Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 18:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 11:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 10, 12:56
Pranešimai: 53
Miestas: Paryzius
Balvonas rašė:
Siaip ir as turiu toki bzika (pedantiskumas). Kai balvone valo dulkes, ir pastato mano laikrodi-zadintuva i ta pacia vieta, as pastebiu, kad jis biski pasuktas. Stovi nelygiagreciai lentynos. Pastebiu, kad daiktai (butent mano) pajudejo net 1 mm. Esme tame, kad mane erzina tokie dalykai (daikto pajudinimas 1 mm), bet as suprantu viso to apsurdiskuma, ir tyliai pasuku zadintuva ligiagreciai krasto. Net batai, kuriuos palieku koridoriuje stovi kaip isrikiuoti kareiviai gerbes sargyboj, na ir kiti daiktai.
Jauciu kad kitiems jokinga. Pats rasau ir zvengiu.
Manau pedantiskumas tai greciausiai vyru, bet ne moteru, bruozas. Moteris palieka savo bankes-sklenkes, kosmetika, drabuzius ir t.t. kur papuola, po to visa tai tvarko ir sako kaip pavargau, bet uztat namuose tvarka. Nesuprantu ir matyt niekad nesuprasiu, kam daryti betvarke, kad po to puse dienos tvarkyti.
Dar padariau sau toki atradima: moterims tvarka kai nera purvo, dulkiu, daiktai gali voliotis kur papuola. Vyrams tvarka kai daiktai guli savo vietose, del purvo mes nesijaudiname. :D :D :D :D :D
visiskai su tavim sutinku :difus_24

_________________
jura,saltas alus ir merginos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 12:43 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Balvonas rašė:
Siaip ir as turiu toki bzika (pedantiskumas). Kai balvone valo dulkes, ir pastato mano laikrodi-zadintuva i ta pacia vieta, as pastebiu, kad jis biski pasuktas. Stovi nelygiagreciai lentynos. Pastebiu, kad daiktai (butent mano) pajudejo net 1 mm. Esme tame, kad mane erzina tokie dalykai (daikto pajudinimas 1 mm), bet as suprantu viso to apsurdiskuma, ir tyliai pasuku zadintuva ligiagreciai krasto. Net batai, kuriuos palieku koridoriuje stovi kaip isrikiuoti kareiviai gerbes sargyboj, na ir kiti daiktai.
Jauciu kad kitiems jokinga. Pats rasau ir zvengiu.
Manau pedantiskumas tai greciausiai vyru, bet ne moteru, bruozas. Moteris palieka savo bankes-sklenkes, kosmetika, drabuzius ir t.t. kur papuola, po to visa tai tvarko ir sako kaip pavargau, bet uztat namuose tvarka. Nesuprantu ir matyt niekad nesuprasiu, kam daryti betvarke, kad po to puse dienos tvarkyti.
Dar padariau sau toki atradima: moterims tvarka kai nera purvo, dulkiu, daiktai gali voliotis kur papuola. Vyrams tvarka kai daiktai guli savo vietose, del purvo mes nesijaudiname. :D :D :D :D :D


Nu kaip jau nesutikciau, kad mes metom viska kur papuole..hmz..atvirksciai cia greiciau vyru beda..eina deda..palieka, numeta, poto eee aaa..nerandu, nematei :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 14:07 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Balvančik..O tau neatrodo, kad kažkas, kas tvarkė tavo kampą, baisiai biesinasi, kai mato, kaip tu ten perrikiuoji batus ir perstatinėji daiktus? :)
Na, bent man tai norėtųsi putotis, jei kažkas pertvarkytų mano triūsą.. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 14:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
sakyčiau, čia jau ne pedantiškumas, o savininkiškumas arba tiesiog asmeninė erdvė, kai matai, kad tik tavo daiktai ne taip per 1 mm padėti..
man asmeniškai tai pedantiškumas užplaukia fazėmis..pvz., tada spintoj drabužiai turi būti sudėlioti ne tik pagal sezoniškumą, rūšį, bet ir pagal spalvų gamą... tik gaila, kad ta ideali tvarka neilgai pabūna.. nors būna, kai užplaukia ir pedantiška netvarka (gerai, kad rečiau) - tada daiktai nors pailsi nuo savų įprastų vietų :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 14:22 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Lape, labas, mano bendramintė:))...Uf, maniau kad man vienai tokios fazės užeina:) :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 14:38 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Kaip nekeista, man visuose namuose turi but svara..bet turiu toki viena kambari...kuriame praleidziu daugiausia laiko, kai bunu namie...darbai ir visoki kitoki velniai..tai pas mane jis labai jaukiai sukuistas:D popieriai metos kur tik gali, bet as viska randu, nes viskas savose vietose :wink:
jaukusis bardakiskasis kambarys :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 10, 12:56
Pranešimai: 53
Miestas: Paryzius
jadze rašė:
Kaip nekeista, man visuose namuose turi but svara..bet turiu toki viena kambari...kuriame praleidziu daugiausia laiko, kai bunu namie...darbai ir visoki kitoki velniai..tai pas mane jis labai jaukiai sukuistas:D popieriai metos kur tik gali, bet as viska randu, nes viskas savose vietose :wink:
jaukusis bardakiskasis kambarys :D
nesupyk bet as toki jauku kambariuka sutvarkyciau,popierius i papkes su uzrasais kas kaip ir kur?o papkes sudeciau palei abecele i lentyna gi patogu,prieini ir randi ka tau reik,pas mane viskas surusiuota,pazenklinta...bet juk kiekvienas savaip tvarkosi,as mazas budamas kaladeles dedevau palei spalvas is dydi,visi zaislai budavo sudeti palei dydi ir ju paskirty..:)))

_________________
jura,saltas alus ir merginos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 21:38 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
zalias..ar zinai kiekm laiko uzima naiti prie spintos ir pasiimti koki 10 dokumentu is skirtingu abeceliu ir papkiu?:) man patogiau kai toki reikalai buna mano akiu lygyje ir rankos tolyje :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin