Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 4, 07:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 21:27 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 20, 20:19
Pranešimai: 106
Apmaudu, kaip jauni žmonės nori vaidinti suaugusius ir iš savo kasdienybės išbraukia vaikišką naivumą ir šėliojimus.
< -//- >

_________________
Ir jeigu gali nusigert.Nusigerk.Nes jeigu negersi lis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 21:41 
Kas kasdiena gyvena kaip vaikas,galu gale tampa filosofu :wink: ..


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 2, 16:53 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 20, 20:19
Pranešimai: 106
Ir mažiems ir dideliems;>
<made by Liniuote>


Prikabinti failai:
karuseles2.jpg
karuseles2.jpg [ 124.8 KB | Peržiūrėta 567 kartus(ų) ]

_________________
Ir jeigu gali nusigert.Nusigerk.Nes jeigu negersi lis.
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 15, 11:39 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Tiesiog gražus pasakojimas...

Vaikystė- nerealių ir išgalvotų svajonių metas. Vaikystė- tai gėrio ir nuoširdumo dienos. Vaikystė- tai ryškių spalvų ir neišpildomų norų laikotarpis.
Kaip gera būti vaiku, apie nieką negalvoji tik džiaugiesi tuo mažu, bet labai gražiu, šiltu gyvenimu. Prisiminkim savo vaikystės dienas ir tikrai visų veiduose išryškės nedidelės šypsenos.
Vieną dieną sėdėjau prie mažai praverto lango. Buvau pikta, o gal liūdna... Buvau kaip ne sava, atsikėliau skaudama galva ir atrodė, jog gyvenimas nusipiešęs tamsiom spalvom, o dar tie vakarykščiai nutikai neleido ramiai gyventi. Šį rytą norėjau tik sėdėti prie praverto lango ir gamtoje ieškoti to, kas mane įtikintų, jog verta gyventi ir džiaugtis gyvenimo teikiamomis staigmenomis.
Labai ilgai ieškojau nors mažyčio laimės spindulėlio, bet neradau... Žvelgiau į medį, bandžiau jo žalume atrasti kažką gražaus, mėginau danguje surasti tai, ko niekad neradau, bet ir šią minutę nieko neišėjo. Ilgai klaidžiojau erdvėje, tolumoje ten, kažkur pievoje, bet mano liūdnas, o kartu ir piktas žvilgsnis dar labiau niaukėsi, kol galų gale akimis užsukau čia pat, į kiemą... Ir čia suradau du mažus „vabaliukus“.
Viduryje kiemo buvo nedidelė smėlio dėžė. O jos centre žaidė du maži vaikai. Tokioje didelėje smėlio platybėje jie atrodė kaip du maži vabaliukai. Jie statė pilis, tiesė kelius, tiltus... Žaidė beveik tylėdami, tik retkarčiais vienas kitam kažką pasakydavo vaikiška kalba. Buvo taip gražu į juos žiūrėti. Ir aš nepajutau kaip raganiškame veide išryškėjo maža šypsena. Stebėjau mažuosius vaikus ir pajutau, kad mintimis nuskriejau pas juos. Su šiais vabaliukais stačiau neapsakomo grožio pilis, tiltus ir daug kitokių grožybių. Viduje pasijutau tokia maža mergaitė, kad nebenorėjau kitokia ir būti.
Stebėjau ir klausiau šių mažu vaikų... Jie kažką kalbėjo, bet aš nieko nesupratau, juokėsi ir aš kartu šypsojausi. Tą minutę man nieko nereikėjo. Aš buvau laiminga, nes turėjau galimybę stebėti vaikų pasaulį, jo paslaptis. Vaikai žaidė labai dideliame kieme, tačiau jų aplinka, erdvė buvo mažutė ir šilta. Į juos žvelgiant atrodė, jog šiame pasaulyje yra tik šitos gražios būtybės. Vabaliukai į nieką nekreipdavo dėmesio. Kas ėjo pro šalį, tas ir praėjo. Jie kūrė savo pasaulį, savo nuostabų pasaulį...
Galbūt tai būtų trukę iki vėlaus vakaro ar dar netgi ilgiau, tačiau vaikai išgirdo balsus, kurie buvo gerai pažįstami- tai motinų balsai. Išgirdę ir pamatę savo brangiausius žmones- mamas, sugriovė tai, ką kūrė ir nubėgo pas jas. Vabaliukai net nepagalvojo, jog sugriovė nenusakomo grožio vaikišką pasaulį. Sugriovė ir tiek, juk rytoj statys kažką naują, galbūt net gražiau.
Ši smėlio dėžė liko ne tik tuščia, bet ir šalta, negraži, nejauki. Kai vaikai išėjo liko tik niūri tuštuma... Toje vietoje plakė dvi mažos širdutės, kurios linkėjo ir sakė tik tiesą ir gerus žodžius (bent aš taip noriu tikėti).
Galėjau kaltinti mamas, kurios pašaukė savo vaikus, prisidėjo prie to, jog dingo šiluma ir gėrio erdvė. Bet aš taip nedariau, nes supratau, jog šis reginys mano mintyse išliks labai ilgai.
Galvojau, kad aš vabaliukus stebėjau tik kelias minutes, bet pasirodė, kad klydau. Tai truko visą dieną- iki vakaro. Iš šalies žvelgiant atrodė, jog šią dieną aš nieko prasmingo nenuveikiau, bet man buvo viena iš geriausių ir prasmingiausių dienų. Mažučiai žmogeliukai man suteikė daug gerų minčių, dar geresnę nuotaiką, o svarbiausia suteikė tai, ko negaliu paaiškinti. Aš jaučiausi pakiliai ir už tai dėkoju tik jiems. Jie mane privertė suvokti, jog nėra to, kas neišeitų į gera.
Taigi šią dieną užbaigiau su šypsena veide. Ši diena man- ilgas ir gražus prisiminimas. Manau, jog ilgai tą jausmą prisiminsiu. :wink:


Prikabinti failai:
SANDBOX.jpg
SANDBOX.jpg [ 180.5 KB | Peržiūrėta 611 kartus(ų) ]

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 15, 12:06 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Sim, šįkart be žodžių... :difus_18 :difus_give_heart


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 21, 22:18 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Tiesiog į temą...

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cit6D1yzl_8"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cit6D1yzl_8" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 16, 14:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 20, 20:19
Pranešimai: 106
Echh..buvo laikai kai smėldėžėj šėlau..o db..

sim, trauk roges laukan. Sniego nėra bet no problem, ir ant asfalto kaip nors patempsim, o ka daugiau daryt belieka..:D

_________________
Ir jeigu gali nusigert.Nusigerk.Nes jeigu negersi lis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 16, 15:18 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Jooo... Gal nori, kad žmonės pradėtų pirštus prie smilkinių dėti? :D Bet teisingai sakai, "nada, fedia, nada" :D Tačiau aš vis tiek sniego noooooriu :cry:


Prikabinti failai:
laukiant tikrosios ziemos.jpg
laukiant tikrosios ziemos.jpg [ 4.8 KB | Peržiūrėta 2794 kartus(ų) ]

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin