Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 22:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 21:05 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 6, 09:31
Pranešimai: 1464
Miestas: Palej Niemuna
nieks nesiulo skust, o tik sprest nepalankias situacijas :wink:

_________________
Skraidančios lėkštės nėra paslaptis - tiesiog reikia įsigilinti į jų psichologiją :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 21:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Kumpis rašė:
nieks nesiulo skust, o tik sprest nepalankias situacijas :wink:


aciu kumpiau, manau ner butina ka keist, cia tinka tik kaip kam pasiziuret toki multika is vaikystes laiku, kur buvo pasakyta nugaletas drakonas tegyvuoja drakonas , ar kazkas panasaus

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 08:40 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
Smegi, tu jau pyk nepykes, bet visada reziau tiesa i akis isresiu ir si karta. Tiesa pasakius, man tai truputi juoka kelia, esi suauges vyras ir labai noreciau tiketi, kad esi protingas, bet elgesys koks tai nelabai protingas. Tiesa pasakius man jau tavo niku kaitaliojimai, dzin dzilin...ispradziu maniau, norejau padet, galvojau, kad tai rimta, bet poto sove mintis, kad tu cia labai graziai kiekviena durini ir zaidi zaidimus, todel ka cia bepasakysi zaisk jei atrandi zaideju....
Viskas kelia tiesiog sypsena...o susireiksminusiu tarpe smegi tu iskyli trim pedom auksciau :wink:
sekmes :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 08:53 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
jadze rašė:
Smegi, tu jau pyk nepykes, bet visada reziau tiesa i akis isresiu ir si karta. Tiesa pasakius, man tai truputi juoka kelia, esi suauges vyras ir labai noreciau tiketi, kad esi protingas, bet elgesys koks tai nelabai protingas. Tiesa pasakius man jau tavo niku kaitaliojimai, dzin dzilin...ispradziu maniau, norejau padet, galvojau, kad tai rimta, bet poto sove mintis, kad tu cia labai graziai kiekviena durini ir zaidi zaidimus, todel ka cia bepasakysi zaisk jei atrandi zaideju....
Viskas kelia tiesiog sypsena...o susireiksminusiu tarpe smegi tu iskyli trim pedom auksciau :wink:
sekmes :wink:


aciu jadzka uz pastebejimus, taciau gaila kad tu manes nesupratai, nenoriu cia tau aiskintis, taciau jeigu man taip reik reiskias taip ir bus, busiu paprastas ir busiu tokiu kokiu man ta minute reiks.
beja niekabinau makaronu nei tau nei kitom, bei kitiem, todel tokie kaltinimai ne man.
Nenori nebendrauk, nors tu zinai tu buvai pries 4 metus pirmas mano pakalbintas zmogus ir tai as atsimenu, todel as vertinu tave kaip zmogu kuris skyre laiko man sunkiu metu, cia as atvirai...
o siaip mastykit ka norit as esu as ir keistis nelinkes vien delto kad man tai nera priimtina.

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 09:19 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
69, gaila, kad tave depresija uzpuole, bet mano durna galva, nereikia sureiksminti chata su tikru gyvenimu. As manau, jei tave kazkas knysa tikrai pabandyk isspresti ta problema su site adm., nors as cia neseniai, jie atrodo normalus byciai. Taip as pastebejau paskutiniu metu pasirodo visokie gaidziai ir murzes, kurie gadina dauk kam nuotaika, bet siuos syknius galima ignuoroti ir nekreipti i juos demesio. Dazniausiai tai zmones turintys kazkokiu bendravimo sutrikimu. Juos reiketu uzjausti, bet tikrai ne tave. Tu sveikas, gak net ir labai jautrus zamogus, man tu asmeniskai tikrai patinki, o tie psichiniai ligoniai eina nafik. 69 auksciau galva.

PS reiketu is site adm suzinoti, kaip galima uzblokuoti yuos idiotus, kuire gadina ne tik tau gyvenima (turiu omeny bendravima chate).
Site adm PRASOME ATKREIPTI DEMESI.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 09:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
aciu balvonas, uz patarimus ir ivertinimus, tiesiog net nezinau, buvo darbas dirbau diena nakty, uzsiemiau kuryba ir kaip visuomet ateina vasara atostogu metas a as imu ir neturiu kas daryt, o su tuom ir liudesys , chate bandau savo laika uzmust, smegiene pyksta na net labai i du meetus vos ne surista nusivedziau, beja ji mano niku cia pradejo eit, todel as pradejau keitalioti juos, kai kas man net i darba paskambino ir pasake kad va taip buvo...?
Zodziu namuos labai nenori kad as cia lankyciaus, o as save zinau ir viesai galiu pasakyt, kad nei vienai nesisiuliau ir nesisiulysiu cia, bet kaip tai iodyt, na nezinau belieka muset iseit visiems laikams...???
Na kaip kam tai nesuprantama matau.

Balvonas rašė:
69, gaila, kad tave depresija uzpuole, bet mano durna galva, nereikia sureiksminti chata su tikru gyvenimu. As manau, jei tave kazkas knysa tikrai pabandyk isspresti ta problema su site adm., nors as cia neseniai, jie atrodo normalus byciai. Taip as pastebejau paskutiniu metu pasirodo visokie gaidziai ir murzes, kurie gadina dauk kam nuotaika, bet siuos syknius galima ignuoroti ir nekreipti i juos demesio. Dazniausiai tai zmones turintys kazkokiu bendravimo sutrikimu. Juos reiketu uzjausti, bet tikrai ne tave. Tu sveikas, gak net ir labai jautrus zamogus, man tu asmeniskai tikrai patinki, o tie psichiniai ligoniai eina nafik. 69 auksciau galva.

PS reiketu is site adm suzinoti, kaip galima uzblokuoti yuos idiotus, kuire gadina ne tik tau gyvenima (turiu omeny bendravima chate).
Site adm PRASOME ATKREIPTI DEMESI.

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 12:27 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Smegi, taigi tempk savo antrą pusę į čia, kad susipažintų, o jei tamsta ir lialių turi, taigi ir visom šeimom galima draugauti ir t.t. - taigi pats tas būtų :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 5, 13:08 
tractor rašė:
Smegi, taigi tempk savo antrą pusę į čia, kad susipažintų, o jei tamsta ir lialių turi, taigi ir visom šeimom galima draugauti ir t.t. - taigi pats tas būtų :-)


juk sakiau kad pakeist mastysena sunku, jei zmogus nusistates pries betkokius kompiuterinius pokalbius, pries bendravima cia, na fungis turetu prisimint kaip pats su ja kalbejpo del meeto, vos nuvaziavom, beja ji su fungiene neblogai ten draugavo... ir t.t


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin