Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 11:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Pinigai
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007 Balandis 11, 15:47
Pranešimai: 1
Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenimą! Tai pakeitę mano gyvenimą... Aš aptikau tai viename iš forumu ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius doleriu per keletą savaičių įdedant tik 6$. Paistalai, pagalvojau, tai turėtu buti eilinis būdas apmauti „lochus“, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti koki S... man kiša... Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 1$ i e-gold sąskaita , kiekvienam iš sąrašo apačioje. Paskui išbraukti pirma e-gold sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Jokiu apgauliu… Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 6$ ir nusprendžiau pabandyti. Ir atspėkit kas??? Po keliu dienu man i e-gold sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš buvau apakęs!!! Bet pagalvojau, kad tuo ir pasibaigs… Bet nepasibaigė… Per pora savaičių susikaupė apie 1000 $, po trijų savaičių – keli tūkstančiai, po pusantro men – apie 15000 $. Ir dabar tebeina. Ir šita suma toliau tebeauga. O prasidėjo tik nuo 6$... Aš turėjau nepavydėtina finansine padėti tuomet, kai perskaičiau šita straipsni. Aš nepatikėjau, kad tai dirba kol pats nepradėjau gauti pinigus iš viso pasaulio. Dabar galiu sau leisti įsigyti viska, ko man reikia, tai aš vadinu finansine nepriklausomybe… Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. Aš jums pažadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdamas. Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta!!! Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 6$ ir pora valandų internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba!!! Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir 50000$ ir daugiau bus jūsų nuo 20 iki 60 dienu laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo. Yra trys paprasti ŽINGSNIAI: • Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita e-gold internetiniame banke adresu: e-gold.com. Einate i “Create an account” , spauskite “I AGREE?” ir uzpildykite registracijos anketa, įsiminkite savo sąskaitos VARDĄ ir SLAPTAŽODI, na ir be abejones savo SĄSKAITOS numeri. • Kad įeiti i banko pavedimo forma adresu: e-gold.com/acct/login.html , viršuje spauskite SPEND. Lange PAY įveskite pirma sąskaitos numeri iš sąrašo apačios, AMOUNT lange skaičių 1, Choose unit lange išrinkite USA’ Dollars, MEMO lange įrašykite “ Įveskite prašom mano sąskaitos numeri i sarasa”. Tokia operacija pakartokite su kiekvienu iš sąraše esančiu dalyviu. Visa tai ivykdzius, jus padarėte paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate. Perveskite po 1$ i sekančias e- gold sąskaitas: 1. 1703831. 2. 2928337. 3. 3308977. 4. 3685287. 5. 4229617. 6. 4173306. Dabar išbraukite iš sąrašo Nr.1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu i viršų, o i atlaisvinta Nr.6 eilute įrašykite savo e-gold sąskaitos numeri. • Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėja, Išplatinkite šita straipsni kaip min 200 forumuose ir naujienų juostose( News Groups), skelbimuose arba asmeniniais laiškais, isidemekite - kuo daugiau informacijos apie si straipsni, tuo didesnes bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų. Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turėsite tūkstančius $ tiesiog kaip sąrašo kūrėjas! Tai kainuoja tik 6 $ ir kelias valandas nesunkaus darbo!!! Užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!! O dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 5$ būdamas šeštoje pozicijose sąraše. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 25$ i sąskaitą. Toliau šitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jūsų sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5zm. – pajamos 125$. Toliau šitie 125 zm. patalpinus po 200 pranešinu ir gavus po savo 5 zm. Jums duoda 625$ pajamu (jus 3 pozicijose) Toliau dar įdomiau: šitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jūsų sask. Nr. 2 pozicijose, atsako vėlgi po 5 zm. – tai 3125$. Ir tie 3125zm. daro 200 patalpinimu, ir daro 15625$. Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 6$. Kada jūsų sąraše jau nėra jus vėl išsiunčiate 6$ kiek vienam iš busimo sąrašo ir talpinat savo sask.Nr. i 6 pozicija. Ar jus galite įsivaizduoti kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!! Pagalvokit ne vien apie Lietuvos, bet pvz Rusijos galimybes. Kaip paskleisti informacija internete? 1. Atidarot paieškos serverius (Google.com, Aport.ru, Yahoo.com, Rambler.ru, Jandex.ru, AlfaVista.com ir kitus) 2. Rasom raktini žodį – (forumas), skelbimas, News groups, advertising ir kitus. 3. Paieška suras tūkstančius forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir galite patalpinti savo straipsni. Kaip padėti ir pasiimti pinigus iš interneto? 1. Kad padėti 6$ i e-gold saskaita, jums reikia: įeiti i Webmoney Transfer in Lithuania adresu : icegold.com; tada spauskite Buy e-currency ir uzpildote forma, toje vietoje kur yra parasyta “Pay with” pasirinkite “domestic wire in Lithuania” ir viska uzpilde spaudziate “preview”, tada pasitikslinate ir spaudziate “confirm” ir tada nusirasote ten kur yra parasyta “wire instructions” ir einate i banka daryti perlaidos.. PASTABA: įdekite siek tiek daugiau pinigėliu, kadangi tarpininkai ima 0.1% mokesti. 2. Kad nuimti – Sell e-currency
Arba Kad paimti pinigus iš e-gold sąskaitos, jums reikia: įeiti į Webmoney Transfer in Lithuania adresu : wm-lt.com/indexlt.htm, spaudžiate e-gold - > LTL, ir pervedame pinigus e-gold į bet kuri Lietuvos banką.

Sekmes isleidziant uzdirbtus pinigus!!!


Galit netiketi as nieko neprarasiu nuo to tik patys prarasite galimybe tureti viska


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 16:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Dar vienas...šventas Antanas...saulės sūnus..

Ir ką daryt su juo? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:02 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
jo shita esu keleta kartu skaites jau... kolkas nesusigundziau :)

O daryt tau nieko nereikia, palikt ta posta ir viskas... Gal cia mes ishtikro sam durni ir nesuprantam kad is 6$ miljonus pakelti galima :D

Na sekmes tiems kas bandys... butinai aprashykit kaip sekesi :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:07 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Tu tiki tais vėjais? :D :D
Nu tada mano kieme lis pinigais, einu maiša pasiimt.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
niekshas rašė:
jo shita esu keleta kartu skaites jau... kolkas nesusigundziau :)

O daryt tau nieko nereikia, palikt ta posta ir viskas... Gal cia mes ishtikro sam durni ir nesuprantam kad is 6$ miljonus pakelti galima :D

Na sekmes tiems kas bandys... butinai aprashykit kaip sekesi :D

manau, kad šitas pilietis pats susikūrė visus tuos 6 ar kiek profilių ir jam nuo vieno žmogaus tikrai gana nemažai gaunasi- 6$, o tada jeigu, anas tikrai užsikabliavo, tai irgi tada tie patys skaičiai, tik gauna 5 ir t.t.
ta prasme, norėjau pasakyt, kad totali nesąmonė :D
rizikos didelės gal ir nėra, bet tradiciniai užsidirbimo būdai tikrai geresni, o čia dar tiek darbo reik įdėt- mažiausiai 200 forumų aplankyt :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
asha> as jau nibezinau ar as taip prastai ishdestau savo mintis ar tu mano postu neskaitai iki galo?
Nu pastoviai tu netaip ka nors supranti :) :D :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:16 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Niekshau:))... :D :D :D
Nu tai gal biškį ir neaiškiai... :difus_grin


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 11, 20:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ghrmz, reikia ten tik adresus pataisyti, kad nebūtų, ba guglas forumui reitingus numuš už spaminius linkus.

O pati schema - tai nuo vaikystės žinoma piramidė. Atsimenu, kokioj pirmoj klasėj buvau, kai gavau laišką su pasiūlymu išsiųsti 6 atvirukus ir save įsirašyti apčioje, o tada gauti kažkiek ten milijonų tų atvirukų :-) O paskui ir panašūs laiškai, siūlantys pinigus panašiai siuntinėti ėmė ateidinėt... Žodžiu, senas senas piramidinis durninimas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin