Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 13:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 18, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 6, 16:15
Pranešimai: 12
Miestas: Vilnius
Šiame skyriuje „ Atakos dėsnis “ b skyrelyje aprašoma ( išmokstame ) atakos dėsnio taikymą pagrinde aprašomo ir įsisavinamo b skyrelio filosofijos dėka , tad taikymas bus įmanomas – taikykime ... .

Žemiau aprašomais veiksmais pabandome išvesti iš pusiausviros , sugluminti , pakenkti mąstymui , tai ir iniciatyvos palaikymas kaunantis dėl to , kad sukurtum palankę situaciją kovos metu . Dar svarbu „ Mastricas „ ir daugelyje aplinkų jau buvau kaip ir ne . Toliau būtent ir neimant nieko į dėmeną dėl kitos aplinkos dėmenos ir t . t. , tad pasiaiškinsime mintimis per nuotolį (aiškegirdystė , čelingas , telepaytja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) , bet vis tik aplinkos ir jose vykstantys įvykiai gali buti panaudoti ar turėti įtaką viskam toliau , kai aš ar mes , ar iš daugelio žmonių susikedenti sistema „ Vadovaujantis imperatorius “ nori , padeda , ir čia tiktų visi žodžiai ką gali , ir ko ne , ir ne tik patys , bet ir kitų vedami ( čia tiktų visi samprotavimai , ir viskas ... ) .

Aukščiau tekste aprašėme : Toliau būtent ir neimant nieko į dėmeną dėl kitos aplinkos dėmenos ir t . t. .Tad dėmena dabar : ji ( dėmena ) suformuoja sistemą būtent „ Tacha – dėmą „ , tad atsiranda sintezė ir t. t. , tad pasiaiškinsime mintimis per nuotolį dėl „ Tacha – dėmo „ sintezės ir geresnio veikimo reikalinga komandoje mintimis ( per nuotolį ) atkurti x , y ir x , y , z , „ tiopetas „ ( reikšmė sąlyginė ) būtent , tai ką vadiname trimis Lietuviškais žodžiais ( žodžių sintezė it t. t. ) „ Espero – noro – idė „ , nes tik pasitelkę mintis , kurias darome visa komanda vienas kitam galime sužinoti kas tai yra : x , y , z , „ tiopetas „ ( reikšmė sąlyginė ) pasitelkus „ Espero – noro – idę „ mintise . Mintis ( intelekto apimtys , sąžinė ) , tai sistemos padarinys „ Cigun = vaizduotė + vaistai = matematiniai skaičiavimai „ , tai schema vystytis apie ją mintimis ( aiškegirdystė , čelingas , telepatyja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) gausite ir nagrinėsite toliau su Lietuvos Parapsichologų Asociacija ir tiktai .

a ) Pirmas taikymas ( 1 pav . ) Dešiniojo kovotojo delnas nukreiptas žemyn . Tad kairysis kovotojas tvirtai laiko dešinę ranką dešinėje esančio kovotojo dešinį riešą ( užgriebimas iš apačios ) . Tad šis kairėje esančio kovotojo prispaudžia savo kairės rankos keturis pirštus prie išorinės delno dalies ( dešinio kovotojo kairė ranka ) ir spaudžia lauždamas didžiojo piršto nago priešakine linija ( kairė ranka ) į dešinio kovotojo mažojo piršto nagų priešakinę liniją ( kairė ranka ) .

b ) Subtylas būti , tik Lietuviško kovinio meno išmanytuoju , praktiku . Tai vėl gyvenimas natūraliai . Koviniai pratimai daromi ( mokiniesi ) padedant treneriui ar Tėčiui mintimis per nuotolį ( aiškegirdystė , čelingas , telepatyja , aš kalbu su savimi ir turint dėmenyje kitus ) bus gerai , kai pastatytą sąlygą įvykdysi , tai ir visiškas savaveiksmis vystymasis jeigu moku „ Mastricą „ . Būtent „ Mastricas „ yra labai plati samprata , ir veiksmas , ir t . t. , ir tai turi matytis skirtumas , jeigu aš dabar rašau , ir t. t. visiškai ( begalybėje ) viską , bet viską būtent griežtai junge šis pavadinimas „ Mastricas „, tai schema vystytis apie ją mintimis ( aiškegirdystė , čelingas , telepaytja , aš kalbu su savimi ir turiu dėmenyje kitus ) gausite ir nagrinėsite toliau su Lietuvos Parapsichologų Asociacija , jos darbuotojais , ir tiktai .

„ Mastricas „ pasirodo sistemos dėka to , kai nėra aprašymų ką daryti sistemoje ( paveikslėliai 1 – 497 ) : „ Mastricas „. Jo dėka mokomės: „ Žvelgti į tolį. Ir ezoterikos nereikia“, ir šio darbo- vykdymo- įgraviravimo , ir atminties lavinimo sistemomis, kad būtum galingas ( žmogus luitas ).

Parapsichologija žada įdomių papildomų užsiėmimų : „ Galima pakelti luitą . Galinga idėja ne tik vertina Jūsų laimėtas pergales , kiek įdėtas pastangas , nes jos vienintelės palaiko jus teisingame kelyje . Taigi nemaldaukite sėkmių , jos nepriklauso nuo Jūsų , o nuo galingos idėjos , kuri suteiks , kai manys esant reikalinga . Nuo sunkaus protinio darbo luitas pakils nuo Jūsų ar žemės . Maistinius priedus vartoti būtina . Galinga idėja būtina kaip ir viskas .“
_________________
Ši hipnozės savybė ir tapo Lietuviško kovinio meno viduje Nindziucu slapto padalinio plėtojimo pagrindu.
_________________
Vaizdinis mąstymas yra labai tampriai susijęs su suvokimu . Dauguma iš mūsų jaučiame . kad mąstome vaizdais

_________________
Kariniai mediumai. Tavo mokslas.
Tai ir sukarinta joga ..., kad , tai yra suprasime išmokę „Ėchas“ lietuviško kovinio meno I- II atakos dėsnis schemas, ir kitas schemas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 18, 14:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Rašai, kad bus paveiksliukai...kame anie yra? :P Gal ir pasimokyčiau..peštis.. :shock: :shock:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 31, 17:18 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Tikiuosi radau :roll:
asha ar radau :?:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 31, 17:37 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
:difus_8
Aš geriau skaitysiu tavo parašą..: "Neklausk apie tai, ko suprast nepajėgsi. " :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 31, 18:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
asha rašė:
:difus_8
Aš geriau skaitysiu tavo parašą..: "Neklausk apie tai, ko suprast nepajėgsi. " :roll:


Atsiprašau :D labai skubėjau. Ar ne valdo ''arkliukas '' tokio tipo temos.Ar ne jį turėjai omenį?

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2009 Rugpjūtis 31, 21:42 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ne, ne jį, ne tave, o save.
Matyt, man dar augti reikia, kad suprasčiau. :mrgreen:
Valdas, galbūt, supranta, ką rašė prieš 2 metus;)
O tu ką nors ar supratai? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Lietuviškas kovinis menas "Mokslo ėchas"
StandartinėParašytas: 2009 Rugsėjis 3, 19:04 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
:D :difus_23 :difus_8 reik rasti rimtesnį šaltinį ir pasiskaitinėt, gal ir suprasiu.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin