Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 14:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kaip manote, kodėl nemažai merginų čatuose keikiasi?
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 07:03 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kažkada Irma kėlė klausimą, kodėl vaikinai čatuose pasirodo girti..Bet šalia to kyla ir kitas- kodėl merginos čia keikiasi ? ir pakankamai bjauriai..Kaip į tai jus veikia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 08:25 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 22:56
Pranešimai: 461
Miestas: Ne miestas, o kaimas
ashiau, a manes neveikia:))) tagul spjaudosi gyvatem jei tik norisi...kol nespjauna ant manes ar man brangiu zmoniu...trasa atidaryta..kai linksta link manes tie keiksmai..va tada...buna "meile" :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 09:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Kovas 30, 17:07
Pranešimai: 48
Miestas: Vilnius
As kaip ir Jadziune - kol manes ir man brangiu zmoniu nekliudo - lai spjaudosi kad ir ugnimi. O toks platus zodynas bent jau man asmeniskai parodo tik viena - mergaiciuke nori demesio, nori buti super mergaite ir toks zargonas jos nuomone parodo jos "krutuma"... o realiai - viduje kaukia nuo vienatves.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 12:05 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
O man bjauru klausytis, kažkaip vaikinai ir tie santūresni būna, bet kai išsižioja mergina, kurios burnoje nežinia kas veisiasi, nu tikrai nemalonu. Kodėl esame pikti, ką duoda tie žodeliai, norą save pakelti aukščiau, parodyti kad esi labai jau kietas? Gal taip atrodo tik pačioms, o iš šono nu man tai dar vaikiškumu labai kvepia. Norėtūsi kad į tuos žodelius ir reaguojama būtų grieščiau. Nes susirenka tikrai idomių žmonių, na būna visko, aišku ir padurnavojam, kai kam te ir žodelis kartais išsprūsta, bet tik kartais, o kai tai daroma pastoviai ir samoningai tai ką aš žinau????


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 14:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 27, 09:54
Pranešimai: 164
Miestas: vilnius
Irma rašė:
O man bjauru klausytis, kažkaip vaikinai ir tie santūresni būna, bet kai išsižioja mergina, kurios burnoje nežinia kas veisiasi, nu tikrai nemalonu. Kodėl esame pikti, ką duoda tie žodeliai, norą save pakelti aukščiau, parodyti kad esi labai jau kietas? Gal taip atrodo tik pačioms, o iš šono nu man tai dar vaikiškumu labai kvepia. Norėtūsi kad į tuos žodelius ir reaguojama būtų grieščiau. Nes susirenka tikrai idomių žmonių, na būna visko, aišku ir padurnavojam, kai kam te ir žodelis kartais išsprūsta, bet tik kartais, o kai tai daroma pastoviai ir samoningai tai ką aš žinau????



na visiskai sutinku kad tai vaikiskumas, gal demesio stoka, o seip nepakenciu issisokeliu, geriau busiu senamadiskas bet man mergyte turi but kuklumo isikunijimas, nu... :roll:

_________________
zmogus zmogui vilkas...:)!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 7, 15:26 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Smegi, tačiau besikeikiančios merginos dažnai juk būna dėmesio centre,
tiesa?..Kaip manai, kurią merginą tikrąja drauge rinktųsi vaikinas, nors šis ir padeda duotuoju momentu jai riebiai pasikeikti?Tokie atvejai, kada keikiasi merginos šlykščiais žodžiais,o joms atrodo, kad čia natūralu, psichologams ir tyrinėtojams kelia rūpestį- mūsų visuomenėje kažkas netaip yra. Dingsta moteriškumas ir vyriškumas..Išliejamas įtūžis, blogi jausmai, netgi tai numatyta kaip savos reputacijos kelimu.
Teko kažkada vienam vaikiukui išversti rusišką keiksmažodį- vaikas baisiai susigėdo..
Ir dar. Man atrodo, kad keiksmai parodo žmogaus dvasios skurdumą, nesugebėjimą keiksmus paversti lietuviškais normaliais žodžiais..O ką kalbėt apie pagarbą kitiems ir savigarbą.. :)

Beje, naujiena- praeitin nukeliauja išsišokėlės merginos, auskarai bambose, antakiuose-grįžta mergaitiškas stilius..Čia naujienos iš kursų..Na ką žinau..gal ir taip, o gal ir ne..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 8, 20:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gegužė 11, 12:30
Pranešimai: 53
Miestas: pajuris
tai kad siais laikais nelabai daug ir bera moteriskai besielgianciu mergiociu...kazkaip labai jau jos vyriskeja,negana to,kad keikiasi,bet ir eisena nebe moteriska...o apie apsirengima nebesneku,nesuprantu,koks joms grozis vaiksciot nusmukusiom kelnem...man kad ir merginai yra grazu paziuret,kai praeina mergina trumpa suknyte klubais linguodama...na mes mertginos gi irgi nuziurim kitas mergiotes :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 9, 07:03 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
zaicik reikia surngti "tikrų merginų paradą" Be apsmukusių kelnių, be keiksmažodžių su miniakais, :lol: :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin