Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 24, 10:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 18:40 
Erotasss, zuikyti, hm.... o ko man susijungti su mergaite???? Ash mieliau su tavim...nes shiuo atveju turiu "beda" - su mergiotem pas man nesigauna :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
[Kazko per stipriai reaguojama i papraschiausia shiaip nuomone... hm.. Ar ash negaliu jos tureti ?]
Fungiaus pozicija teisingiausia. Bet ir tempia mane kas uz liezuvio nors pasiusk ?!... :roll:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:50
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
erotai, bishki apsiramink...turiu 2 nickus ir man ju uzhtenka:)...zhinok labai prisijuokiau ish tavo pasiulymo susijungt i viena asmeni...:)
tavo manymu, kas nepasisako priesh mane, tai esu ash pati...oi klysti erotai...neturiu laiko tokiem zhaidimam:))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 21:00 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
o as tai manau ,kad cia aplamai labai linksmas zaidimas:))) nius uzdejio bana o tik paziurekite kokia karieta gavosi pilna skaldytu malku:))) mergaite>>>as tai manau ,kad tau neiseina bendrauti protingai...vis ieksai intrigu,pyksti i kitus banadai supykdyti,bet....kas jau tvirta turi savo nuomone tas pyktis neveiksnus.
Manau reiktu tau daug balto popieriaus ir tusinuko sudelioti savo mintims....paskui perskaityti ir apsvarstyti ar jau nebutu laikas keistis siek tiek ir viska ziureti realiau....
Pagal tave gaunasi ,kad mes visi mazi o tu didele...valio buk auksta o mums nuo to nei silta nei salta....jei nepatinka chate neik....nera su kuo bendrauti,nebendrauk....tik nereikia pilti lavos ant lavos....nieko nepasieksi savo pykciu.
Gyvenimas duotas viena karta,o tau matau jis labiau intriguojantis buna tada kai tu taskaisi ne aisku del ko


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 21:08 
mergaite rašė:
erotai, bishki apsiramink...turiu 2 nickus ir man ju uzhtenka:)...zhinok labai prisijuokiau ish tavo pasiulymo susijungt i viena asmeni...:)
tavo manymu, kas nepasisako priesh mane, tai esu ash pati...oi klysti erotai...neturiu laiko tokiem zhaidimam:))


:)
tik nusisypsoti ir telieka...
tavo reikalas elkis kaip tau patinka ir tinka :) [Erotas]


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 21:58 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
zinote ka....siulau pabaigti sita tema...per daug demesio niekui.....
niekas nelaiko nieko pririse chate,forume ir visur....nepatinka kagis buvo malonu ...
kiekvienas tegu iesko sau vietos pagal savo supratimus.... cia nera mokescio ir sutarties niekas nepadare...taigi durys visada placiai atidarytos. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 22:13 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
gyvenkim draugiškai.
ir taip mažai laiko turim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 22:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:19
Pranešimai: 566
Miestas: Strasbūras
red_line rašė:
gyvenkim draugiškai.
ir taip mažai laiko turim.

Vat ir aš ta pati sakau Draugiškai. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gegužė 28, 22:28 
o protingoji melynake, chia nepriimk kaip izhedimo:)...idomu ka gi ash bandau supykdyt ir kokias ash intrigas darau???...
beje melynake, gal noretum laikino sekretores darbo...na mano mintis uzhrashinetum, kol ash tau jas padiktuochiau:)...o po to dar ir padetum man i jas realiai pasizhiureti:)


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin