Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 20:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 332 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 07:38 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Erotas.:))wo..wo..ziurek ka smegis zmuona..nenuneshtu :))) [juokauja..] smegis.:)) aha.. ish tiesu seniai visi matemes..:)organizuok :D

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 07:39 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Erotas rašė:
labas labas smegi :)
ogi ir per cia galima ir mobiliais imanoma :)



na tai viesai tel nerasysiu, gal ilisk i chata, ten persimesim

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 09:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Padukele rašė:
Erotas.:))wo..wo..ziurek ka smegis zmuona..nenuneshtu :))) [juokauja..] smegis.:)) aha.. ish tiesu seniai visi matemes..:)organizuok :D

padukele man atrodo,kad paskutiniu metu cia kazkas vyksta, visi perpyke, manau kad but sunkiai...
O del zmonu, nu jo reik jas saugot , nes nezinai is kur kas gali ja atimti?
rusiskas posakis ...
moteris tai parasiutas, na kiekviena minute gali atsakyt,tad reik turet atsargini...

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 09:20 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Smegis :) kodel gy :) organizuokites... juk esate fainulkos.. zmogeliukai.. kuriuos pazinau..man tokie ir liksite.:) nieko neturiu pries..Tave... ar kitus.. [kuriuos zinoma pazhystu asmeniskai] ... Ir Tu puikiai mane zinai:)kiek galejau padejau... tiek dziaugsme tiek.. liudesi.. Tam ir buvome.. ten kad padetume.. o nepyktume. Bet ateina toks laikas.. kai reikia uzleisti vieta jaunesniems..:) ) Mane ateme.. ish Jusu ateme darbas.. mylimas zmogeliukas.. kita gyv..vieta... ir.t.t daug priezasciu kodel..pasitraukiau.:) O Jus.. gyvenkite.. Kas zino gal kada netychia aplankysiu ir Jus... bet gyvai :)[myrkt... savo zaliomis didelemis..akytemis]

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 09:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Padukele rašė:
Smegis :) kodel gy :) organizuokites... juk esate fainulkos.. zmogeliukai.. kuriuos pazinau..man tokie ir liksite.:) nieko neturiu pries..Tave... ar kitus.. [kuriuos zinoma pazhystu asmeniskai] ... Ir Tu puikiai mane zinai:)kiek galejau padejau... tiek dziaugsme tiek.. liudesi.. Tam ir buvome.. ten kad padetume.. o nepyktume. Bet ateina toks laikas.. kai reikia uzleisti vieta jaunesniems..:) ) Mane ateme.. ish Jusu ateme darbas.. mylimas zmogeliukas.. kita gyv..vieta... ir.t.t daug priezasciu kodel..pasitraukiau.:) O Jus.. gyvenkite.. Kas zino gal kada netychia aplankysiu ir Jus... bet gyvai :)[myrkt... savo zaliomis didelemis..akytemis]


Padukus aciu tau uz ta tikrai man sunku laika, kai as kaukiau suns balsu ir atrodo,kad visas pasulis griuva man is po koju,ir tu mn padejai,moraliskai palaikiai, bet zinai laikas bega ir keicias viskas,net ir zmones netik isore bet ir vidum,na niekad as nenoriu teisti ,bet kartais kvailai pasijusdavau is jusu puses.
Nepriimkim cia dabar asmeniskai.....

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 09:51 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Smegis69 rašė:
Padukele rašė:
Smegis :) kodel gy :) organizuokites... juk esate fainulkos.. zmogeliukai.. kuriuos pazinau..man tokie ir liksite.:) nieko neturiu pries..Tave... ar kitus.. [kuriuos zinoma pazhystu asmeniskai] ... Ir Tu puikiai mane zinai:)kiek galejau padejau... tiek dziaugsme tiek.. liudesi.. Tam ir buvome.. ten kad padetume.. o nepyktume. Bet ateina toks laikas.. kai reikia uzleisti vieta jaunesniems..:) ) Mane ateme.. ish Jusu ateme darbas.. mylimas zmogeliukas.. kita gyv..vieta... ir.t.t daug priezasciu kodel..pasitraukiau.:) O Jus.. gyvenkite.. Kas zino gal kada netychia aplankysiu ir Jus... bet gyvai :)[myrkt... savo zaliomis didelemis..akytemis]


Padukus aciu tau uz ta tikrai man sunku laika, kai as kaukiau suns balsu ir atrodo,kad visas pasulis griuva man is po koju,ir tu mn padejai,moraliskai palaikiai, bet zinai laikas bega ir keicias viskas,net ir zmones netik isore bet ir vidum,na niekad as nenoriu teisti ,bet kartais kvailai pasijusdavau is jusu puses.
Nepriimkim cia dabar asmeniskai.....




ir dar na busiu chate,bet iki pirmo bano.Zinau kaip elgiuos ir zinau uz ka juos gaunu..

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 1, 10:58 
Manau shiais laikais moterys maziau leidzias, kad jas zemintu ir kitaip niokotu tas vyru "ego". Kam joms laikyti pagrindine buities nashta, rupintis vaikais ir dar plius vyru, kai bent viena "krovini"-vyra galima pashalinti? :) Chia ash apie tuos, kurie vis dar nespeja kartu su gyvenimu ir nezino, kas tas yra partneryste realiame sheimos gyvenime... O tokiu dar - per akis :cry:
O vyrai neskuba, todel, kad jiems mazu maziausia yra patogu ir tiek... Jie visada gali shalia tureti kokia meiluze ir ramiai sau sheimoje bujoti be jokiu buitiniu rupeschiu... O jei dar gerai uzdirba, tai visai tranais ir moraliniais teroristais daznai pavirsta...
P.s.chia pastebejimai ish aplinkos, ne shiaip sapnavimas


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 3, 01:47 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Kodėl žmonės skiriasi, na taip tai abiejų kaltė, bet jei pvz. vieną iš jų užvaldo alkoholis, nemnau kad tai kito kaltė, kaltė skaitoma tik tada kad ankščiau su juo ar ja reikėjo skirtis. Jei į šeimą įsibrauna alkoholis, tada nelabai gali kaltinti antrosios puses. O gal reikia kentėti??? Žinoma jei labai myli žmogų ir jis bent kiek sukalbamas, gali bandyti jį gydyti, o jei ne??? Dar kartais vienas iš sutuoktinių susidomina kažkuo nauju (ja ar juo) kurie labai jau stengiasi sutuoktinį "atmušti". Irgi nelabai gali kaltinti antrają sutuoktinio pusę. Na, nebent kad atvėso meilė tarp jų, ar dar kažkas panašaus. Manau dar labai didelis procentas žmonių skiriasi, nes prieš vesdami nesusipažysta su antraja puse, arba paprasčiau sakant per greitai skuba ženintis. Žinoma priežaščių labai daug, ir manau kiekvienos skyrybos turi savo legendą, savo charakterį. Jos gali būti panašios, bet jos bus visada kažkuo skirtingos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 332 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin