išreikšta tolimesniu bla bla..ir šypsenėlėmis.
Šiaip klysti, dar neatitarnavau ir asmeninius duomenis reikės dar kartą pasitikslinti, jei jau perėjom prie asmeniškumų.
Niekada neslėpiau, kad esu vyresnė už jus, tik vinys į grabą dar nekalamos, bet atrodo, kad šiame forume tai darosi yda paskutiniu metu . Arba forumas 100% savo požiūriu ir sudėtimi pasikeitė. Ar aš klystu? ? :roll: Apie ką tada kalbamės ir koks kalbėjimosi tikslas?? :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 18, 00:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Baimės akys visada buvo didelės, o ko bijai? realybės ? Ir gal tavo vaikas taip elgsis ar su juo bus pasielgta? Prieš kelis metus mokiniai įkirto sudrausminusiam juos mokytojui į koją , šis nukraujavęs mirė, po to mokiniai su gedulinga išraiška veide ir gėlėmis lydėjo į kapines- cinizmas? :wink:
Manau, kad netramdomas kvanktelėjusių vaikiukų žygis į internetą , pritariu Populistui, taip greitai nepasibaigs-juk tai šauni pasismaginimo priemonė. :mrgreen:


Prie ko bijau, ar kalbėti apie grėsmę reiškia to bijoti ir geriau visai nekalbėti? Man visada įdomios diskusijos apie žmogaus elgesį ir visuomenę :)

asha rašė:
Tai kad esam kalbėję ta tema dar su tractor- vaiko nuostatos , pagrindinis užtaisas formuojasi iki 5- 6 metų- tai kur gauna tavo nuomone tada pagrindinį užtaisą?


Koks dar pagrindinis užtaisas, tas mūsų protelis toks trapus ir nepastovus dalykas, kad aš dėl savęs neesu dar tikras, kad kokie nors įvykiai negalėtų pakeist kardinaliai mano pažiūrų ir elgesio. Mokykla smarkiai įtakoja vaiko elgesį, esamoj padėtį tai sakyčiau gadina ir sugadint gali bet ką. Aš esu garantuotas, kad net idealiausi tėvai, po šios neišvengiamos kolonijos gali atsiimt patį baisiausią vaiką :roll: . Negi teigi, kad mokyklos aplinka negali įtakot vaiko elgesio? Su kuo susidėsi toks ir pats patapsi, o mokykoj pilna blogų pavyzdžių su kuriais neišvengiamai tenka susidėti. Gal tie tėvai ir kalti, kurie užaugina sidabrėlius, kurie terorizuoja ir šokdina po to mokyklą ir kitus daro panašiais į save, kvailumas juk užkrečiamas.

Drs rašė:
kodėl kvailiai turėtų būti išskirtiniai, jei šalia yra norintys dirbti ir mokytis mokiniai? duoti žiniais tam, kad nori ar kimšti jas tam, kas nenori?kvailiams yra specialios mokyklos, net programos- lai dirba, vu-a-lia .


Visiškai pritariu, visokius "hiperaktyvius" (tai yra agresyvius ir t.t., gadinančius mokymosi procesą kitiem ir pan.) ir reikėtų kelt į tokias mokyklas, čia jokio blogio, blogis yra jiems leist terorizuot mokyklą. Čia jau sakyčiau būtų rūpinimasis, nebuvimas kvailiais, ieškant nesurandamų kvailių, dėl kurių pasaulis kvailas :wink: . Tiesiog tie kvailiai nėra kalti, kad jie tokie, tą reikėtų suprast o ne smerkt juos, kaip aišku nekalti ir tie kurie nuo jų nukenčia, visgi kvailiai nepajėgūs išspręsti savo problemų, už juos turi spręsti protingesni. Specialios mokyklos jau būtų šis tas, dargi galimybė į tokią patekti galbūt kai kuriuos turinčius potencialo kvailius sudrausmintų. Esamos programos nelabai efektyviai veikia, jau kalbėjom apie tai, kas dėl to kaltas, vėl nežinau, taigi sakykim dėl to kalta visuomenė, vadinas mes.

Drs rašė:
Jei nuoširdžiai- dėkui, problemų nesu turėjusi.
Labai geras pasakymas- nepriimk asmeniškai, kai reikia priimti asmeniškai :mrgreen: .Ir vilkas sotus, ir avis sveika. Čia irgi tam tikra įžūlumo forma, išreikšta tolimesniu bla bla..ir šypsenėlėmis.
Šiaip klysti, dar neatitarnavau ir asmeninius duomenis reikės dar kartą pasitikslinti, jei jau perėjom prie asmeniškumų.
Niekada neslėpiau, kad esu vyresnė už jus, tik vinys į grabą dar nekalamos, bet atrodo, kad šiame forume tai darosi yda paskutiniu metu . Arba forumas 100% savo požiūriu ir sudėtimi pasikeitė. Ar aš klystu? ? :roll: Apie ką tada kalbamės ir koks kalbėjimosi tikslas?? :wink:


Nu prie ko čia asmeniškai, kai aš kalbu apie tam tikrą kontingentą, šį kart jame pastebėdamas ir mokytojus, pastebiu tavo susierzinimą, spėkim, kad kaip mokytojos, bandau atitaisyti padėtį, ar savo paistalų painumą, norėdamas paaiškint, kad visai nesutinku su posakiu, kad "kaip mokytojas taip kvailas", tiesiog manau, kad ir mokytojas gali būti kvailas, o toks mokytojas pavojingas visuomenei ir nėra ko čia slėpti ar kaip jį pateisinti, nes tai pavojingas ginklas :roll: . Dabar gi įžeidžiu vėl, dar kaip koks asilas nepagalvojau ir netyčia užgavau dėl amžiaus, žioplys visiškas, gavos taip, kad beveik pasakiau, kad asha jau nurašyta ("atitarnavus") :) , jei padės pasakysiu, kad tave diskusijose pagal požiūrį, dalyvavimą įsivaizduoju nedaugiau 30-35, o pagal išmintį 100. Na aš čia jau juokauju bandydamas padėtį sušvelnint, nežinau ką pasakyt susivėliau, bet tikrai nenorėjau niekaip įžeisti. Esu kaltas, esu kaltas, esu labai kaltas...

Va tai tau gavos gan panaši situacija kaip tarp anos mokytojos ir Evaldo Grėblevičiaus ar kaip jis ten :mrgreen: . Taika (ir Evaldas taip sakė) :mrgreen: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 18, 06:51 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Šiaip jau kvaila.
Nebekomentuosiu,nes nebėra prasmės ir reikalo.
Svarbu, kad aš ŽINAU .Ir tu tai žinai.Biškį suklupai.
mėgstu analizę ir apibendrinimus.. :D :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dar vienas tragiškas vaizdelis iš Lietuvos
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 18, 11:33 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Pasiduodu, nelabai žinau, ką aš pagal tave žinau :roll: . Aš kiek suprantu, netinkamai perteikiau savo mintį ir nenorėdamas įžeidžiau, dabar galiu kartot kiek noriu, bet kai žmogus jau įsižeidęs tai to vistiek nepakeisi, viskas ką pasakysi jo akyse bus panaudota prieš tave. Žodžiu paskutinį kartą sakau, kad tikrai nieko blogo nenorėjau ir tikrai nesuprantu ar dar ką turėčiau žinoti, be to, kad žioplai pasakiau tą "atitarnavusi kolonijoje", turėdamas galvoje, kad tame turi pakankamai daug patirties ir kad išdirbus, kaip suprantu netrumpą laiką dar neatrodai "nupušus", kas rodo, kad yra žmonių galinčių susitvarkyt su įtampa mokykloj ir yra tokių kurie negali, vadinas netinkamų. Dalykas, tas, kad pas tuos netinkamus pamokose beveik nieko neišmoksi, tai kad ir kaip žiauriai skambėtų, bet kam tokie mokytojai reikalingi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin