Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 16:44 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Ir dar kaip neretai.
tractor, tu su tavo tais temu isskyrimais - uzknisi :evil: . Supranti, bent jau man dingo noras priestarauti. Neidomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sedo batareika. Kam reiksti savo nuomone, jeigu ateis tractor, ir tavo pranesima patalpins kitur, kur jam patinka, geriausiu atveju uzrakins??? Man tokie metodai nepatinka, ir labai nepatinka. Kartais norisi kazka negero parasyti, bet pagalvoji, kad tavo nuomone 99% tikimybes, atsidurs kazkur kitur ..........
Kartais, net is "nekalto" pranesimo daromos tokios isvados, kad net pats susapnuoti negali.
Man ispradziu tractor kele simpatija, po to antipatija, dabar jokiu emociju.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 17:50 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na del tu neemociju tai bishki perlenkei :D:D matosi kad sukelia emocijas dar ir kokias :D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 18:34 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, temas išskirdinėju ne taip jau ir dažnai, tačiau galiu pasikartoti apie tai, ką jau esu apie tai sakęs - diskusijose neturėtų būti tarpusavio santykių aiškinimosi, užgožiančio pačią diskusijos temą. Jei tokie išskyrimai tau yra nepriimtini, siūlau apgalvoti savo pranešimus ir, jei matosi, kad gręsia temos skaldymu (o visi asmeninių požiūrių į diskusijos dalyvius aiškinimaisi tikrai tuo gręsia) - geriau pradėti naują temą pačiam. Pvz., kažkur "Blevyzgų" skyrelyje galima kurti kad ir po atskirą diskusijų temą kiekvienam mano poelgiui ar pasisakymui nagrinėti mano šlykštaus būdo kontekste ar pan..

Taip pat, Balvonai, noriu pastebėti dar vieną dalyką: temų išskyrimas ar pan. - tai ne diskutavimo metodas, o moderavimo metodas, tuo tarpu ir Vikingas, ir aš kalbėjom apie kai ką kitą :-)

-----------------
Vikingai, taip, daugelis gana šiurkščių diskusinių metodų man jau tapo tokiais natūraliais, kad pats dažnai nepastebiu, kaip juos panaudoju. Darbas mane pagadino, kaip sakant. Pernelyg dažnai tekdavo diskutuoti, įskaitant ir "diskusijas" su bukučiais visokiais, kur tiesiog kardinaliai paprasčiau būdavo ką nors suvaryt per pusę minutės, nei kelias savaites daryti nepabaigiamus smegenų plovimus. Kita vertus, tikrai baisiųjų metodų Laikas.lt diskusijose dar nesu anei kart naudojęs - visgi susilaikau, o ir nesunku, nes pašnekovai intelektualūs bei kultūringi - nesinori kraupinti :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 23:59 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Gerai, gal as ir nesupratau, apie ka jus cia su Vikingu kalbejotes, bet, yra pranesimu, kur vyksta santykių aiškinimasis, ir jie lieka tavimi nepastebeti.
Vikingai, emocijos jau isgaravo :D , liko nepasitenkinimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 24, 09:58 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, su Vikingu kalbėjom apie tai, kad aš kartais diskusijose diskutuoju grubiai.

O dėl santykių aiškinimosi atskyrimo - aš ne viską sužiūriu - forumas didelis. Pastebiu tai, kai pats imu gadinti normalias temas, tada ir atskiriu. Tokiu atveju, kai kažkas aiškinasi santykius, žlugdydamas visą temą, tai tuos santykių aiškinimus gali ir turi atskirti kiti moderatoriai - tiesą sakant, mane stebina, kodėl pats iki šiol dar nesu gavęs iš kitų moderatorių įspėjimų dėl to :-)

-------

Tarp kitko, sužinojau porą įdomių dalykų.

Pirmas - kad į čatą ateina kažkoks traktorius, kuris ten kažką peza. Tai vat, į čatus aš ateinu su visai kitais nikais ir labai retai. Su traktoriniu niku dar nesu užėjęs ten nei karto. Taigi, jei ką, ten ne aš.

Antra, pasirodo, kad Torinas nesugebėjo rasti šios temos, todėl nutarė, kad aš jo šituos pasisakymus ištryniau ir labai pasipiktino tuo. Tai vat, jei kas Toriną pamatysit, tai praneškit jam, kad niekur jo pasisakymai iš forumo neištrinti, o tiesiog perkelti kitur, kad mūsų tarpusavio lazdavojimai negadintų normalios temos. Nes kritikos savo atžvilgiu nei kada tryniau, nei kada trinsiu - manau tai žino visi, kas forume ilgiau su manim bendrauja :-)


Paskutinį kartą redagavo tractor 2007 Lapkritis 24, 10:03. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 24, 10:03 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Aga, tractor, pakalbinau tą Traktorių :D :D :D
Pasimoviau ar apsigavau.
Bet iš pirmo sakinio supratau, kad ne tu. Jo reiškimosi stilius kitoks.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 25, 13:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
asha :)))) jei aklbi is chato apie traktoriu..tai visiskai kitas zmogeliukas.:)) gerai mumi pazistamas.:)) Be to irgy vilnietis.;)) bet ne sis tractor.:)))

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 25, 14:09 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai taip supratau, kad ten kažkas manimi maskuojasi ir padariau, kad taip paprastai to daryti daugiau nesigautų :-/ Jei ką :-/

Jei ką, tai kaip sakant, sakykit :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin