Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 22:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 22:02 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Taigi, naują įstatymą, kiek suprantu, neabejotinai priims.

Pagal šį įstatymą nebus taikomos mokestinės lengvatos tėvams, kurie vaiką augins vieni, tuo tarpu registruotoms "šeimoms" lengvatos kažkiek padidintos, nepriklausomai nuo to, ar tos šeimos tikros, ar ne.

Pagal įstatymą numatyta "šeimos" koncepcija stebina - tai ne "mama, tėtis ir aš", o kažkokia registruota santuoka bei iš jos gimę vaikai. Kitaip tariant, vienišos motinos bei tėvai, našliai ir našlės, tėvai ir motinos, turintys vaikų iš ankstesnių santuokų ir t.t. - tai ne šeima, todėl nei jiems, nei vaikams jokių lengvatų nebus.

Kitaip tariant, labiau nukentėjusios socialinės grupės dabar kentės dar labiau.

Viską reziumuoja pono Kubiliaus žodžiai: "Galime galvoti, kaip pasirūpinti vienišomis moterimis, partneryste gyvenančiais žmonėmis, bet negalime vadinti tokių santykių šeima. Turime kažką daryti, nes dar po kelių metų ne santuokoje bus gimę ne 30, bet 60 proc. vaikų bei teks statyti naujus kalėjimus, į kuriuos, anot statistikos, dažniau patenka vienišų tėvų ar sugriuvusių šeimų vaikai".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 22:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 12, 19:15
Pranešimai: 17
Nu Kubilius čia užlenkė. Turbūt galvoja, kad lengvatos šeimoms išspręs nusikalstamumą. Galvotas tas Kubilius.

Šiaip tai turėtų būt tos lengvatos visiems, kurie augina vaikus. Tokų tradicinių šeimų, bijau, kad neišvengiamai mažės, o į vaikus vis tiek teks investuot - su tėvais, su vienu iš tėvų ar visai be tėvų jie gyventų. Investuot, kad ir dėl tos pačios nusikalstamumo problemos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 22:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Manau, kad keliems šimtams kitų Seimo narių laikas nusižudyt. Tai taptų tautos didvyriais.

Nes tai, kas yra dabar - tai šlykštus davatkiškumas, permaišytas su marginalinėmis "vertybėmis".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 23:35 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
tractor rašė:
Viską reziumuoja pono Kubiliaus žodžiai: "Galime galvoti, kaip pasirūpinti vienišomis moterimis, partneryste gyvenančiais žmonėmis, bet negalime vadinti tokių santykių šeima. Turime kažką daryti, nes dar po kelių metų ne santuokoje bus gimę ne 30, bet 60 proc. vaikų bei teks statyti naujus kalėjimus, į kuriuos, anot statistikos, dažniau patenka vienišų tėvų ar sugriuvusių šeimų vaikai".

Arba kažkas nukvako, arba civilinių metrikacijų skyriai varosi į bankrotą- neber santuokų registracijos.
Net netikiu, iki šiol vaikams iš tokių šeimų kaip tik buvo taikomos lengvatos ir priemokos, visokios stovyklos ir kitoks palaikymas- maitinimas , vienkartinės pašalpos mokyklose, iš seniūnijų, priemokos motinoms-našlėms, auginančioms tokius vaikus iki 18 metų.
Kur galima būtų paskaityti nors kokį projektą, savo akim noriu pamatyti žingsnį atgal., nes galvoj netelpa toks marazmas. :evil:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 00:00 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS NUTARIMAS DĖL VALSTYBINĖS ŠEIMOS POLITIKOS KONCEPCIJOS PATVIRTINIMO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 00:24 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Asha, jau priėmė. Pasiskaityk kad ir lrs.lt arba Delfyje, Alfoje, krūvoj kitų leidinių.

O dėl paramos tokioms šeimoms - tai buvo labai seniai. Paskutiniu metu visokių biurokratijų buvo privelta tiek, o paramos tiek sumažinta, kad vienišos mamos jau gyveno kardinaliai prasčiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 01:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Buvau stipriai užsiėmusi, tad nutrūkau nuo šių saitų..ir nepaskaitinėjau .
Perskaičiau tą Koncepciją.
Jei tai bandymas ,tik bandymas apibrežti šeimos sampratą, dar nieko. Kas atsiras poįstatyminiuose aktuose - nežinia.Taip,, čia jie nutrūksta nuo realybės- į šeimos sampratą neįtrauktos vienišos mamos su vaikeliu ar moterys našlės, o ir vyrai, vieni auginantys vaikus.O koks vedęs ir smurtininkas pijokas, bile tik ženotas, tai jau šeima. tai moterys dabar bijos ir skirtis,net jei reikės, nes nusimato tapti atskirtosiomis nuo pavadinimo "šeima"? ir dar...mes kitoj temoj kalbame apie abortus. man beskaitant kilo mintis, ar nesudarys ši koncepcija prielaidą abortams, bent jau iš vienišių mamų pusės? Mano požiūriu šita koncepcija vaikų gimstamumo nepadaugins, santuokų taip pat, o ir smurtaujančiose šeimose santarvės neįves.ten pramatomos priemonės, duota įdomi statistika. bus dokumentas atitinkamoms institucijoms vadovautis darbe, kaip rašoma, teikti paramą. bet tai nėra blogai.
O štai apie finansinius niuansus nieko neradau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 02:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Asha, paskaitinėk naujienas truputį daugiau.

Jiems proto aptemimas prasideda. Ten būrelis nudavatkėjusių puspročių iš proto kraustosi. Ir beje, panašu, kad vyksta labai įdomus reiškinys: socdemai už paramą sutiko šitą įstatymą praleisti, o konservams ir krikdemams šriubikai jau tiek atsisuko, kad jie visai nusikvankštino.

O mintis būtent tokia ir yra, kaip tu išdėstei: jie tikslingai siekia, kad moterys gyventų su alkoholikais vyrais, vyrai - su alkoholikėm žmonom, o apie vaikus - pamiršta. Man bloga darosi nuo tokios valdžios.

Kad ir kaip kvailai beskambėtų, aš jau pradedu rimtai manyti, kad Paksuoliai - gal netgi visai ir gera partija, lyginant su kitomis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin