Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 26, 22:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 14, 13:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
ir...????

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 14, 19:21 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nepatikėsit....Šiandien ant Palangos tilto visai atsitiktinai kaktomušom sunešė likimas mane ir brolį:))..Nesusitarus, jis iš Šilutės, aš - iš Šiaurinės Žemaitijos dalies...Mus skiria 130 km..Kadangi lydėjau vaikų ekskursiją, pakalbėjom neilgai. Atsisveikinome..:) Po poros valandų mus vėl sunešė kojos jau Basanavičiaus gatvėje, Vitalijaus Pauliuko pavėsinėje, kur jis dainuoja.. :D :D Tai labai linksmai nuteikė, abu stebėjomės.., kaip tai gali būti?..Turiu sesę dar .Visada sugyvenom draugiškai, eidavom kartu, aišku, krėsdavom ir šunybes...Visada paminsiu vieną gimtadienį, kada brolis su sese pasodino mane miške ant kelmo ir nubėgę suvėrė žemuogių ant smilgos ir nuskynė erškėtrožių šakelę..ir pasveikino.. :P ..Tai buvo pats gražiausias mano gimtadienis..
Buvo, kai ir susipykę rašalo buteliukais apsimėtydavom..Tada..mama prausdavo mus ilgai ilgai.. :D

Va, ką tik paskambinos sesuo :lol:
Sutapimai kažkokie :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 15, 00:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gegužė 11, 12:30
Pranešimai: 53
Miestas: pajuris
kad ir kaip liudna butu,bet su sesute ne itin gerai sutariu,ne ji tikra ziezula...o gal as tokia?na nesutariam ir tiek...

_________________
zmogus kuris nemyli-mires zmogus


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 08:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 10, 12:56
Pranešimai: 53
Miestas: Paryzius
asha rašė:
Nepatikėsit....Šiandien ant Palangos tilto visai atsitiktinai kaktomušom sunešė likimas mane ir brolį:))..Nesusitarus, jis iš Šilutės, aš - iš Šiaurinės Žemaitijos dalies...Mus skiria 130 km..Kadangi lydėjau vaikų ekskursiją, pakalbėjom neilgai. Atsisveikinome..:) Po poros valandų mus vėl sunešė kojos jau Basanavičiaus gatvėje, Vitalijaus Pauliuko pavėsinėje, kur jis dainuoja.. :D :D Tai labai linksmai nuteikė, abu stebėjomės.., kaip tai gali būti?..Turiu sesę dar .Visada sugyvenom draugiškai, eidavom kartu, aišku, krėsdavom ir šunybes...Visada paminsiu vieną gimtadienį, kada brolis su sese pasodino mane miške ant kelmo ir nubėgę suvėrė žemuogių ant smilgos ir nuskynė erškėtrožių šakelę..ir pasveikino.. :P ..Tai buvo pats gražiausias mano gimtadienis..
Buvo, kai ir susipykę rašalo buteliukais apsimėtydavom..Tada..mama prausdavo mus ilgai ilgai.. :D

Va, ką tik paskambinos sesuo :lol:
Sutapimai kažkokie :P

nesutapimai asha,o kraujas traukia tai saunu kad taip vienas kita nustebinat,vat as seseriai tai ir skadu prikreciu ir siurprizu maloniu pridarau,lepinu ja. 8)

_________________
jura,saltas alus ir merginos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 08:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 10, 12:56
Pranešimai: 53
Miestas: Paryzius
zaicik rašė:
kad ir kaip liudna butu,bet su sesute ne itin gerai sutariu,ne ji tikra ziezula...o gal as tokia?na nesutariam ir tiek...
:difas_7 PDT_Love_18 ateis laikas ir manau santykiai apsislifuos.

_________________
jura,saltas alus ir merginos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 09:00 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Zaliukas, kraujo balso šauksmas, o ar jis yra toks? Čia poetinis išsireiškimas..Realiai, manau, tai malonūs atsitiktinumai, bet vistik gera, kada minioje žmonių sutikt pasiseka netyčia artimus žmones.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 09:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 1, 20:07
Pranešimai: 176
Miestas: Tarp ezeru :D
Na ir tema uzvedet :) As su savo sese pastoviai nesutariu... pernelyg landi, nepatikima ir nieko dar nesupranta...(5 klasen eis..) Pykstames pastoviai, bet as nemoku ilgam uzpykt, tai po poros minuciu vel is naujo reikia susipykti :minigun: :plasma:

_________________
"Kažkas čia netaip" - pagalvojo ežiukas valgydamas lapę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 16, 10:11 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 10:13
Pranešimai: 1374
Miestas: miskas
hmmmmmmmm ..na nemacius jau savo brolio apie 9 metus ..per ta laika kalbejus telefonu gal tik 2 kartus ...nezinau kas nutiko ??????o kaip augom vienas be kito niekur ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin