Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 09:20 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Torinas;) rašė:
pamąsčiau taip - o kokio velnio man tas forumas ir kam man čia rietis su keliais nepažįstamais žmonėmis, kurių ir mano pasaulėžiūros akivaizdžiai skiraisi beveik visais paliestais klausimais:). nei jum, nei man naudos:). Forumligė kokia tai:). Geriau tokias kalbas varinėt prie "Kobros" bambalio su draugais bomžais, kaip ir aš 8) , tai bent naudos bus:) - protingėt neprotingėsiu, tai bent prisilaksiu:). Vis prisimenu Ashos žodžius, kad chate ir ne chate atrodom kaip žmonės, o čia pasisakom kaip iš tribūnos per revoliuciją:). Tai parodo bent vieną aiškų dalyką - labai skirtingi mes esam ne buitiniuose dalykuose ir natūraliai norim, kad įvyktų pasikeitimas nuomonėmis - žmonės ateitų su sava nuomone, o išeitų su mūsų... :D . Bet taip pat patirtis rodo, kad taip niekad ir nebus, ypač tuose klausimuose, kur mintys seniai pavirtę jausmu:). Šiais atvejais nors logikos ar dialektikos kuolu per galvą tašyk - nelabai kas keisis:). Taip kad aš užkasu savo tomohauką ir pažadu nedėt į forumą daugiau nei vieno žodelio, kad ir kokių kandžių replikų susilauktų šitie du paskutiniai pasisakymai - manau, bus ramiau ir jums, ir man :wink: :roll: Yra svarbesnių reikalų, kur reikia atiduot savo energiją:)
. Hau :D

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 09:33 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kol kūriau čia, va ir prirašėte.
Gal nebesiginčykim ir palikim istorijai tai vertinti.
Taip siūlau. :roll:

Ne, negaliu taip nueiti, sugrįžau dar papildyti.
Torinui keletą žodžių.
Torinai, kandumas kartais žeidžia, nelygu žmogus žmogui. Kartais įkandame vienam, o patiems įkąstiems skauda.O kad diskusijose išryškėja viena tiesa, ar tas blogai? Man pačiai teko permąstyti daug dalykų ir , žinoma, tractor dėka. Ir šiaip gavau daug vertingų patarimų.Taip kad ateini žmogus su savo nuomone, ir ją tenka čia kartais palikt, o išeiti su kita, ir, žinoma, teisinga nuomone. Nes tuo įsitikini.Toks forumo vaidmuo- patenkint smalsumą. Kiek kas jo turi, žinoma. Ir kiek nori turėti.
Siūlau nepalikt forumo, o pabendraut ir geriau pažinti vieniems kitus.
Na, kalbam kartais kaip nuo bačkos, ir aš pati, žinoma, norim savo nuomonę pateikti įtikinamiau, tai čia tik smulkmenos. Pažiūrėk, kiek vertingų dalykų čia turim. Galima atsirinkti.
Man tokia liga priimtina.


:wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 10:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Torinai, visada lengviau pasakyti "daugiau nieko nerašysiu, čia visi tik pjaunasi šitose diskusijose" ir pabėgti, suvaidinant teisuolį, bet nepabandant paatstovauti patį save. Lygiai taip pat lengva vietoj argumentacijos panaudoti užvažiavimą ar atvirą oponuojamų įsitikinimų menkinimą, ypač, kai tema yra jautresnė, o užvažiavimas užkabina žmonių jausmus (turiu omeny ir fekalinės tematikos pareiškimus temoje apie laidotuves, ir pasakymus, panašius į "tai kur čia iškilumas, tik nesakyk, kad akmenis rinko" - palygink pvz., su "kur čia Mocarto iškilumas, tik nesakyk, kad vakaruškų muziką grojo").

Dėl mano asmeninės pozicijos - visada sakau tai, ką galvoju, bet sugebu apseiti be nediskusinių metodų. O tu?

---------------

Dar vienas dalykas: diskusiją skelsiu į atskirą temą, kadangi atleiskit, tarpusavio pjautynėms ir varymams ne vieta temoje apie mirusiųjų atminimą. Prieštaravimai nepriimami.

(Beje, negi tik vienintelis Balvonas išdrįsta kurti asmeninei kritikai skirtas temas?)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 11:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Diskusija išskirta iš temos - http://www.laikas.lt/forumas/viewtopic.php?t=3572

Atleiskit, jei išskyrimas ne visai logiškai kažkam pasirodys, tiesiog keblu vienareikšmiškai palikti vienus ar kitus pasisakymus šen ar ten.

Galim tęsti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 12:02 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
o, į blevyzgas perkėlėt - puiku!:) tada ir aš jau galėsiu pasisakyti :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 14:41 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
torinai na va dar vienas opozicijoj traktoriaus :D:D:D: ne visiems patinka traktoriaus diskusijos budas bet tuo ir idomus gyvenimas :D:D visi viena duda pustu butu nuob odu kaip sovietmechiu per telika :D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 15:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Vikingai, pilnai sutinku, kad su manimi diskutuoti sunku - nesu lengvas oponentas ir puikiai tai žinau :-) Esu užsispyręs, turiu savo nuomonę, o apie šiurkštaus bei klastingo diskutavimo metodus galėčiau ištisą traktatą parašyt :-)

Visgi, kas nors šiame forume gal ir galėtų patvirtinti, kad net ir būdamas šlykščiu diskutatoriumi, demagogogeriu bei tribūnuolu, laikausi tam tikrų bendrų etinių beigi moralinių vertybių ir nepiktnaudžiaujuosi slaptomis galimybėmis, ogi atvirkščiai - bandau diskutuoti iki galo, gal net kai kuriais kartais ir prisipažindamas buvęs neteisiu (nors gal ir negarantuoju) :-)

Taigi, manau, kad Torinas pasikarščiavo, sutapatindamas mane vieną su visu forumu (tai, beje, kažkaip glosto man savimeilę) ir tardamas, kad neverta čia bendraut (o vat šitai jau manęs visai nemalonina).

Realiai - aš tik vienas, tegul ir labai bjaurus foruminis pašnekovas, tačiau mane kritikuojantys ar ir nekritikuojantys diskusijų oponentai (kurių tarpe - ir Torinas) yra ta tikroji moralinė jėga, kuri dominuoja šiame forume.

Tą, beje, rodytų ir didėjanti antitraktorinių pasisakymų gausa, kuri, jei jau atvirai, tai mane išties džiugina ir malonina: tai reiškia, kad čia renkasi savimi pasitikintys, savo nuomonę turintys žmonės - tik su tokiais ir įdomu bendrauti :-)

Todėl, apibendrindamas, drįstu tarti, kad Torino pasakymas apie nenorą diskutuoti - tai ne Torino, o mano išprovokuota, tegul ir nesąmoningai, tačiau labai egocentriškai, kląsta, kaip dūmais apraizgiusi ir apgavusi Torino įspūdį bei primetusi Torinui anuos žodžius, beigi pakišusi jam koją - tai ir įrodo mano makiavelišką kląstingumą.

Taigi, drąsiai ir įžūliai drįstu jums pareikšti, kad niekas nesugebės įrodyti, kad yra kitaip, nes tai jau būtų ne tik mano kląstos bei netinkamų diskusijos metodų neigimas, bet ir teigimas, esą jokios diskusijos išvis nebuvo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Lapkritis 23, 16:20 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
tractor rašė:
Vikingai, pilnai sutinku, kad su manimi diskutuoti sunku - nesu lengvas oponentas ir puikiai tai žinau :-) Esu užsispyręs, turiu savo nuomonę, o apie šiurkštaus bei klastingo diskutavimo metodus galėčiau ištisą traktatą parašyt :-).


pripazhink neretai pasinaudoji tais metodais :D:D:D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin