Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 21, 10:25 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nu kam kišti tą FILOP, kurie su paštu realiai nesusiję (ir sugadina gerą temą :D ), o kalbam tai ne apie kramtomos gumos lipdukus ar pan. :) Siūlau pažiūrėti į daugumos šalių dabartinius pašto ženklus, nu tikrai bele kas (pvz USA - mickey Mouzai ir Star Wars visokie) :lol: Matyt filatelistų sumažėjo ir apskritai kaip kažkas sakė, mažai kam tai rūpi kaip tie pašto ženklai atrodo, aš tai sakyčiau net labai gerai, mūsų pašto ženklai atspindi dabartinę šalies padėtį - korupciją :lol: O kad jie kliūva tai turbūt tik FILOPistam ir jiem prijaučiantiem, bet FILOP tektų nepamiršt kad jų ženklai yra tas pats kaip lygint Lietuvos litą su tualetiniu popierium (t.y. realią vertę turinčius popierėlius su realiai beverčiais) :lol: Tiesa pasakius kai kurie ženklai iš įdėtų foto, man kaip tik patinka savo paprastumu, nei kad FILOP fantastinės scenos. Išviso FILOP smirda su atsibodusia politine propoganda, kurią jau ir taip visur aplink matom, betrūko tik, kad matytume stumbrus ir ant jų jojantį pasaulio gelbėtoją Lanzbergį ir jau tada nesvarbu, kad pašto ženklas "gražus" vizualiai :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 21, 12:30 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, nevaryk :-) FilOp pagrindinė mintis - tai ne politinė propaganda, o noras pagerinti situaciją pašto ženklų leidyboje. Sutinku, kad ir užsienio šalys serga blogos pašto ženklų leidybos ligomis, ir kai kurios tikrai pralenkia Lietuvą (JAV pavyzdys - dar ne blogiausias, žr. Moldovą, kuri sugebėjo išleisti netgi pašto ženklus su komercine reklama, o apie kokią Mongoliją net nekalbu). Visgi, pagrindinė mintis yra būtent ta, kad Lietuvos paštui reiktų pasispausti, netgi norint pasivyti senąjį, ikikarinį lygį, kuris vėlgi jau yra per žemas dabartiniu požiūriu. Ir, žinoma, vadovautis remiantis ne blogesnių pavyzdžių kriterijumi ar noru būti "kaip visi", o geriausių šalių leidyba bei stengtis tapti kitokiais - būtent unikalumas yra didžiausia vertybė.

Nesvarbu, ar politizuotos, ar nelabai, tokios neformalios organizacijos, kaip FilOp buvimas Lietuvoje rodo būtent aukštą filatelistų susipratimo lygį, taigi, būnant filatelistu, reiktų greičiau džiaugtis, kad gali tapti bent šiokią tokią įtaką paštui. Kitose šalyse tai vargu, ar įmanoma. Beje, aš asmeniškai manau, kad FilOp po susikūrimo jau sugebėjo šiek tiek pakeisti situaciją pašto ženklų leidyboje - 2006 metais išleistų pašto ženklų tarpe jau nėra tokių košmarų, kurie būtų verti "baisiausiųjų pašto ženklų" nominacijoms, nors kai kuriais ankstesniais metais tokiais tapdavo vos ne trečdalis. Mūsų nominacijos žvaigždės - Načiulytė, Katkus, Ratkevičienė, jei neklystu, jau nunyko :-)

Beje, visgi sumelavau - yra vienas, dar vienos nominacijos vertas pašto projektas - tai Lietuvos tūkstantmečio blokų serija - blankios spalvos, piešiniai - makalynės, kuriuose neaišku, kas vaizduojama, veik vienodas dizainas, parengtas be jokios atrankos nemokšiškų "montažistų-apiformintojų". Projektas, gal ir turintis gerą idėją, bet kraštutinai blogai realizuotas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 10:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
Nu kam kišti tą FILOP, kurie su paštu realiai nesusiję (ir sugadina gerą temą :D ), o kalbam tai ne apie kramtomos gumos lipdukus ar pan. :) Siūlau pažiūrėti į daugumos šalių dabartinius pašto ženklus, nu tikrai bele kas (pvz USA - mickey Mouzai ir Star Wars visokie) :lol: Matyt filatelistų sumažėjo ir apskritai kaip kažkas sakė, mažai kam tai rūpi kaip tie pašto ženklai atrodo, aš tai sakyčiau net labai gerai, mūsų pašto ženklai atspindi dabartinę šalies padėtį - korupciją :lol: O kad jie kliūva tai turbūt tik FILOPistam ir jiem prijaučiantiem, bet FILOP tektų nepamiršt kad jų ženklai yra tas pats kaip lygint Lietuvos litą su tualetiniu popierium (t.y. realią vertę turinčius popierėlius su realiai beverčiais) :lol: Tiesa pasakius kai kurie ženklai iš įdėtų foto, man kaip tik patinka savo paprastumu, nei kad FILOP fantastinės scenos. Išviso FILOP smirda su atsibodusia politine propoganda, kurią jau ir taip visur aplink matom, betrūko tik, kad matytume stumbrus ir ant jų jojantį pasaulio gelbėtoją Lanzbergį ir jau tada nesvarbu, kad pašto ženklas "gražus" vizualiai :D

aš nekalbėjau apie FilOp, o norėjau atkreipti dėmesį į tai, kad žmonės nėra pilietiški ir net nesirūpina, kaip atrodo to žmogaus valstybė kito asmens akimis (užsieniečio tikriausiai). jei kas nors ar žiniasklaida pradėtų vartyt ženklus, tai paštas gal ir susirūpintų, bet, atrodo, kad ir taip yra per daug skandalų, kurie net netelpa į laikraščių puslapius..
be to, ar sutinki, kad FilOp ženklai padaryti daug kokybiškesni, gražesni? mano nuomone, taip. ar negalėtų Lietuvos paštas kaip nors paprašyti anų autorių, kad jie padarytų Lietuvos pašto ženklus, o ne kažkokius paprastus lipdukus? manau, jie didelių honorarų už tai nepaimtų (visgi dabar dirba taip sakant už dyką tikriausiai..), o ir ženklai daug gražesni būtų..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 12:35 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Apie filop sakiau tractoriui, o kad gražesni tai gražesni, bet esmė ne grožyje, o tai kas juose vaizduojama. "Grožiu" ir meniškumu tai apskritai dabar pasaulio ženklai nepasižymi. Tiesiog Lietuvos pašto nesamones, pakeisti FILOPistinėm visiškom pievom ar politine propoganda būtų visai blogai (aš nesakau, kad visi tokie jų ženklai, kaip ir ne visi Lietuvos pašto ženklai tokie nevykę kaip sako Filop ir jų fanai). Tiesiog nežinau, bet daryt problemą dėl pašto ženklų, tai tikrai ne pirmo būtinumo problema. Tiesą sakant, man asmeniškai tai jie tikrai taip nekliūva kaip pvz., tractor :wink: , pašto ženklai kaip pašto ženklai, kai kurie tikrai prastoki, kai kurie visai neblogi, žodžiu kaip ir daugumoj pasaulio šalių. Jaučiu, kad pagrinde tai ir kliūva tik FILOP ir tiem kas juos kolekcionuoja :wink: Konkuruojanti firma kaip sakant :lol:

P.S. Jaučiu jei filop leistų pašto ženklus, tai ne už ilgo kaip ant Anglijos kiekvieno ženklo turi būti nors mažas karalienės siluetas, tai jie padarytų, kad kiekvieną pašto ženklą "puoštų" Lanzbergis :lol: O po to žmonės, kaip tam anekdote, rašytų skundus, kodėl nelimpa pašto ženklai, o atsakymas būtų, nes ne ant tos pusės spjaudot :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 12:44 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
"Grožiu" ir meniškumu tai apskritai dabar pasaulio ženklai nepasižymi.

nemanai, kad yra geris išsiskirti iš kitų? nemanai, kad kiti kolekcionieriai tada kaip tik norėtų įsigyt kitokių, meniškų, gražių pašto ženklų? kaip kad būdavo tarpukariu.. tokie gražūs sakyčiau :)
Cituoti:
Tiesiog Lietuvos pašto nesamones, pakeisti FILOPistinėm visiškom pievom ar politine propoganda būtų visai blogai

be to, istorinės temos nėra propaganda, manau. tai tiesiog įvykis ir jeigu kažkas išleidžia tai ant pašto ženklo, kiekvienas jį gali interpretuoti savaip.
Cituoti:
aš nesakau, kad visi tokie jų ženklai, kaip ir ne visi Lietuvos pašto ženklai tokie nevykę kaip sako Filop ir jų fanai

aš irgi nesakau, kad visi Lietuvos pašto ženklai yra negražūs, bet galėtų atkreipt dėmesį visuomenė į tokias klaidas, kokias paminėjo tractor pirmam poste..

p.s. tikriausiai greit kažkuris ženklų autorius pasidarys pašto ženklus su savo portretu, kai jų tokia laisvė ir niekas jų nereguliuoja :oops: :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 12:58 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanas rašė:
aš irgi nesakau, kad visi Lietuvos pašto ženklai yra negražūs, bet galėtų atkreipt dėmesį visuomenė į tokias klaidas, kokias paminėjo tractor pirmam poste..


Nežinau gal tam nėra lėšų (geram dailininkui), gal kaip ir visoj Lietuvoj įsigalėjus nereali korupcija, bet kad FILOP tik skundžias sau panosėj ir gamina lipdukus, niekas nuo to nepasikeis :lol: Tai gal ir man, nepatenkintam Lietuvos situacija sukurt fiktyvią valstybėlę valstybėje :lol: ? Argi aš tuo kažkaip pakeisiu situaciją? O tractor kliuvo viskas, mano nuomonė kitokia, man pavyzdžiui su tais stubrais pakankamai meniški ir gražūs ženkliukai, ar Mateikos "Žalgirio mūšio" blokas. Na taip FILOP būtų idėję daugiau darbo (photoshopu) į jį, nes vietoj Vytauto būtų iškirpę ir įdėję Lanzbergį :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 13:06 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Drs rašė:
Na taip FILOP būtų idėję daugiau darbo (photoshopu) į jį, nes vietoj Vytauto būtų iškirpę ir įdėję Lanzbergį :lol:

žinok, jau norėjau praeitam poste paklausti, kodėl taip dažnai mini tą Lanzbergį??
Cituoti:
Nežinau gal tam nėra lėšų (geram dailininkui), gal kaip ir visoj Lietuvoj įsigalėjus nereali korupcija, bet kad FILOP tik skundžias sau panosėj ir gamina lipdukus, niekas nuo to nepasikeis

manai, kad praprašyti kažkokio FilOp autoriaus pagamint gražų (tikrai gražų) labai brangiai kainuotų? nesutinku, nes jie šiuo metu patys tai daro negaudami jokių honorarų už tai ar kokio kito užmokesčio.
tu tikriausiai pesimistas esi ar kažkas panašaus, nes, atrodo, jog nenori, kad kažkas keistųsi... KODĖL? man būtų malonu siūsti laiškus į užsienį su gražiais ženklais, kuriais galima didžiuotis, ir bet koks žmogus gavęs jį norėtų nusiklijuot arba bent išsaugoti laišką..
Cituoti:
Tai gal ir man, nepatenkintam Lietuvos situacija sukurt fiktyvią valstybėlę valstybėje? Argi aš tuo kažkaip pakeisiu situaciją?

tikriausiai nereikia taip drastiškai, bet kiekvienas žmogus demokratinėje visuomenėje gali kažką pakeisti ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 14:05 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanas rašė:
žinok, jau norėjau praeitam poste paklausti, kodėl taip dažnai mini tą Lanzbergį??


Ai tiesiog užkliuvo, kaip potencialus FILOP lipdukų herojus, nu jie dar gal ir kokį Brazauską, tiesa kaip nors karikatūriškai vaizduotų :lol: Matyt kas antras ženklas būtų atitinkamai su Lanzbergiu ir Brazauskiu :lol: Tiesiog bjauru būtų filatelijoj ta (propogandinė) politika :roll:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

nu gerai gal pradžioj ir pralinksmintų, bet ilgainiui tai tiesiog "užknistų" per pašto ženklus brukamos asmeninės politinės pažiūros (tisiog pagal mane čia tam ne vieta).

fanas rašė:
manai, kad praprašyti kažkokio FilOp autoriaus pagamint gražų (tikrai gražų) labai brangiai kainuotų? nesutinku, nes jie šiuo metu patys tai daro negaudami jokių honorarų už tai ar kokio kito užmokesčio.
tu tikriausiai pesimistas esi ar kažkas panašaus, nes, atrodo, jog nenori, kad kažkas keistųsi... KODĖL? man būtų malonu siūsti laiškus į užsienį su gražiais ženklais, kuriais galima didžiuotis, ir bet koks žmogus gavęs jį norėtų nusiklijuot arba bent išsaugoti laišką..


Kodėl būten FILOP :roll: ? Manau, norint ir be jų būtų kam. O aš nenoriu, kad keistųs į blogąją (FILOP) pusę, jau geriau ženklai ne tokie gražūs, bet nors ir ne vienpusėm pažiūrom, priešinantys žmones savo brukama nuomone. Juk tas Lanzbergis daug ką užknisa, o čia dar kaip didvyrį matys filatelijoj, arba kam dėt karikatūrinius ženklus, kurie vėl tik įžeis tam tikras pažiūras turinčius žmones. Visatai jau ir taip matom spaudoj ir pan. Pagal mane tai būtų tik priemonė (nors ir menka) priešinti visuomenę. Nu aš asmeniškai nenorėčiau matyt, nei to Brazauskio, nei Lanzbergio pašto ženkluose (apskritai kažkokio vaizdo, kuris tiesiogiai propoguoja ir išaukština tam tikras dabartines, vienpuses, politines pažiūras) :roll: Ai tiesiog, tiesą sakant aš net nematau tokios didelės problemos su dabartinias Lietuvos pašto ženklais, kokią išpučia FILOP. Jie bent jau tikrai taip neužklius žmonėm. Ir prie ko čia pasimizmas?

fanas rašė:
tikriausiai nereikia taip drastiškai, bet kiekvienas žmogus demokratinėje visuomenėje gali kažką pakeisti ;)


Tai būtent, kam daryti drastiškai tai, kas nieko nepakeis, jei gali paprasčiau ir galbūt efektyviau. Susidaro toks vaizdas, kad tai tiesiog kažkokia galbūt naudinga savireklama, bet netinkamais būdais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin