Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 23, 21:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 24, 15:28 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
bet_kas, saulyte, žinok, kad iš laikiečių yra nemažai vienišu mamų ir tėčių, ir kiek aš žinau, pas visus vaikai normalus :lol: :lol: :lol: nėra nei gejų nei lesbiječių, o tai griauna tavo 75% statistika :lol: :lol: :lol: Yra taip pat tokiu kurie užaugo nepilnoje šeimoje, ir vistiek, nepaiso tavo 75% statistikos, yra normalios orientacijos piliečiai. :lol: :lol: :lol:
Be to, dažniausiai visi aršus kovotojai už dorybę turėjo tokių tamsiu paslapčių :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 24, 17:02 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na del tu 75 proc tai ir ash nesutinku... ish kur tokios nesamones traukiat??? visalaik tu vienishu mamu ir techiu buvo ir bus ... ir nemanau kad tai itakoja :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 12:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Permečiau akimis šią temą, šiaip tai sakyčiau bet_kas teiginys nėra iš piršto laužtas, aišku nelabai sutikčiau su tuo, kad augimas su vienu iš tėvų yra kardinalus faktorius nulementis vaikų tapimą gėjais ar lezbietėmis, gal paprasčiausiai neišvengiamai įgyjama per daug (lyginant su priimtai "normaliomis" ir įprastomis V/M savybėmis) kitos lyties savybių, kas nėra tas pats kas tapti homoseksualais, tiesiog vyrai augdami tik su motina tampa jei taip galima nesuklaidinant sakyt - "moteriškesni", o moterys augdamos su tėvu - "vyriškesnės", netgi jei tarkime mergaitė auga vien su motina, greičiausiai ji neįgyja kažkokių savybių, kurios mūsų šiuolaikinėje visuomenėje reikalingos tai idealiai "normai" atitikti. Visgi vargu ar čia tas faktorius, kuris kardinaliai nulemia homoseksualumą, ar net tarkim tokius iškrypimus kaip kad transseksualumas ir pan. Turbūt bet_kas kalbėjo ne apie tai kad 75 proc. vaikų augančių su vienu iš tėvų (ypač jei skirtingos lyties) tampa homoseksualais, kaip suprantu čia daugmaž teigiama, kad tai vienas iš dažniausiai homoseksualumą nulemenčių veiksnių t.y., kad 75 proc homoseksualų tokiais tampa būtent dėl šio dalyko, o ne tai, kad 75 proc. vaikų augančių su vienu tėvu tampa homoseksualais?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 12:55 
Drs rašė:
.. teigiama, kad tai vienas iš dažniausiai homoseksualumą nulemenčių veiksnių t.y., kad 75 proc homoseksualų
tokiais tampa būtent dėl šio dalyko, o ne tai, kad 75 proc. vaikų augančių su vienu tėvu tampa homoseksualais?


arba kad 75 proc homiku augina vaikus issiskyre..


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 14:09 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Švedijos mokslininkai išsiaiškino, kad gėjų smegenų struktūra panaši į heteroseksualių moterų, o lesbiečių - į heteroseksualių vyrų smegenis. Švedijos Karališkos instituto mokslininkai palygino 90 skirtingos seksualinės orientacijos vyrų ir moterų smegenų pusrutulių dydžius. Eksperimentas parodė, jog homoseksualių vyrų ir heteroseksualių moterų dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai buvo beveik vienodo dydžio, o lesbiečių ir heteroseksualių vyrų dešinysis pusrutulis buvo didesnis, nei kairysis. Kitaip tariant, gėjaus smegenys yra panašios į moters, o lesbietės – į vyro. Londono universiteto biologijos daktaro Qazio Rahmano nuomone, tyrimas rodo, jog homoseksualumas yra įgimtas dalykas. „Mano manymu, daugiau negali būti jokių ginčų. - sako jis. - Jeigu esate gėjus, vadinasi, gimėte gėjumi“. Tad, atrodytų, diskusijos baigtos: gėjų ir lesbiečių teises patvirtina pati gamta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 14:19 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tai tik vieno mokslininko (ar vienos grupės) nuomonė beje net atrodytų pagrįsta išvedžiojimais, tai ne šventa tiesa, neabejoju atsirastų ir tokių mokslininkų, kurie kaip nors kitaip įrodytų :wink: . O tas DISKUSIJOS BAIGTOS man priminė mūsų diskusijas su vienu religingu žmogum apie religijas, kur būdavo pacituojama biblija ir po to neva visos DISKUSIJOS BAIGTOS :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 15:57 
Balvonas rašė:

Eksperimentas parodė, jog homoseksualių vyrų ir heteroseksualių moterų dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai buvo beveik vienodo dydžio, o lesbiečių ir heteroseksualių vyrų dešinysis pusrutulis buvo didesnis, nei kairysis.
Kitaip tariant, gėjaus smegenys yra panašios į moters, o lesbietės – į vyro.


[size=150]Lietuviškai kalbant tai yra "vyriškos" moterys ir "moteriški" vyrai, kas su lytine orentacija neturi nieko bendro..

:lol:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 17:25 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Sitie tyrimai biski idiotizmu kvepia... Rezultatai, dar kaip rezultatai, bet isvados isvados... Toks jausmas, kad smegenys gyvena backoje, ju formavimuisi itakos neturi niekas. Net elementarus raumenys skirtingai treniruojant auga skirtingai, kazkodel smegenim turetu galioti kazkokie kitokie desniai... Net tai ar kudikis ropoja ar is karto vaiksto turi itakos mastymui, verbaliniams sugebejimams ir kurybingumui, o cia kas per...

P.s. Balvonas - man mano vaikai irgi patys nuostabiausi ir kitokie -ausi, taciau taciau... ignoruot gresmes mazu maziausia kvaila


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin