Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 21:25 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
Nu zinot...taip graziai isvartet, kad va susimasciau ar nereiktu savo interneto kabelio nupjaut...

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 21:58 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kumpis rašė:
Nu zinot...taip graziai isvartet, kad va susimasciau ar nereiktu savo interneto kabelio nupjaut...

Duodu ranką nukąst, kad neišjungsi ir nenupjausi :lol:
Galima dar ir ne taip pavartyti.. :wink:
Žiūrėk, internetas atsirado po telefono. imkim telefono laikus, kai nebuvo dar tokių prieigų į virt.pasaulį.Juk irgi galima buvo skambinti kam nori, sakyti kam ką nori, niekas tavęs nematė, nežinojo..Na, ir išsidirbinėjo.su laiku priprato žmonės, su tf aparatu elgiasi draugiškai ir nebėra tokių tyčinių skambučių.
O dabar vėl prie interneto, kurį bandysiu susieti su religija. :D :D :D
realiam pasauly išpažinties eina visokie, nuodėmes padarę-kas nusikeikė, kas daugiau ką pasidirbo.
Jei manome, kad už monitoriaus su tavim susirašinėja/kaip ir skype, net susimato, susikalba/tikras, ne koks įsivaizduojamas belytis ir bespalvis žmogus, tai jį išdirbus, iškoliojus ar kaip negražiai pasielgus, užsiskaityti tai katalikui kaip nuodėmę ir eiti išpažinties..ar ne???? :D :D
Na, o jei rimčiau, t.y. visai rimtai - internetas tikrai nėra kažkas neįsivaizduojamo ir nesuvokiamo, žmonės visgi turėtų būti atsakingesni už išsireiškimus/nesakau už nežinojimą- diskusijose visko pasitaiko, tam ir diskusijos/.Juk susitinka žmonės meetuose ir virtualus pasaulis pasibaigia tuo, kad jis yra ir realus, pasiekiamas.. :wink: Va, net tuokiasi žmonės iš virtualaus pasaulio, sakysit ne? :P
Tik pasakos apie skraidantį kilimą tampa realybe- dabar aš čia, persijungiu-aš jau Amerikėj pas Irmą.. :D O svečiuose turbūt niekas neišsidirbinėja.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 31, 22:55 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
asha, aš juk nesiginčyju ar tai tikra ar ne... sakau, kaip daugumas priima šį reiškinį mūsuose.
Beje, jei aš paimsiu popieriaus lapą ir nupaišysiu juodą vilką bedraskantį baltą mažą avelę, ar tai bus tikra?
Kas dėl ano avataro, tai buvo provokacija. Man avatarai mažai ką reiškia, bet kai registravausi davė pasirinkt, tai aš ir išsirinkau vieną iš pasiūlytų, puikiai suprasdamas, kokią, kai kurių piliečių reakciją, galiu tuo avataru išprovokuoti. Suveikė :lol:
daugiau nebeturiu ką pridurti, asha, daug rašote.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 2, 14:53 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
pactas rašė:
Beje, jei aš paimsiu popieriaus lapą ir nupaišysiu juodą vilką bedraskantį baltą mažą avelę, ar tai bus tikra?
<...> daug rašote.


Kai paskambinsiu tamstai telefonu- ar tai bus tikra? :D
Bendravimas čiatuose- tai tik kitokia ryšio priemonė tarp žmonių. :wink:
[parašiau nedaug :D ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 2, 17:50 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Pavyzdys mano nelabai vykęs, ten buvo apie realumo suvokimą. Bet ne apie tai.
Kaip kitaip paaiškinti, kad žmogus taip laisvai chate švaistęsis žodžiais kaip akmenimis, susitkus realiam gyvenima pasirodo visai kitoks, malonus, taktiškas ir pan.? Čia manau puikiai tinka paaiškinimas, kad žmonės interneto realybe priima ir joje elgiasi kitaip negu kasdienėj įprastoj aplinkoj.
O dėl to, kaip norėtusi, kad būtų ar, kaip jūsų galva turėtų būti tai čia kitas - asmeninių lūkesčių ir realybės (ne)suderinamumo klausimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 2, 18:28 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
pactas rašė:
Pavyzdys mano nelabai vykęs, ten buvo apie realumo suvokimą. Bet ne apie tai.
Kaip kitaip paaiškinti, kad žmogus taip laisvai chate švaistęsis žodžiais kaip akmenimis, susitkus realiam gyvenima pasirodo visai kitoks, malonus, taktiškas ir pan.? Čia manau puikiai tinka paaiškinimas, kad žmonės interneto realybe priima ir joje elgiasi kitaip negu kasdienėj įprastoj aplinkoj.
O dėl to, kaip norėtusi, kad būtų ar, kaip jūsų galva turėtų būti tai čia kitas - asmeninių lūkesčių ir realybės (ne)suderinamumo klausimas.

Pactas, aš tą suvokiu ir supratau, ką norėjai pasakyti,tik kad mano gal ir don'Kichotiškos mintys- galvoti apie kultūrą internete neduoda ramybės :wink: .Jei kada tai ir bus,bet dar negreitai. O kad žmogus gali internete darkytis, o gyvenime būti malonus ir kultūringas žmogus- du kraštutinumai-tas tai nesuprantama- asmenybės susidvejinimo liga? Arba, kas nepavyksta realybėje, tai išsiliejama internete? Eee, tai čia augti ir laukti "n" metų.., arba išvis nesulaukti tokios dienos..
Ko gero teks pripažinti, kad kultūra gali būti tik tam tikroje terpėje.O internete, kaip "Vienas namuose"-darau ką noriu ir jai ten ne vieta.Bandelės ir rimbo politika, kažkas panašaus,- žmogus gauna prieigas, už netinkamą elgesį mainais -baną, užblokavimą, išmetimą ar kaip pavadinsi. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 2, 19:29 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
asha rašė:
Ko gero teks pripažinti, kad kultūra gali būti tik tam tikroje terpėje.


Labai geras pastebėjimas, ko gero teks pripažinti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbių čiatuose kultūra
StandartinėParašytas: 2008 Balandis 2, 20:54 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
AS SENAI JAU REKIU KAD AS VIENAS TEN NESUSITVARKAU!!!!!!!

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin