Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 23, 22:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 260 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 31, 08:11 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na va....Kaip gerai...:)
Dabar galesime....toliau...diskutuoti:)Apie cato reiksme ...ir kiek laiko skiriame jam...:)))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 31, 08:14 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Nors esu cia jau 5.5metu, bet aktyviai chate dalyvavau pirmus 2 metus, o dabar is viso nebeinu i chata - man gerai ir forume - galima bendrauti nepriklausomai nuo to, kada grizti is darbo ar eini miegoti - tiesiog forumas dabar labiau atitinka mano galimybes ir poreikius :)

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 1, 09:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
ateiste>>>uz tuos patogumus :difus_drinks


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 2, 10:48 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
ateiste rašė:
Nors esu cia jau 5.5metu, bet aktyviai chate dalyvavau pirmus 2 metus, o dabar is viso nebeinu i chata - man gerai ir forume - galima bendrauti nepriklausomai nuo to, kada grizti is darbo ar eini miegoti - tiesiog forumas dabar labiau atitinka mano galimybes ir poreikius :)


Taip, cate reikia buti..pastoviai..arba bent daznai...Po ilgesnio laiko..gali neberasti...kai kuriu zmoniu, nes cia vyksta...pastoviai judejimas.Vieni uzeina...tik tam kartui, kiti-atejo ir pasiliko.Pastovus branduolys visada yra.Rytais- vienas, vakarais-kitas.Kiti speja ir ryte, ir vakare "uzzokti".Daugelis ju lankosi ir forume.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: :)
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 2, 11:21 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Melynake rašė:
Draugas- tai kazkas, kas pažysta daina tavo širdyje ir gali ja paniuniuoti, jei staiga pamiršti žodžius.Jis žmogus, galintis nurodyti tavo klaidas ir turintis pakankamai proto to nedaryti.Tikras draugas supranta be žodžių, o jo tylėjimas mielesnis už gražiausią muziką. Turėti tokį žmogų taip svarbu, kaip dykumoje gurkštelti vandens, tačiau rasti sunkiau, nei pasiekti žvaigždes...
:difus_27


Taip.Tai tiesa, teisingai poetas parase.Virtualaus draugo ranka ant peties , kai tau sunku.., ar patarimas, kai jo reikia, niekuo nesiskiria nuo realaus draugo...paramos. Kartais tiesiog gera...pasedet, patylet...drauge, siaip, nieko neprasant ir nereikalaujant. Ji rasti galima..,.toki drauga..., svarbu jo neprarasti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 2, 21:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
uztai as tokiu draugu turiu ir juos labai vertinu :difus_yes mano draugai...tikri draugai...tai mano gyvenimo dalis...tokie zmones yra labai svarbus...jie ne tik gali patarti,bet taip pat kritikuoti kai tai reikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 8, 14:17 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Taip, teko pastebeti...kritikos vienam ar kitam asmeniu, taciau ir neteisingos arba izeidziancios.Ar visada catininkui reikia ja priimti? Ar priimdamas..ja 100% ..neims zmogus modeliuoti save is naujo pagal kazkieno pastabas?
Viena cato dalyve pastebejo- "kai nepatinka ar nepelnytai uzsipuola- geriausia isjungti kompiuteri". Ar tai zingsnis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 8, 15:08 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 8, 11:43
Pranešimai: 676
Miestas: Vilnius
Asha> palauk - o kaip realiame gyvenime? niekas nieko nekitikuoja? o jei kritikuoja, tai ar visada buna pelnytai ir teisingai? Cia niekas nesiskiria nuo realaus gyvenimo bent jau siuo atzvilgiu apie ka tu kalbi.
O jeigu zmogus bet kokia kritika priima 100%, tai jis maziu maziausiai yra be savo nuomones ir nesugeba mastyti savo galva arba yra tiesiog kvailas. Reikia atsirinkti, i kokia kritika kreipti demesi - jei manai, kad kazkas yra totaliai kvailas ar pan., tai i jo kritika tikrai nereikia kreipti demesio. taciau jeigu tave kritikuoja tavo autoritetai ar siaip zmones, kuriu nuomone tau yra svarbi, tai jau, manau, verta susimastyti.... :)

_________________
Viskas priklauso nuo noro, ryzto ir atkaklumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 260 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin