Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 20:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 16:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs - diskusija apie mano santykius su visokiais veikėjais - kitoje temoje.

O čia - tiesiog noriu pasakyti, kad karaupstu nuo tokios propagandos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 18:17 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Prie ko čia apie tavo santykius?

O ką siūlai veikt tiem vargšam? Gi nėra kur reikštis, jų toks gyvenimo tikslas, prasmė (nors kaip tu sakytai gal aš ir subingalvis, bet Lansbergio deja įtariu panašiai ir ta rusofobija ne tokia jau iš piršto laužta, jie negali nematyt senų savo priešų juos puolančių iš visur, tai kaip jin jang, negali vieni be kitų gyvent :) ) tai nors internete straipsnius rašliavoja, dargi gal ir tikrai forumuose ginčinasi (kas jau visai gailestį keltų jei tai būtų tiesa), dar kur radę būdą loja ir t.t. tai kad kraupsti ir juos puoli, užsiėmi jų žaidime prasmės ieškot tik dar labiau juos paskatini rodydamas jiem dėmesį ir jų paistalų sureikšminimą. Pats pagalvok koks tavo tikslas tokiose diskusijose ar tiesiog jauti malonumą diskutuot su kokiais populiariais ar tokiais buvusiais veikėjais ar tikies tą pagal tave propogandą kažkaip taisyt, stabdyt? Juk neištaisysi tokiu būdu, kaip tik lervas po žeme krutindamas tik suaktyvini :) . Ir ką mum dabar daryt, kad jie loja? Panikuot, eit į rusiškus forumus ir bandyt sukurt iliuziją, kad pas mus bepročių ir puspročių dar daugiau ir dar labiau skatint visą tą debilizmo vajų :) ? Karui Rusija vargu ar ruošias (na net Rusija turbūt proto turi), įtaką be abejo bando plėst.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 19:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, ten ne Vladislavo Švedo straipsnis, o straipsnis apie Vladislavą Švedą, publikuotas rusų portale, orientuotame į rusų inteligentus, subrendusią publiką. Beje, o tu jį perskaitei bent? Ar rusiškai neskaitai? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 20:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
tractor rašė:
Man tai šlykštu nuo tokios propagandos rusiškos - Vladislav Šved tampa Lietuvos nepriklausomybės kovotoju, o Landsbergis - tankų įvedimo ir žudynių organizatoriumi. Kaip sakant.


pazhystu nemazhai lietuviu kurie shventai isitikine kad per landzbergi zhuvo tie patriotai sausio 13 ... ir ka tu jiems pashiksi... nu jei imt tik viena medalio puse tai jie savotishkai teisus ....

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 21:03 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tai aš suprantu, kad straipsnis ne Švedo, tu manai, kad Švedas per kitą asmenį pakomentavo tavo nuomonę, apie tą straipsnį, kuriame be abejo tu palikai savo nuomonę ir visas vajus kilo ne tiek dėl kažkokio sensacingo eilinio progpogandinio straipsnio, kiek dėl to, kad galbūt ( :!: ) pats Švedas per kitą asmenį atsakė tau. Juolabiau ir ta tema su savo pavadinimu ir pradžia lyg ir ta patį sakė, tai aš nelabai supratau apie ką čia mum diskutuot, ar apie eilinį sykį Rusijos "žiniasklaidoj" skleidžiamą propogandą nukreiptą prieš mus ar apie tai kaip mum buvo leista 'susipažint' su Anglijos karaliene ir paspaust jai ranką :) ? Bandžiau pakreipt taip, kad gal diskutuot ar verta prasidėt su tokiais žmonėmis kaip Švedas ir jiem prijaučiantiems veliantis su jais į diskusiją ir ar tame yra koks rimtas tikslas, ar tiesiog siekiam pasierzint? Nes mano nuomone tas erzinimasis propogandą nukreiptą prieš mus tik skatina ir jiem ar bent jau tiem kas ja įtiki "pagrindžia". Na bet atvirai sakau, man ši tema ne pati įdomiausia, nes čia jei labai perdėtai domies tai pavirsta net gyvenimo būdu, čia jau tavo vandenys. Turbūt bereikalo vėl neišlaikęs liežuvio už dantų kažkur jau įsivėliau kur visai nereikėjo :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 25, 22:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, vajus kilo anksčiau, ir šį kartą - ne Laikas.lt, o Livejournal, kai parašiau savo komentarą tam straipsniui - tokios šlykščios rašliavos dar nesu matęs. Galutinė viso vajaus pasekmė buvo tai, kad gavau atsaką iš to paties Švedo.

Deja, dabar aš nesuprantu vieno dalyko - kodėl tave žeidžia tai, kad man atsakė Vladislavas Švedas ir kodėl tu bandai nukreipti diskusiją nuo rusiškos propagandos prie kažkokių asmeniškumų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 26, 00:01 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Deja, dabar aš nesuprantu vieno dalyko - kodėl tave žeidžia tai, kad man atsakė Vladislavas Švedas ir kodėl tu bandai nukreipti diskusiją nuo rusiškos propagandos prie kažkokių asmeniškumų?


O kodėl tu teigi, kad mane tai žeidžia? Aš tikrai ir atvirai sakau, kas beje blogas metodas, nu bet ai... nelabai supratau ar tema yra skirta paviršutiniškai pasigirti prisidengiant kokia tai tema tiesiog savo tokiomis super vadinamomis pažintimis ir kad į tavo straipsnius pasaulio grandai atsakinėja, na nes ten pradžioj, kuri yra dar vakarykštėj temoj, tai pats kalbi tik apie savo asmenį pasaulio kontekste, o ne kokį tai reiškinį, net ir Švedo žodžiai įdedami apie tave :) . Kaip Vikingas irgi sakė labai sunku, šiaip sau atsitiktinai užėjus suprast kas čia apskritai vyksta :) . Na tu gal čia vėl kažką giliai kaip su tais bebrais kur ne iš kart suprasi užsukai ką aš žinau :) . Jei ką tai dėl rusiškos propogandos aš niekur sukt nebandau, susipainiojęs tarp tų asmeniškumų, kuriuos gi pats čia į diskusiją įvedei (o aš kaip visada juos labai sureikšminu ir vis dar nesuprantu kodėl tas negalima :mrgreen: ) ir temos aš lyg ir sakiau savo nuomonę apie rusišką propogandą, tik nežinau ar kalbėt su tavim labiau kaip su žurnalistu vien apie tuos straipsnius, ar kaip žmogus su žmogum apie patį Rusijos propogandos reiškinį ir mūsų vieta šitame dalyke ar kažkas panašaus :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vladislav Šved ir Lietuvos nepriklausomybė
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 26, 00:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, tai metam šitus pezalus į šiukšlynėlį :-)

Aš parašiau apie save atskiroje temoje tik dėl to, kad gyvenime negalvojau, jog apie mane rašys vienas iš Lietuvos kolaborantų vadų. Suprantu spamerį Bušą, siunčiantį pasveikinimus belenkam, suprantu idijotišką Lukašenkos administraciją, nesugebančią patyčų atskirti nuo pagyrų. Bet Vladislavas Švedas - nustebino. Todėl ir parašiau apie tai. Bet tai buvo kita tema. O šitą temą vis vien būčiau parašęs - tik todėl, kad tokia propaganda verta atskiro dėmesio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin