Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Gegužė 5, 10:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 18:06 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Nu gerai, gerai... atsiprasau - pasikarsciavau, bet vistiek juokingai skamba: "asiuskit bile ka, nes kolekcija mirsta".

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 18:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
o taj ka tu man siulai?aplink nepazystu nej vieno filatelisto,filatelistu draugu neturiu,pirkt irgi neka yperku,taj paraseu ce,maneu kad gal koks kolekcionierius supras..........


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
ir kas ce juokingo kad parasiau'bele ka',as ka turiu tai tik dabartiniu zenklu,tai kaip kitaip parasyt.as neisrankus,rimtaj bet kas tinka......


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 19:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 2, 20:45
Pranešimai: 504
Viskas gerai, arunce. Saunu, kad suradai si foruma ir prisijungei. Tikesimes, kad lankysies cia reguliariai.

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą
LithuanianPhilately.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 20:04 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
arunce rašė:
o taj ka tu man siulai?aplink nepazystu nej vieno filatelisto,filatelistu draugu neturiu,pirkt irgi neka yperku,taj paraseu ce,maneu kad gal koks kolekcionierius supras..........


Siulau:

Pirmiausia reiketu pradeti nuo paciu pradziu, uzduoti kelis sau klausimus: kodel as renku? ka as renku? kas yra kolekcija? ir pan.

Nezinau ar yra prasme rinkti "bile ka", nes ir kolekcija galima butu pavadinti "bile kolekcija". Gal vertetu pagalvoti, apsisprest ka rinkti, gal kokia tema ar sali pasirinkti. Yra prasmes paskaityti forume kaikurias temas. Pvz. Filatelija: nuo ko pradeti?; Filatelija: kokią temą pasirinkti?; Filatelija: esminiai privalumai.

Sekmes!

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 20:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
tai gal nerejk manes asilu lajkyt,as zinau ka renku ir kodel renku,pasto zenklus ir banknotus bej monetas,renku nes ydomu,jauciu dziaugsma rinkdamas,as ta turejau galwoj kad bet kokiu pasto zenklu man rejktu nes po 7 metu pertraukos nzn nuo ko pradet,tipo is kur gaut.neydomu kolekcija kuri nepasipildo niekuo.ar as neajskej ka nors ce rasau, arz ?
as juk nerasau kad man rejk bet ko,as tik apie pasto zenklus,diewe swentas.as ju turiu nedaug todel ir nerenku konkrecej kokios nors salies ar tematikos,man ydomu ywajrus,taj kas negeraj?nesuprantu,tau konkrecej nepatiko kad as paklausisu ar aks neturi zenklu nerejkalingu ar kad paraseu 'bele ka' ar kas? geraj,jej ko nors gajla taj siulyk nebrangej jej ka turi,jej gaila kad papraseu dykai.o is kur as galiu moket kalnus,ir plius gyvenu uzkampy,nenuwarysiu ore y koky didely miesta pasiimt jej kas ak ir parduoda.tajgi,papraseu kitu pagalbos,kas ce tokio :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 20:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
ir as nesu juk koks profas kolekcionierius su patirtim ar ka,tiesiog man wisad buwo ydomu pasto zenklai,yvajrus,man paprasti,BELE KOKI tinka,dieve sventas,maneu kad gal ce tikrai kas nors tures ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: padovanokit bet kokiu pasto zenklu...........
StandartinėParašytas: 2009 Sausis 6, 20:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Sausis 6, 03:03
Pranešimai: 22
atsakymas tpack: as seniai jau skajtinejau sita foruma,bet tik vakar prisijungiau.niekur nieko neyperku dabar pasto zenklu,o ce paskajceu kad zmones ismano kaijnas taj pagalwojau gal kas padetu.....buceu dekingas.o wa arz tarsi smerkia pradedancius (kad ir is naujo,kajp as) kolekcionierius.o sejp sunku normalej gaudytis man zaliam tarp patyrusiu


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin