Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 12, 15:55 
1. Visiem buvo aišku, kad pilietis "A" labai gerai šluoja patalpas.
2. Vadovybė jį pastebėjo ir "pakėlė pareigose".
3. Dabar pilietis "A" yra gerbiamas ūkio dalies direktorius ir nieko nedaro.

p.s.
- susijungė 1 ir 7 punktai...
(o reikėjo tik atlyginimą pakelti)


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 12, 18:30 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
bet_kas rašė:
. Siaip kiekvienam zmogui budinga kazkuo identifikuotis (nusistatyt tapatybe). Vieni pasaulio pilieciai, kiti - tiesiog lietuviai, tretiem vienodai sviecia ir svarbiausia pinigai. Taip giliau ir kryptingai pakapscius - kiekvienam galima priklijuot kokia tik nori etikete. Svarbu tik uzeit is teisingos puses.
Va mano pase parasyta vardas, pavarde, asmens kodas, tautybe. Tai ka as cia gedytis turiu savo tautybes? Taip tai mano tautybe, mano vienas is isskirtinumu sioje pasaulio tautu makalyneje ir as ja didziuojuosi. O turetu but kitaip? Tada kaip?


Bet_kas, taip, ir reikia didžiuotis. Bet ne tokiam aukštam lygyje, kad atrodytų, jog mano tautybė pati geriausia, išskirtiniausia,gryniausia, tas istorijoje yra jau buvę.Ir kas likę sovietinio- reikia nugriauti, panaikinti, ištrinti.rašau-sovietinio- nes į tuos vartus ten aukščiau buvo mušama.Visai nieko prieš esu, kai vyksta kultūros mainai,žmogus moka ir žino daug kalbų, t.t. Nuo to juk nerarandame savo tautybės? Tik kultūrėja žmogus.Pastebėjau,jei kas iš Vakarų ateina į Lietuvą- tai labai gerai, bilekas, svarbu, kad iš Vakarų.. Kas dar ateina iš iš Rytų- blogai- ir kalba, ir kultūra, net patys rusakalbiai(za rodinu obidno?)..Tai tik siauras žmogaus požiūris ir rusofobija(rusų baimė) .
Keisčiausia, kad šitą rusų baimę gimdo ne tokie jau neapsišvietę žmonės, sakydami, kad bet kur dėl mūsų vos ne 25 kadras įmontuotas. :) Bet prie ko anam pasisakyme komjaunimo ir komunizmo šmėklos ir jų naikinimas numatytas, vistiek nesupratau, tik kaip baimę, - nebent kaip etiketes.
Bet_kas, sakykim, žmogus, turi dvi pilietybes ir du pasus, o gal ir daugiau pasų. Kai manai, kuriuo jis labiau didžiuojasi ir džiaugiasi? Ir nesusieję savęs su Vakarais, neretai ir Rytais , ar sugebėtume išgyventi iš savo, dėl savęs.Galima būti lietuviu kiek nori, bet mes tirpstame tautų makalynėje.Kažin, ar mes tokia gryna tauta tauta ir esame, o ne kokie mišrūnai? :D Juk kiek svetimšalių čia viešėjo, kiek buvo užkariautojų- visi savo palikuonis paliko.. :D :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 12, 23:01 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
pritariu ashai.... man tas tarybinis laikotarpis brangus ir neketinu jo atsisakyti... kas buvo tas buvo... o kadangi pramogu beveik jokiu nebudavo tai budavom labai kurybingi ir patys visko prisigalvodavome skaitydavome knygas, begiodavom po mishkeli varinedavom zhvejot su dvirachias.... o dabar ot zhyru besimsia :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 13, 02:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Manau tas laikotarpis ne dėl to buvo toks, kad jis ten sovietinis ar dar kažkoks buvo, tiesiogtai buvo laikai, kai niekuo nereikėjo rūpintis, kai esi jaunas, linksmas ir viskas dzin... Čia bet kuriam žmogui, bet kada gimusiam taip pat.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 13, 07:17 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Irma rašė:
Manau tas laikotarpis ne dėl to buvo toks, kad jis ten sovietinis ar dar kažkoks buvo, tiesiogtai buvo laikai, kai niekuo nereikėjo rūpintis, kai esi jaunas, linksmas ir viskas dzin... Čia bet kuriam žmogui, bet kada gimusiam taip pat.


Taigis pritariu visa viena uodega :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 13, 08:58 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Asha - as buciau tau linkes pritart, taciau mane labai rimtai susimastyt vercia toks sakinys: "Bet ne tokiam aukštam lygyje, kad atrodytų, jog mano tautybė pati geriausia, išskirtiniausia,gryniausia, tas istorijoje yra jau buvę". Viskas butu kaip ir gerai, jei skaitytumem - tai jau praeitis. Deja egzistuoja tautos kuriom tai dabartis. Ju daugiau nei 1. Tvarka atsitiktine - kinai, rusai, anglai-amerikieciai, vokieciai, prancuzai, zydai, japonai, indai, svedai.
Atkreipk demesi - beveik visos (isskyrus tas kuriom buvo uzdrausta) turi atomini ginkla. Visi paskutiniu keliu simtu (kokiu 400) metu rimtesni konfliktai vyksta siu tautu paribio juostose. Anglus ir amerikiecius samoningai parasiau per bruksneli - ju kulturinis identitetas panasus.

O pasas... o ka tas pasas, tai tik popierius, irankis. Sirdis tai viena, kaip ir galva.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 13, 10:52 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
bet_kas rašė:
Asha - aš būčiau tau linkes pritart..
..Atkreipk dėmesį - beveik visos turi atominį ginklą.


Arkadijus RAYKINAS (1911-1987)

.. še jums Žmonės automobilis, še jums Žmonės TV, še jums Žmonės branduolinė energija.
.. o žmonės pasirodo kile iš beždžionių ir ėmė viską mėtyti vieni į kitus..

p.s.
rašiau iš atminties, dėl tikslumo negarantuoju.


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Arkadijus RAYKINAS
raykin.jpg
raykin.jpg [ 6.16 KB | Peržiūrėta 2341 kartus(ų) ]

_________________
---
(C)Herkus Mantas
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuvoje – neramūs laikai
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 13, 11:13 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Bet_kas, tai neramina, kad ir pas mus netaptų dabartimi. Tegul ne branduoliniam lygyje,jei etiketės klijuojamos , tai yra ir tikslas joms klijuoti ir laukti to pasekmių....Taip galvoje turėjau buvusius įvykius, bet turbūt reikėtų pagalvot ir apie kitas pas mus esančias jėgas- neregistruotus murzininkus( tu, būdamas labai išmintingas, supratai puikiai mane, ką norėjau pasakyti :) ) . Nežinau, kokiame stovyje jie dabar, bet kai pamačiau juos gyvai- na, pagalvojau- šitie- virš tautos. Man nepriimtina tokia dvasia- savęs perdėtas sureikšminimas, jegos ir stiprybės demonstravimas , simboliai ir ...vilkiniai šunys šalia. Kažkuo man asocijuojasi su Hitleriu ir rasės grynintojais. Na, jei užlenkiau, pataisysit. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin