Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 17, 11:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 3, 10:57 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Irma rašė:
aš vis tik prisilaikau nuomonės, kad prezidentas vyras geriau.

Irma, tu mane nenustoji stebinti. Pati esi mergaite, ir taip prastai apie mergaites galvoji.
KREIPIUOSI I VISAS MERGAITES: jus nesate antraruses, jus irgi zmones :D . Man jokio skirtumo kas vadovauja, svarbu zmogus geras :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 3, 13:23 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Balvonas, šiuo atveju Irma tik parodo, kad 'mergaitės' nėra atsilikę, nei žemiau vyrų ir nebalsuoja dėl tokių niekniekių, kurie valdžioje realiai visiškai nieko nereiškia (nes kol kas ten visi ir taip tik vyriškos giminės, kad ir kokią lytį turi :lol: ) :) . Siūlyčiau visiem amerikiečiams prieš balsuojant, Klintonienei "prikabint" kiaušus ir jau tada imt ją lygint su kitais kandidatais, nes kol kas tai mano nuomone ji nemažai pranašumo turi ne tik dėl savo vyro, bet ir tarp kojų :lol: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 3, 15:06 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Balvoniuk, nu mergaitė aš ar ne čia neturi įtakos amerikos prezidentavimui :D Bet esame moterys ir ne veltui pasakyta, kad silpnoji lytis. Štai ir pati vadovauju vyriškai kompanijai ir gal būt net vyriškame darbe, žinai kartais kad ir kokia griežta ar akmeninė būčiau o norisi kur į kampą įsisprausti ir išsižliumpti. Kai tai viso labo maža firmelė, tai sakyčiau normalu čia kažkam klizmą įstatei, čia pati kur už kampo išsibliovei ir gerai vėl eini, bet kai reikia vadovauti tokiai šaliai kaip JAV, nu ne bobos čia darbas atleiskit man gerbiamos moterys. Reikia pripažinti kad ir vyrų 50 procentų tam netinka, o jau ką kalbėti apie moteris. Žinau yra išimčių, bet tai išimtys. Taip ji gal stipri, atlaikė Bilo ir Monikos sukeltas intrigas kai dar iki šiol pašiepiama tie dalykėliai, bet visvien manau kad Amerikai reikia vyro ir net netokio koks dabar. Reikia protingoč tvirto su geležiniu charakteriu. Svarbiausia kad makaulėj kažkas virtų...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 5, 01:12 
Ajovoje Klintoniene(n) "nuleido" Bar(d)akas))))Valio!Nelaikau Obamos geriausiu variantu,bet jis mazesnis blogis negu pazaduke Klintoniene.Galu gale,jeigu Ajovos "rednekai" (fermeriai) pasirinko mulata ,tai matyt kazko tokio Bar(d)akas turi,ir ne man vienam Klintoniene alergiska.Na kas liecia respublikonu darza - kol kas ten tamsus reikalas,lyderiai neisryskejo.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 6, 15:50 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Jo situacija idomi...

atsiprasant uz isireiskima: "negras arba boba"

Pries 10 metu niekas apie toki dalyka net pagalvoti nedrystu...

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 7, 01:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 31, 20:47
Pranešimai: 31
Del "bobos" tai cia Klintonienei gal net ir komplimentas butu,jeigu tik tiek.Bet ,kad nekokia nuojauta turiu del tos "lady".Tokia eis per galvas neziuredama.Tikslas pateisina priemones.O jei amerikieciai susigundys jos "visuotinu sveikatos draudimu" tai karciai pasigailes.Panasiai kaip su Bushu,kuris jei kas prisimena buvo kaltinamas ,kad nejaucia skirtumo tarp Slovakijos ir Slovenijos.Kalbejau su vienu Busho fanu(dar iki isrinkimo I-jai kadencijai) ,kad girdi analfabetas lenda i valdzia.I ka tasai atsake:"Dzin.Tam yra patarejai kurie zino ta skirtuma".Na va toksai Vulfovitsas ir nupatarinejo Irake branduoliniu ginklu ieskoti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 31, 02:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 31, 20:47
Pranešimai: 31
Respublikonu darze ryskeja bosas - Dzonas Makkeinas! :D Rudy Dziulijani teko susirinkti meskeres.Nors ne taip kaip ana karta ,kai demokratai iskele kazkokias menkystas pries mediniakakti,siemet pazerta is abieju pusiu visai padoriu asmenybiu.Siaip buciau pasimetes jei tektu rinktis tarp Romnio,Makkeino ir Dzulijani.Bet jei liks Makkeinas su manomai Dziulijani kaip kandidatu i viceprezidentus - tai sioks toks sansas JAV atsitiesti.Po apsimel
avusio Busho kaip oro norisi kazko is ko galetai tiketis padorumo.Ne visada padorus tai protingas,bet gudrutis valdzioj tai dazniausiai rytojaus sunkios pagirios visiems pavaldiniams.Truputiesu nustebes del Makkeino iskilimo.Bet matyt tai laiko zenklas,kai amerikonai renkasi ne profesionaluma ir valdymo patirti(o Romnis su Dziulijaniu butent talentingi menedzeriai),o padoruma,kurio trukumo senatoriui Makkeinui sunku prikisti.Jau vien tai ,kad jis isbuvo 5 su puse metu vietnamieciu nelaisveje labai daug pasako.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Artėjantys Amerikos prezidento rinkimai
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 31, 13:13 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
O mūsų valstijoje juodulys laimi kaip nežinia kas. Ne nu kur pasaulis ritasi. Dzeikai man irgi kaskada teko bendrauti su rinkėju, prieš antrą busho perinkimą. Sakiau žiūrėkit ką tas pusgalvis su šalim padarė, bet ne sakė, viskas tiek to,jo priešininkas labai jau europai į subinę lystų, o tipo mes vielykaja strana. Abugeliai vienu žodžiu. Tingiu darytis pilietybę, o be to paskum Balvonas lietuvoj pas daktarus neprileis, eičiau ir aš į rinkimus. Gal ir vienas lauke karys???


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin