Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 18:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 2, 14:31 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Si vis pacem, para bellum rašė:
Net dabar rašydamas šią žinutę laukiu jūsų pritarimo, kad gaučiau tą jausmą "jeeee aš teisus". :)
Čia tik vienas pavyzdys, bet manau suprantant apie ką rašau.


mums viskas čia taip susipynė, kad nė raišas vokietis nesupras, kas prie ko.. :) Viskas gal gerai.. :wink:
O dėl" yess.." taip teisus, jei prie juodo pridėsim juodesnį, tai pirmas juodas bus vos ne baltas:) Juk altruizmas - egoizmas priešingi poliai, gramatikoje net antonimai,- sukinėjantis gaunas abu viename ir kaip didžiausios blogybės.., kitam- gėrybės, iš kokio taško pažiūrėsi čia. :lol: Tokiu atveju ir tikėjimą galima paversti žmogaus egoizmo dalimi [ o main got!- kas labiau tiki ar afišuoja tai?]
bet kodėl nedarai prielaidos šiandien Dievui eiti lygiagrečiai su mokslu ir gyvenimu ? Sakykim, tikinčiam jis irgi padaro atradimus [pateisina tikėjimą, duoda kažkokį jam žinomą praregėjimą, tik kita prasme ar lygiu ], kaip ir mokslas , lygiai kaip nežinovui katalikybės dogmų ar tiesų- tas pats, kaip nežinoti biologijos ar medicinos ir teigti, jog tai stabdis, stagnacija ar dar kas?.
Paimkim kad ir katalikišką ir pasaulietišką šeimą ir Kalėdų ar Velykų dvasingumą joje. Tik nesakyk, parabeli, kad čia vėl egoizmas įsisukęs, nes aš sakysiu- kad pamėgdžiojimas.. :lol:
p.s. taip susikuklinęs, kad tik nevirstum mūsų Dievu..[patinka minčių dėstymas-yess ] :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 2, 14:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Guest rašė:
jau dauguma visiskai nesupranta (kaip nesupranta ir Dievo)..


Šiuo atveju pritariu religijoms, Dievą suprasti ne mums (mes Visatos rods tikrai nesukūrėm, greičiausiai tik prisidedam prie kūrimo), bet visgi toks teiginys nuskamba, kad kažkoks žmogus gali Dievą suprasti ir taip, kad net galėtų teigti, jog kažkas klysta, nepažįsta Dievo ir pan. O gal tie žmonės pvz net geriau "pažįsta", nei mes, kurie bandom suprast ir galbūt nuklystame visiškai į kitą pusę :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 2, 16:27 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 7, 14:36
Pranešimai: 491
Miestas: Vilnius
asha rašė:
O dėl" yess.." taip teisus, jei prie juodo pridėsim juodesnį, tai pirmas juodas bus vos ne baltas:) Juk altruizmas - egoizmas priešingi poliai, gramatikoje net antonimai,- sukinėjantis gaunas abu viename ir kaip didžiausios blogybės.., kitam- gėrybės, iš kokio taško pažiūrėsi čia. :lol: Tokiu atveju ir tikėjimą galima paversti žmogaus egoizmo dalimi [ o main got!- kas labiau tiki ar afišuoja tai?]

Jiep, jei jis vėl grįžyų į madą atsirastų daug tokių afišatorių "o aš jum sakiau ,aš visada tikėjau!!!!!1111" Niekas gi nepatikrins jau.
asha rašė:
bet kodėl nedarai prielaidos šiandien Dievui eiti lygiagrečiai su mokslu ir gyvenimu ? Sakykim, tikinčiam jis irgi padaro atradimus [pateisina tikėjimą, duoda kažkokį jam žinomą praregėjimą, tik kita prasme ar lygiu ], kaip ir mokslas , lygiai kaip nežinovui katalikybės dogmų ar tiesų- tas pats, kaip nežinoti biologijos ar medicinos ir teigti, jog tai stabdis, stagnacija ar dar kas?.

Manau todėl,kad mokslas pirmiausiai puola Dievą t.y. visiap jį neigia, visatos sukūrimą, likimą ir t.t. Automatiškai anuliuoja ir 10 Dievo įsakymų, negeisk svetimos moters/nepaleistuvauk, mokslas gi aiškina, kad vyrai poligamiški, visi turime pasirinkimo laisvę bla bla, ir prasideda moralės smukdymas, nepaisant to, kad Bibliojoje labai neblogų pamokslų yra, "mokslo" propoguotojai (tie kurie realiai nė velnio nenutuoka api jį) pateikia Bibliją kaip tamsuolišką literatūrą,joje viskas išimtinai yra "ZOMG!!!!1111 kuriam amžiuje tu gyveni atgyvena,tai gi mokslas senai viską paneigė, nu tą viską kas ten rašoma??!!1111oneone"(net Biblijos akyse nematęs) dar kartą pasikartosiu, krikščionybė man nėra priimtina, bet tai nereiškia,kad ji visa absoliučiai neteisinga.
asha rašė:
Paimkim kad ir katalikišką ir pasaulietišką šeimą ir Kalėdų ar Velykų dvasingumą joje. Tik nesakyk, parabeli, kad čia vėl egoizmas įsisukęs, nes aš sakysiu- kad pamėgdžiojimas.. :lol:

Smarkiai nykstantis reiškinys, TIKRAS kalėdas švęsti galima nebent pas ganties vadą (dažniausiai močiutės), bet jos nykstantys reiškinys, o visą kitą jau paversta komercija.

P.S. Ačiū už komplimentus , mano EGO paglostytas :)

_________________
Paveikslėlis

A broad view lacks focus...tolerance is a sign of ignorance.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 2, 17:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nėr už ką.. :wink:
Tai tas afišavimasis buvo patikrintas su Nepriklausomybės sugrįžimu į Lietuvą. Iškart masiškai pasipildė bažnyčios. Tačiau dabar, kaip teigia kunigai, padėtis panaši, kaip ir buvo anksčiau.vėlgi, kas kuo buvo, tuo liko, arba bažnyčia nesugebėjo išlaikyti didelės masės antplūdžio, arba kita taisyklė-netapsi tuo,su kuo nesi susigyvenęs ir prie ko priaugęs nuo mažens.savaime turėjo kaip svetimkūnis atsikratyti. . Taip manau.
Dėl mokslo puolimo ant bažnyčios truputį nesutiksiu, puldinėja abu. :wink: .Taip, ryškus puolimas atsirado kartu su ateizmu ir "religija- liaudies opiumas" šūkiu[šiaip prieštaravimai buvo visąlaik, nes to dėka gal ir išliko], bet prisiminus inkviziciją , Galileo Galilėjų, Koperniką, žolininkes ir raganų deginimą,...t.t. - nesigalvoja, kad vien mokslas yra puolėjas.
Tradicijų reikia ieškoti kaime, Parabeli, ten, iš kur atėjome. Miestas tradicijų [ tautinių, pereinančių iš kartos į kartą ] nėra ir sukūręs apskritai, dabar kaimas perima iš miesto europietiškąsias šventes ir tradicijas.Ir, kol dar yra toks reiškinys kaip kaimas [degraduoja ir jis, ir gana sparčiai] , dar turim gyvas tradicijas:dvasingumu kvepiančias Velykas ir Kalėdas, bet lygiagrečiai valentinai ir helovynai darbuojasi ir čia.., su tuom ir komersantai.. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 3, 10:11 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
Si vis pacem, para bellum rašė:
Manau todėl, kad mokslas pirmiausiai puola Dievą t.y. visiap jį neigia,

- čia darote esminę klaidą, mokslas negali teigti/neigti kas jam nėra žinoma (nepasiektas lygis). Neigimais užsiima ateistai ir visokiais būdais tam stengiasi įpainioti mokslininkus.
Cituoti:
.. anuliuoja ir 10 Dievo įsakymų,
negeisk svetimos moters/nepaleistuvauk,
mokslas gi aiškina, kad vyrai poligamiški..

- religija taip pat pripažįsta vyro "gyvulišką ir dvasišką" pradą, o kažkieno galvelės antros dalies jau nepajėgia suvokti..
Cituoti:
.."mokslo" propoguotojai (tie kurie realiai nė velnio nenutuoka api jį)
pateikia Bibliją kaip tamsuolišką literatūrą..

- tikrai taip, bet jie remiasi nemaža dalimi tikinčiųjų, kurie taip pat nenutuokia apie Bibliją..

_________________
---
(C)Herkus Mantas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Liepa 3, 13:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Kiekvienas zmogus turi 2 lygmenis - emocini ir intelekto. Siais laikais jau galima net rasti santrumpas IQ ir EQ. Jie abu gyvena kiekvienas sau, taciau abu galima lavinti. IQ - grubiai sukauptos zinios, EQ - jausmu atpazinimas (didelis jausmu spektras) ir samoningas valdymas. As matau reikala taip - jausmai tai davikliai, intelektas tai analitika. Tiek su blogais davikliais, tiek su prasta analitika blogai, vieno kitu neuzdengsi. Gi baznycia arba kai kurie pseudo mokslininkai zaidzia is esmes tik viename is siu lygiu, is kito pasiimdami tik tai, kas patogu. Dievo isakymai, panasiai kaip ir Hamurabio isakymai buvo tiesiog tam tikro laikmeciio bandymas suvaldyt situacija. Ar ji siandiena kitokia? Nemanau


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin