Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 13:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 12:32 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją

Politikos Minedu pravardžiuojamas Vilniaus socialdemokratų lyderis Algirdas Paleckis akivaizdžiai sabotuoja visą Socialdemokratų partiją, destruktyviai ją skaldydamas, bei silpnindamas, artėjant Seimo rinkimams. Keletą kartų partiečio elgesį svarstę socdemai nesiryžta pašalinti A. Paleckį iš partijos. Net partijos pirminikas, Premjeras Gediminas Kirkilas atsiriboja nuo komentarų, tepridurdamas savo apgailestavimus.

A. Paleckiui sėkmingai sekasi savo pusėn patraukti ne tik didžiąją dalį Vilniaus skyriaus socialdemokratų, bet ir suburti Socialinio teisingumo frakciją, kuri tik atkartoja socdemų priešrinimines nuostatas, tuo pačiu pabrėžiant, kad Partija netesi savo pažadų.

Atkreiptinas dėmesys, kad po A. Paleckio pareiškimų apie dienraščio "Lietuvos rytas" nacionalizavimą, pastarasis pakeitė savo leidinio išvaizdą irgi struktūrą tuo tapdamas panašiu į tabloidą. Tokios permainos didžiausiame šalies dienraštyje gali byloti apie tai, kad "Lietuvos rytas" iš tiesų ruošiamas pardavimui, o, galbūt, jau yra žinomas pirkėjas (Kirkilas? Paleckis?) ir, galbūt, konkreti suma, nes bulvarinė spauda Lietuvoje - labai populiari ir pelninga!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 14:19 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Moderator anouncement:
Tema apie "Lietuvos ryto" subulvarėjimą ATSKIRTA. Tęskime diskusijas apie dienraštį temoje "Lietuvos rytas" - bulvarinis tabloidas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 16:37 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na kadangi gyvenam demokratijoj todel va ir srebkit :) nieko nematau chia smerktino jei paleckiukas turi savo nuomone kokia ji bebutu ir bendraminchiai ji remia... :) o ta socdemu partija tai visishka politine prostitute todel nesuprantu ko chia visi purkshtauja ... kitam kontekste paleckio zhygiai butu mielai visu palaikomi ... tiesiog bishkuti priesh srove paplauke :) o socdemu sroves tai i visas keturias puses kur tik lovys ir geriau ten ir plaukia :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 18:57 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai galiu tik pakomentuoti, kad taip ir nesupratau, ar Šarikovas atstovauja savo nuomonę, ar partijos nuomonę ir ar jo išmetimas palaikomas, ar nepalaikomas, nes berods kažkokia viena socdemų etikos vadovybė sako, esą Šarikovas niekuo nenusikalto, o kita sako, kad jis viską sukompromitavo.

Taigi, kaip sakant, nei į tvorą, nei į mietą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 19:33 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Algirdas Paleckis - socdemų duobkasys

Algirdo Paleckio pašalinimas iš socialdemokratų partijos rodo, kad Partijoje verda aistros, o ne aštrus politinis protas, įžvalga ar rimtas pasirengimas ne tik artėjantiems Seimo rinkimams, bet ir abejonės dėl Vyriausybės ateities. Pašalintasis aktyvistas, bent artimiausiu metu turėtų sužibėti nauja vėliava, nauju veidu, naujais pažadais naujame amplua, tik jau kurioje nors kitoje partijoje. Paskuj save išsivedamas dalį ligšilinių socialdemokratų, A. Paleckis tarsi spjauna visiems į barzdą neatsisakydamas kaltinimų socdemų vadovybei, atstovaujant verslo interesams. Dar vienas išbandymas laukia A. Paulausko socialliberalų - iš esmės taip pat būdami populistais, pastarieji turės kęsti Kirkilo jungą, taikstytis su NDX Energijos užgaidomis, slapta pavydėti populiarumo "drąsiajam Paleckiui".

A. Paleckis dar ryte susilaukė griežtos kritikos iš Partijos pirminko G. Kirkilo, katras stebėjosi, kodėl Paleckis daro karjerą savo partijos viduje, o nekritikuoja kitų partijų "pavyzdžiui - dešiniųjų" - Kirkilas added. Palikdamas "bičiulį Algirdą" socialdemokratų gretose, Partijos prezidiumas galėjo tikėtis per Paleckį pritraukti ir dalį marginalių, protestuojančių rinkėjų balsus. Dabar tie balsai, drauge su A. Paleckiu, Čiurlionio gatve nuėjo gerti alaus.



Prikabinti failai:
DSC00227.JPG
DSC00227.JPG [ 437.42 KB | Peržiūrėta 449 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 15, 19:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Kaip matome vaizdžiai, Šarikovas bando atkartoti Šustausko karjerą, tik jau Vilniuj, o ne Kaune.

Koks stebėtinas dvasios panašumas, tiesiog išskirtinis žiedinės politinės teorijos pavyzdys - ultradešinioji Laisvės Lyga, dešimtmečius kovojusi prieš sovietinį režimą bei KGB, susisiekė su ultrakairiuoju nomenklatūrininkų ir valstybės išdavikų palikuonimi, besididžiuojančiu savo protėvio reikšme pradedant Lietuvos gyventojų genocidą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 09:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Socialdemokratų partijos taryba absoliučia balsų dauguma antradienio vakarą nusprendė šalinti iš savo gretų Algirdą Paleckį, socialdemokratų Vilniaus miesto skyriaus pirmininką ir sostinės vicemerą (kai kieno manymu - tikresnį merą, nei Imbrasas). Kai kurie politikos apžvalgininkai sako, esą būtent A. Paleckis kaltas dėl koalicijos tarp socdemų ir paksuolių Vilniaus merijoje ir spėlioja, esą dabar vėl galimai Pavlikas, socdemai ir konservai sudarys sąjungą, kuri gal net įstengs išversti Imbrasą. Kiti gi spėlioja, kad niekas nesikeis, o Paksas tik sustiprins savo įtaką. Spėliojama ir apie tai, kad Paleckiukas paskui save galįs išsivesti beveik visus Vilniaus socdemų narius ir įkurti naują partiją, kodiniu pavadinimu "Raudonasis Spalis" ar "Raudonasis Birželis".

Ta proga, kadangi visi turi teisę, štai jums ir vat, priešnuvertiminis Algirdo Paleckio pasisakymas (mano pastebėjimas - jame apie SSRS kompartiją yra gerokai daugiau, nei apie Lietuvą, tai kelia minčių, kokiame pasaulyje Paleckiukas gyvena?):

Kolegos,

Jeigu tai gali būti paskutinė mano kalba šios kadencijos LSDP taryboje, tada būtų mano prašymas – prašau leisti man paskaityti šią kalbą iki galo. Ji užtruks ne daugiau 7 minučių.

Pradžiai, keletas ištraukų iš vienos knygos. Cituoju:

„Jau matėsi, kad TSKP CK blaškosi, atsilieka nuo gyvenimo ir visų procesų.“

„Maskva vis nenorėjo suprasti mūsų jausmų, mūsų žmonių nuostatų. Kaip parodė laikas – tai jau buvo jų, o ne mūsų nelaimė.“

„Žinoma, galima manyti, kad partija – tai jos vadovybė. Tačiau tai būtų netikslu.“

Toliau vieno TSKP veikėjo laiškas Algirdui Brazauskui: „Jūs, draugas Lietuvos CK partinės organizacijos pirmasis sekretoriau, savo atsakymu kėsinatės į patį švenčiausią ir svarbiausią – į TSKP įstatus ir programą, tvirtindamas, kad įstatuose reikia padaryti pakeitimų“.

Ką tik citavau ištraukas iš Algirdo Brazausko 1992 metais išleistos knygos „Lietuviškos skyrybos“.

Norėčiau, kad mes visi apmąstytume šias ištraukas...

O dabar – dėl kaltinimų man.

Už ką esu šalinamas iš LSDP?

Aš tik pasakiau, kad karalius yra nuogas.

Kad Lietuvoje nėra demokratijos, o yra oligarchija.

Kad pinigas valdo viską.

Kad trigalvis slibinas yra amžiaus afera. Visas Vilniaus skyrius taip pasakė.

Ir dar 400 LSDP narių, kurie dalyvavo apklausoje.

Kad Komjaunimo tiesą reikia nacionalizuoti.

Balzakas apie tokius žurnalistus kaip Vainauskas rašė: „Tai žudikai, idėjų ir reputacijų žudikai.“

Didžiojoje Britanijoje valdant Etlio leiboristų Vyriausybei buvo nacionalizuota ir valstybės nuosavybe tapo anglies, dujų, elektros energijos pramonės įmonės, juodoji metalurgija, geležinkeliai, avialinijos, dalis autotransporto, Didžiosios Britanijos bankas. Plieno pramonė, gaminusi iki 1/5 pramonės produkcijos irgi buvo nacionalizuota. K.Etlio Vyriausybė įvedė progresyvinių mokesčių sistemą. P riimtas labai svarbus darbininkų judėjimui įstatymas panaikinęs karo metu įvestą streikų draudimą.

Kažkam nepatiko, kad pasakiau, jog elitinis menas yra ne viskas, kad reikia remti ir kitus menus. Aš esu prieš tai, kad milijonais litų būtų remiamas Fluxus menas, kuris yra agresyvi meno srovė, skelbianti destrukciją ir karą tradiciniams menams. Tik pavardinsiu, kaip vadinasi keli Fluxus meno kuriniai: „Dramblio išmatos“, „Septyni nusižudymo būdai“, „Kristus myžaluose“. Gediminai, ant tokio pagrindo tu norėjai statyti Guggenheimo muziejų? Aš esu ir būsiu prieš tai, kad tokiam menui būtų skiriami savivaldybės milijonai.

Nepatinka kažkam, kad Vilnių valdo ne Zuokas, o socialdemokratai, liberaldemokratai ir lenkai?

Kad Lietuvoje yra didžiulė pajamų nelygybė.

Kad ne aš skaldau partiją, o pro-oligarchinė politika ją skaldo.

Kad LSDP vadovybė nukrypo nuo LSDP ideologijos.

Prieš kelias dienas susikūrė LSDP Socialinio teisingumo frakcija – tai gal ir visus jos narius šalinsite – Dobilą Kirvelį, Aloyzą Sakalą, Bronislovą Genzelį, Vytenį Andriukaitį, Albertą Žilinską?...

Nesustabdysi upės bėgimo.

Jeigu pašalinsite, atsidursiu geroje kompanijoje. Prieš keletą metu iš LSDP pats tyliai pasišalino profesorius Povilas Gylys. Maestro Saulius Sondeckis. LSDP informacijos centras paskelbė atsiribojimą nuo Bronislovo Genzelio. Prieš pusmetį iš partijos pašalinote mūsų mohikaną – ilgametį Birštojo merą gerbiamą Zenkevičių. Socialdemokratais prieš kelis metus žavėjosi, bet paskui skaudžiai nusivylė ir galbūt negrįžtamai nutolo Arvydas Juozaitis...

Mane kaltina, kad aš perbėgsiu į Rolando Pakso partiją.

Galiu Jus nuraminti... Į jokią kitą partiją aš nepereisiu.

Tarp partijos ir žmonių vėl atsirado takoskyra.

Ar mes pakankamai mylime Lietuvos žmones, jeigu jie priversti emigruoti, skursti?

Ar mus tenkina ta politinė sistema, sukurta per 20 metų nuo Sąjūdžio gimimo?

Manau, kad tuometinis Atgimimas šiandien išsigimė.

Politinė sistema yra supuvusi. Ir jai reikalingos radikalios permainos.

Socialinė įtampa šalyje įkaito iki žarijų raudonumo.

Lietuvai reikia antrojo Sąjūdžio – ir jisai jau gimsta.

Kaip mes elgsimės? Ar pagal iššūkius – ar pagal Vainausko nurodymus.

LSDP yra valdanti partija jau daugelį metų, bet socialinio teisingumo Lietuvoje vis nematyti. Praraja tarp turčių ir skurdžių išaugo.

Skurdo lygis nesumažėjo.

Stambus kapitalas viešpatauja, kol kas.

LSDP serga liga, kurią pavadinčiau politinės valios trūkumu.

Gediminai, Tu nebevaldai situacijos partijoje ir vyriausybėje.

Tu turi pasitraukti.

Realiai vadovauja blogio ašis – Vainauskas, VP marketas ir valstybininkai.

Jie sugalvojo trigalvį slibiną, LSDP vadovybė klusniai vykdo.

Kolegos, aš atlaikysiu šitą puolimą.

Ir ne tik atlaikysiu.

Aš laimėsiu kovą už socialinį teisingumą.

Kartu su daugybe žmonių, kurie jo nori.

Štai gatvėje žmonės protestuoja. Jie pareikalaus mūsų visų griežčiausios atsakomybės.

Mes niekur nedingsime nuo žmonių teismo, pasislėpę už oligarchų nugarų.

Arba mes su stambiuoju kapitalu – arba su žmonėmis.

Kova už socialinį teisingumą prasideda!

Pabaigai, paskutinė citata iš jau minėtos knygos:

„Jakovlevas sakė, kad vadovaujanti partija negali būti vienoje pusėje, o žmonės – kitoje. Jei partija nesupranta savo žmonių, savo inteligentijos, tai vargu ar gali vadovauti.“

Ačiū!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: A. Paleckis skaldo Socialdemoktarų partiją
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 16, 09:34 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
jei chia ne kokia gudri shachmatu partija kas labai tiketina o jo tikros nuoshirdzhios mintys tai jis man patinka :)
o del kristus myzhaluose tai irgi pritariu :D:D:D nors chia kaip jau pas mus priimta tik 100dalis fakto kuri galima kaip nori interpretuoti :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin