Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 20, 05:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: :)
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 13:31 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 20, 15:25
Pranešimai: 529
Miestas: Kaunas
Smegis69 rašė:
...
Ir dar nemaciau nei vieno, kad eitu pas moteri su isskaiciavimu.bent as tokiu vengiu jei matau,kad bent kiek geriau laikos nei as...Tad sakyt,kad ir tu ir tu buna negalima sakyt.
Sis verslas tik jums priklauso mielos musu moterys. Apsukt, isteket, pasidaryt vaika, butinai ji prisiteist [nes kitaip niekaip negausit liuto dalies issiskyrus] , ir issiskirt prisiteisus viska ka galima,net ir islaikyma sau,mat jus kazkuriuo metu negalejot baigt kazkokio universiteto, na geras ane?
[/quote]

Tu klysti, nes neturi pavyzdziu, kai vyrai taip pasielgia. Pvz. su manim. Turejau 3 butus, mane pasikviete pas save vyriskis gyventi, parduoti viska, ka turiu ir sudeti i bendra gyvenima mano pinigus. As kvaisele patikejau, kad cia man Dievas uz visus vargus gera zmogu pasiunte ir tikejausi laimeje ir meileje nugyventi iki smerties... Siai dienai nieko neturiu, nei pinigu nei stogo. Turtas, kuris buvo mano - pavirto pinigais, o pinigai nekvepia, pritapo ten, is kur pasiimti jau nepavyks. Taip kad... nesakyk, jei ne viska pasaulyje zinai. YRA IR VYRU IR MOTERU NIEKSU.

_________________
"Viskas praeina...tiek gera, tiek bloga"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 15:15 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Smegis69 rašė:
tractor rašė:
Smegi, nu nedepresuok gi taip. Taigi nevisos jos tokios, ne visos. Yra ir tokių, yra ir kitokių, patikėk. Ir jei yra ABIPUSĖ pagarba ir supratimas, tai netgi skyrybos baigiasi laimingai.


nezinau is kur tu, bet pas mus vln. mano draugu ir giminiu tarpe tai masiskai, tai ka man galvot? net jau per telika tai rodo, negi tai galima ilgiau tylet, as noriu kitus perspet ant kokios jus parako statines sedit, juk moteris laimetoja bet kokiu atveju bus pagal musu lt kvailus istatymus.Ir kokios cia lygios teises?


Kazkaip nelindau i sita tema...bet vis norisi pasisakyt. Labai neultraliai neiseis, nes kaip bebutu esu moteris ir kazkokia musu lyties savigina vistiek iskyla.
Neteisinu tu, kurios suplanuojasantuoka kaip verslo plana ir tuokes. Kaltinu tuos kvailus diedus, kurie uzpyle is laimes ar gero sexo akis nieko nemato aplink...JAUNESNE, GRAZESNE, PAPINGA, FIGURINGA.......XA PAVYDEKIT dabar visi man... Tai tada leiskit paklaust klausimo, KAS KALTAS, kad i tokias ziurit? :lol: :lol:
Klabant apie normales moteris, kurios gimdo vaikus, priziuri namus, aukoja savo jaunas dienas, praranda kokia tai kvalifikacija ir panasiai...tuo tarpu vyrukas sako, kad plusa, islaiko...neduok dieve patrukdyk vakare juk visa diena nugara lenke..o tu tik sedejai namie su vaikais IR nieko neveikiai...
O kai skiriasi pasako, tu tik namie sedejai, o as viska uzdirbau...NUU TAI EE vyrai teisuoliai ir darbstuoliai, norit, kad moteris ir vaiku pagimdytu ir namus sutvarkytu, ir dar ka skanaus pagamintu ir kruvas pinigu namo parnestu bei visada GRAZIAI atrodytu ir visada visko noretu :lol: :lol: :lol:
O jei, skiriasi viska jum paliktu, susikrautu vaikus, nieko jusu neprasytu ir iseitu kur akys mato :) Jo majo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 09:50 
Klausimas jadze ar buvai istekejus, ar teko kuom rupintis, ar teko skausma nuo ko patirt, ir ar turi vaiku, na..???

Kazkaip nelindau i sita tema...bet vis norisi pasisakyt. Labai neultraliai neiseis, nes kaip bebutu esu moteris ir kazkokia musu lyties savigina vistiek iskyla.
Neteisinu tu, kurios suplanuojasantuoka kaip verslo plana ir tuokes. Kaltinu tuos kvailus diedus, kurie uzpyle is laimes ar gero sexo akis nieko nemato aplink...JAUNESNE, GRAZESNE, PAPINGA, FIGURINGA.......XA PAVYDEKIT dabar visi man... Tai tada leiskit paklaust klausimo, KAS KALTAS, kad i tokias ziurit? :lol: :lol:
Klabant apie normales moteris, kurios gimdo vaikus, priziuri namus, aukoja savo jaunas dienas, praranda kokia tai kvalifikacija ir panasiai...tuo tarpu vyrukas sako, kad plusa, islaiko...neduok dieve patrukdyk vakare juk visa diena nugara lenke..o tu tik sedejai namie su vaikais IR nieko neveikiai...
O kai skiriasi pasako, tu tik namie sedejai, o as viska uzdirbau...NUU TAI EE vyrai teisuoliai ir darbstuoliai, norit, kad moteris ir vaiku pagimdytu ir namus sutvarkytu, ir dar ka skanaus pagamintu ir kruvas pinigu namo parnestu bei visada GRAZIAI atrodytu ir visada visko noretu :lol: :lol: :lol:
O jei, skiriasi viska jum paliktu, susikrautu vaikus, nieko jusu neprasytu ir iseitu kur akys mato :) Jo majo...[/quote]


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 10:09 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
[quote="Anonymous"]Klausimas jadze ar buvai istekejus, ar teko kuom rupintis, ar teko skausma nuo ko patirt, ir ar turi vaiku, na..???

O čia jau lendama į forumiečio asmeninį gyvenimą plačiam aptarinėjimui ir skaitymui :evil:
Tai neturėtų pagal mane būti diskusijos tema, nes ir pati tema ne tokia.
Tuo labiau svečiu apsimetus..Negerai..Mes čia diskutuojame, o ne kieno nors asmeninį gyvenimą aptarinėjam.
Tas klausimas gali būti ir įžeidžiantis, nežinom juk forumiečio asmeninių rūpesčių ir problemų.. :evil:
Siūlau Jadzei šitą klausimą praleisti, o svečiui tokių priemonių nesiimti diskusijai vystyti... Tokia mano nuomonė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 11:10 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
[quote="Anonymous"]Klausimas jadze ar buvai istekejus, ar teko kuom rupintis, ar teko skausma nuo ko patirt, ir ar turi vaiku, na..???

Svecias, manau tu viska zinai, tai kam cia klaust?? gal idomu ir su kokiom kelnaitem vaikstau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 11:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
jadze.:))))namanau, kad smegis tave pazista :lol: :lol:

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 11:26 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Padukus, bet sake, kad viska puikiai zino, rado, ieskojo, iskapste..gal kas ir padejo nzn...tai kam tada klaust? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 24, 11:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 10:13
Pranešimai: 1374
Miestas: miskas
hmmm..man rodos cia kaikam jau paranoja prasidejus ..ir netik cia bet ir chate :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin